Kaip surasti savo išrinktąjį 2 DALIS

yjivovtrgdbpzwb5uvxs.jpg
 
Taigi, tikiuosi pirmoji dalis padėjo atkreipti dėmesį į priežastis, kodėl galbūt nesiseka surasti tobulo partnerio, bei užmegzti tvirtų santykių. Šiandien pratęsime – pateiksiu dar keletą patarimų ir įžvalgų, kurios, tikiuosi, padės surasti sau skirtąjį.

Imkis veiksmų

Ne taip jau retai moterys, kurioms nesiseka santykiuose, įsivaizduoja, jog stengiasi ir daro viską, jog susirastų partnerį, bet tai nebūna tiesa. Po vieno ar dviejų nevykusių pasimatymų, jos užsiklijuoja sau etiketę, kaip „niekam tikusių“ ir nustoja kažką daryti. Nebijok būti iniciatyvi – nepavykusius pasimatymus ir netikusius kandidatus priimk kaip pamoką, ko vengti ateinančiuose.

Investuok į save

Tapk moterimi, verta tobulo partnerio. Patobulinusi save, sulauksi didesnio šanso pritraukti dėmesio vertą vyrą. Plėsk savo pasaulėžiūrą, lavinkis, mokykis naujų dalykų, užsiimk saviugda – viskuo, kas padarytu tave geresne, kaip asmenybe. Tai bus naudinga taip pat tau pačiai: karjeroje, savęs suvokime, santykiuose su kitais žmonėmis. Taip pat, kad ir kaip banaliai skambėtų: vyrai myli akimis, todėl neturėtum pamiršti skirti dėmesio savo išvaizdai. Nauja, tau tinkanti šukuosena, daili suknelė ir lengvas makiažas, ne tik trauks vyriškių dėmesį, bet ir padidins tavo pačios pasitikėjimą savimi.

Neskubink įvykių

Viena, iš dažnai pasitaikančių klaidų: nusivylusios vienišos moterys kartais taip siekia santykių, jog ima skubinti įvykius, spausti nesenai sutiktą vyruką perkelti santykius į „kitą lygį“ ir pan. Tai dažniausiai vyrus gąsdina ir verčia nuo tavęs bėgti. Todėl bent pačioje santykių pradžioje turėtum leisti įvykiams tekėti natūralia vaga, dirbtinai nieko neskubinti ir netaikyti spaudimo. Atvirkščiai, daugumai vyrų ypač patinka, kai pradžioje moteris palaiko šiokį tokį atstumą, kai jam pačiam reikia dėl merginos pakovoti, žinoma, su tuo perspausti taip pat nereikėtų.

Nemoki džiaugtis vienatve

Paradoksalu, bet dažnai būtent tuomet, kai esi laiminga būdama vieniša, tavo akiratyje ima rodytis patrauklūs kandidatai, norintys su tavimi užmegzti santykius. Taip yra todėl, kad kai gerai jautiesi būdama viena, į aplinką spinduliuoji pasitikėjimą, džiaugsmą, optimizmą, stiprybę – kas nepaprastai traukia. Ir atvirkščiai: jei nuolatos skundiesi, gaili savęs, liūdi dėl savo vienišumo – iš šalies atrodysi desperatiška, nepasitikinti, depresyvi – kas nėra itin patrauklu. Todėl turi suprasti, jog vienatvė nėra kažkokia bausmė – būdama viena, taip pat gali džiaugtis gyvenimu.

Pamėgink mėgautis savo vienatve, laisve daryti ką nori, su niekuo nieko nederinant ir neprivalant atsiskaitinėti. Pastebėsi, jog pati jautiesi geriau, tą pastebės ir aplinkiniai. Taip pat nepamiršk, jog džiaugdamasi vienatve, neprivalai užkirsti kelio naujoms pažintims – atvirkščiai, būdama laisva moterimi, gali susitikinėti ir rinktis, kol atrasi iš tiesų tau skirtąjį.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras