Kaip surasti savo išrinktąjį

happy-couple-married-physio.jpg
 
Egzistuoja nemažai moterų, kurioms nesiseka santykiuose – nepavyksta rasti sau tinkamo partnerio, nors norisi artimo ryšio su kitu žmogumi. Tokios moterys dažnai skundžiasi, jog prie jų limpa tik visokio plauko nevykėliai, vyrai, kurie netrokšta rimtų santykių, o greičiau jau vienos ar kelių naktų nuotykio. Šiandien panagrinėsime, kodėl taip atsitinka, ir pasiaiškinsime, kaip pritraukti sau tinkamą partnerį.

Kodėl trauki „ne tuos vyrus“

Gyvenime egzistuoja traukos dėsnis – ką spinduliuoji, tą ir pritrauki, todėl jei aplinka tave sukasi vyrai kurie yra silpni, nepatikimi, neturintys tikslų gyvenime ir panašiai, visų pirma verta atkreipti dėmesį į save. Ar tu esi tas žmogus, moteris, kurios savo gyvenime norėtų tavo akimis „tobulas“ partneris? Jei tau pačiai stinga pasitikėjimo savimi, jei turi užslėptų baimių, neišgydytų buvusių santykių traumų, esi silpna ir neryžtinga, neturi stiprių principų, gyvenime nesiremi vertybėmis, tavo standartai žemi – labai tikėtina, jog trauksi panašaus tipo vyrus, kurie anksčiau ar vėliau tave nuvils. Ką daryti? Turi dirbti su savimi: visų pirma su savo mąstymų, kurti pasitikėjimą, išsiaiškinti kokios vertybės ir tikslai svarbiausi tavo gyvenime ir imti disciplinuotai jų siekti. Kai pati tapsi verta vyro, kurio norėtum, jis ateis į tavo gyvenimą.

Nesiimi iniciatyvos

Jei tebemąstai, jog vyras turi tave surasti, o moters pareiga tiesiog laukti – tai gali būti viena iš tavo daromų klaidų. Perimk kontrolę į savo rankas ir imkis iniciatyvos: gali užsiregistruoti pažinčių svetainėse, eiti į pasimatymus, užkalbinti patikusį vyriški socialiniame tinkle. Dabar dvidešimt pirmas amžius, kur moterys turi lygiai tokias pačias teises, kaip vyrai, taigi, ko dar lauki?

Ieškok žmonių su panašiais interesais

Didžiausia tikimybė, jog sutiksi žmogų kuris tau tiks, vietoje kur užsiimi savo mėgstama veikla, hobiais ir panašiai. Tarkim, jei sportuoji ir gyveni sveikai – gali ieškoti pažinčių sportiniuose žygiuose, varžybose ir panašiai. Tikėtina, jog susipažinsi su vyru, kuris turės panašius tikslus ir vertybes, todėl kurti santykius bus paprasčiau. Nesitikėk, jog klube arba bare sutiksi rimtą kandidatą kurti bendrą ateitį, tai tiesiog ne tokia aplinka, kur rinktųsi vyrai, ieškantys rimtų santykių. Žinoma, gyvenime pasitaiko visko, poros susipažįsta pačiose netikėčiausiose vietose, tačiau tai greičiau išimtys, ne taisyklė.

Plėsk socialinį ratą

Jei tavo kasdienė rutina: darbas – parduotuvė – namai, o laisvalaikį dažniausiai leidi su knyga ar katinu namuose, savo šansus sutikti tą vienintelį sumažini iki minimumo. Turtingas socialinis gyvenimas – tiesiausias kelias į naujas pažintis ir santykius. Todėl neignoruok draugų, aktyviai dalyvauk socialiniame gyvenime, lankyk renginius ir panašiai. Turi būti matoma ir pastebima. Taip pat atsiras galimybių, jog su būsimuoju išrinktuoju susipažinsi per draugus – tokios pažintys pasižymi patvarumu ir dažnai perauga į rimtesnius santykius. Būk atvira ir optimistiška – jei žmonės matys tave nuolat kažkuo nepatenkintą ir besiskundžiančią, jie nenorės prie tavęs prieiti ir bijos susipažinti.

Gero ir daug žadančių pažinčių kupino savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras