Kaip susigrąžinti buvusį

skambucio-laukianti-moteris-59c93d4adb950(1).jpg
 
1 komentaras
Tikriausiai daugeliui moterų per gyvenimą yra nutikusi tokia situacija, jog santykiams nutrūkus žūt būt norisi juos vėl atkurti ir susigrąžinti buvusį mylimąjį. Ar tai įmanoma? Na, nieko nėra neįmanomo, žinodama kelis triukus ir pasistengusi, gali labai padidinti savo šansus jį susigąžinti. Ką daryti? Skaityk šį straipsnį atidžiai – pateiksiu kelis vertingus patarimus, padėsiančius suklijuoti santykius.

Visų pirma, apmąstyk ar tau tikrai to reikia.

Pagalvok, kodėl nori jog šis vyras grįžtų į tavo gyvenimą? Kokia iš to nauda tau? Negali be jo gyventi? Skirk laiko ir prisimink visas jūsų santykių problemas, rūpesčius ir neigiamas vyro asmenybės puses. Galbūt viską apsvarsčiusi suprasi, jog šie santykiai nutrūko ne veltui, jog atverstas naujas lapas bus į naudą jums abiem, ir kad esi verta geresnio. Prisimink, jog žmonės nesikeičia, ypač jei patys to nenori ir nesistengia, todėl grįžus vyrui, grįš ir įsisenėjusios problemos. Ar esi tam pasiruošusi?

Nukreipk dėmesį ir energiją į save.

Taip, tikrai perskaitei teisingai. Siekdama susigrąžinti vyrą ir suklijuoti santykius, visų pirma turi skirti dėmesį sau. Turi išmokti save mylėti ir rūpintis. Paprasčiausia pradėti nuo išvaizdos: nueik pas gerą kirpėją, imk rūpintis oda, pradėk sportuoti, galbūt pakeisk garderobą. Nepamiršk ir dvasinio tobulėjimo –  čia gali padėti saviugdos knygos, meditacija. Taip pat rekomenduoju prisiminti ir socialinį gyvenimą:  susitik su draugais, nueik į gerą filmą, renginį ar teatrą. Ką šios pąstangos duos? Joks vyras negali mylėti ir vertinti moters, kuri nemyli pati savęs. Jei santykiams sugriuvus imsi vaidinti prislėgtą ir nuskriaustą auką, taip tik dar labiau atstumsi jį nuo savęs, na, o jei atvirkščiai – imsi labiau savi rūpintis, didelė tikimybė, jog jis ims suprasti ką prarado.

Pasirūpink savo seksualumu.

Labai dažna žlugusių santykių priežastis – niekam tikęs seksas. Ir visų pirma, seksualumu turėtum susirūpinti pati dėl savęs – visavertis seksualinis gyvenimas turi nepaprastai didelę teigiamą įtaką tavo psichologinei ir fizinei būklei. Taigi, ką daryti? Visų pirma prisimink, kokia nepaprasta moteris esi – skirk laiko sau, galbūt pasidaryk atpalaiduojančią vonią, įsigyk dailių apatinių. Karščiausių savo taškų paieškai, pravers įsigyti keletą sekso žaisliukų, vienas iš itin naudingų – vaginaliniai kamuoliukai, kuriuos nešiodama tapsi seksualiai aktyvesnė, visi pojūčiai sustiprės. Taip pat gali nusipirkti erotinį romaną, pažiūrėti seksualų filmą – tiks viskas, kas nuteiks tave aistringai. Pasistenk pažinti savo kūną, rasti, kas būtent tave jaudina ar užveda. Patikėk, kai imsi spinduliuoti seksualumu iš vidaus, tau negalės atsispirti joks vyras!

Išlaikyk savigarbą ir orumą

Jokiu būdu nemaladauk, neprašyk vyro grįžti, nesakyk, jog negali be jo gyventi ir nevaidink aukos. Desperatiškai elgdamasi, tik sukelsi gailestį, ir dar didesnį nenorą pas tave sugrįžti. Elkis atvikščiai – tegu jis mano, jog esi laiminga, spindinti, džiaugiesi gyvenimu. Gali net nueiti į pasimatymą su kitu žmogumi. Daug labiau tikėtina jog vyras, pamatęs, kokia pasitikinti savimi, graži ir laiminga moteris esi, pats supras, jog padarė klaidą ir bandys grįžti.

Ką daryti, jei išbandei viską, tačiau vistiek nesulaukei norimo efekto? Nepulk į paniką, nesigriebk kraštutinių priemonių. Joks vyras nėra gyvenimo tikslas ir tikriausiai tau lemta sukurti santykius su kitu, labiau tavęs vertu žmogumi.

Gero savaigalio, Deimantė

 
Komentarai (1)
Puikus patarimai
Naujas komentaras