Kaip suvilioti svajonių vyrą?

image(6).jpg
 
Kaip suvilioti tobulą išrinktąjį? Kokia ta ideali moteris, vyrų akimis? Ar ji apskritai egzistuoja? Kokias moteris vyrai renkasi ilgalaikiams santykiams ir bendrai ateičiai kurti? Jei knieti sužinoti, ka savyje turėtumėte patobulinti, jog būtumėte geidžiama ne tik kaip meilužė, bet ir būsima žmona, skaitykite toliau.

Turėk savo gyvenimą ir tikslus

Jei tavo pagrindinis tikslas – santykiai, didelė tikimybė, jog vyrai nuo tavęs bėgs. Retai kam patinka desperatiškai nusiteikusios moterys. Jei, susipažinusi su patinkančiu vyriškiu, iškart visą dėmesį ir energiją atiduodi jam, automatiškai gali sukurti atstūmimo reakciją. Moterys, kurių vyrai siekia paprastai turi savo tikslus, siekius, hobius, draugus, socialinį gyvenimą ir nestato partnerio į visko centrą. Jeigu tu gali atšaukti visus turėtus planus, jog susitiktum su juo, nuolat taikaisi prie jo laiko – suklusk. Tokios moterys paprasčiausiai neįdomios: su jomis galima praleisti laiką, kai nieko geresnio nesugalvoji, bet neverta stengtis dėl jų – kam vyrui dėti pastangas, jei jis supranta, jog kai prireiks, vis tiek visada būsi „po ranka“. Gal skamba žiauriai, bet didelė dalis vyrų mąsto būtent taip.

Sakyk jam komplimentus

Taip, komplimentai patinka ne tik moterims. Vyrai taip pat mėgsta būti pagirti ir įvertinti. Galbūt jie neparodo to atvirai, bet jiems taip pat rūpi jų išvaizda, todėl nepamiršk pasakyti, kaip jis gerai atrodo, koks seksualus tau jo kūnas ir kaip skaniai jis kvepia. Vyrai retai prisipažįsta, tačiau komplimentus jie tikrai vertina. 

Pasirūpinkite savimi. 

Tik save mylinti, švytinti moteris bus įdomi ir patraukli vyrui. Kaip tokia tapti? Skirkite laiko sau – tai tikrai teigiamai atsilieps jūsų santykiams. Gera knyga, grožio procedūros, prabangūs apatiniai – greit pajusite, jog imate jaustis labiau savimi pasitikinti, gyvesnė, seksualesnė, jūsų partneris taip pat netruks tai pastebėti ir pradės jums rodyti daugiau dėmesio, santykiai taps gyvybingesni.

Leisk jam pasijusti vyrišku

Visi vyrai pasąmonėje trokšta dominuoti, rūpintis, globoti moterį, kaip silpnesnę lytį. Išmintinga moteris, geba sukurti tokį įvaizdį ir leidžia vyrui dėl jos stengtis ir asistuoti. Ji nekelia konflikto, jei vyras pasisiūlo sumokėti už pietus ar panešti pirkinių maišą. Ji leidžia vyrui žinoti, jog dėmesį ir rūpestį vertina. Ji nekompleksuoja, kai gauna dovanų ar gėlių, ji tiesiog jaučiasi esanti verta viso šito ir dar daugiau.

Neleiskite įsigalėti rutinai lovoje. 

Abi puses tenkinantis seksas – svarbi visaverčių santykių dalis. Tam, kad lovos reikalai netaptų prievole ar nuobodybe, verta pasistengti. Nebijokite eksperimentuoti, įnešti naujovių į seksualinį gyvenimą. Kalbėkitės, išsiaiškinkite vienas kito slapčiausias fantazijas ir lūkesčius lovoje ir leiskitės į nuotykius! Galite išbandyti seksą neįprastoje vietoje, vaidmenų žaidimus, įsigyti keletą sekso žaislų – viskas priklauso nuo jūsų fantazijos. Pamatysite, kai abu būsite patenkinti seksualiai, geriau sutarsite, santykiai taps tvirtesni.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras