Kaip sužavėti patinkančią moterį ir tapti jos geismų objektu?

How-To-Seduce-a-Woman.jpg
 
3 komentarai
Viliojimas ir žavėjimas, tai menas, kuris nėra lengvai išmokstamas. Žinoma, kai kurie žmonės iš prigimties apdovanoti gamtos stipria charizma ir žavesiu, todėl priešingos lyties dėmesiu niekada nesiskundžia. Ką daryti tiems, kuriems gamta pašykštėjo įgimtų viliojimo įgūdžių? Tokiems žmonėms tenka mokytis tam tikrų taisyklių, kurios padeda sustiprinti natūralų žavesį. Šiandien straipsnyje apžvelgsime keletą gudrybių, skirtų vyrams, patraukti moterų dėmesį. Taigi, kas yra svarbu vyrui, norint suvilioti dailiosios lyties atstoves?

Pasitikėjimas savimi. Būtina ir bene svarbiausia vyro savybė. Moteris ypatingai traukia savimi pasitikintys vyrai, jie skleidžia aurą, kuri vilioja moteris. Žinoma, to nereikėtų maišyti su per didele  savimeile ar tuščiagarbiškumu: narciziški pasipūtėliai niekam nepatinka. Užteks, kad žinosite savo vertę, būsite savimi užtikrintas, laikysitės savo nuomonės, nepabijosite pademostruoti stipraus charakterio. Moterims nepatinka vyrai – mazgotės, nuolankūs ir neturintys savigarbos. Vyras, kurio geidžia moterys, žino ko nori ir užtikrintai to siekia.
 

Mokėjimas sakyti komplimentus.  Moterys myli ausimis, todėl negailėkite komplimentų patinkančiai damai. Žinoma, pagyrimai turi būti nuoširdūs ir tikri: tik tada rezultatas bus teigiamas. Be abejo, perspausti taip pat nederėtų: jei girsite viską iš eilės, moteris pagalvos, kad jūs tiesiog bandote įtikti. Komplimentai turi būti išskirtiniai ir priversti ją pasijausti ypatinga – tada kelias į jos širdį Jums bus atviras.
 

Išsilavinimas. Egzistuoja pasakymas, kad seksualiausia vyro kūno vieta – smegenys. Moterims patinka protingi ir išsilavinę vyrai, su kuriais galima palaikyti įdomų pokalbį, diskutuoti, todėl nuolat švieskitės – skaitykite knygas, domėkitės menu, žinokite aktualiausias pasaulio naujienas, kad reikalui esant savo žinias ir intelektą galėtumėte pademonstruoti damai, užvesdami įdomų dialogą. Kuo daugiau žmogus domisi skirtingais dalykais, tuo jam lengviau bendrauti ir palaikyti pokalbį. Skvarbus protas traukia ir žavi, nepamirškite to.
 

Išvaizda. Nėra ko slėpti – moterys, kaip ir vyrai, vertina partnerio išvaizdą, todėl privalote ja rūpintis. Sportuokite, lankykitės pas gerą kirpėją, atraskite sau tinkančio stiliaus drabužius – moterims labiausiai patinka klasikinė, elegantiška vyrų apranga, taip pat nepamirškite lašo kokybiškų kvepalų, ir jūsų šansai suvilioti patinkančią moterį išaugs kelis kartus.
 

Humoro jausmas. Moterys myli vyrus, mokančius jas prajuokinti. Geras humoro jausmas – Dievo dovana, o jei iš prigimties jo neturite, bandykite išsiugdyti. Stenkitės pastebėti, kokie dalykai prajuokina patinkančią merginą. Santykių pradžioje venkite tokių temų juokams, kaip: religija, politika, rasistiniai bei seksistiniai juokai. Jūs dar nepažystate žmogaus tiek, kad žinotumėte ribas pajuokavimams: neatsargus ir neapgalvotas pokštas gali nejuokais įžeisti. Taip pat vengtinos temos: merginos išvaizda, kūno sudėjimas – nebent norite, kad pasimatymas būtų paskutinis.

Džentelmeniškumas. Kad ir kokios emancipuotos bebūtų šiuolaikinės moterys, daugeliui visgi labai patrauklu vyro galantiškumas ir asistavimas – moterys priima tai, kaip gero tono ženklą ir ima labiau domėtis Jumis, bei rimčiau žiūrėti į Jus, kaip į potencialų partnerį, taigi būkite džentelmenas: praleiskite damą pirmą pro duris, restorane atstumkite moteriai kėdę, išeinant padėkite apsirengti paltą. Šios ir kitos panašios smulkmenos gerokai kilstels jus moters akyse.

Taigi, nors idealių žmonių ir nebūna, pasinaudoję šiais patarimais, tikrai gerokai priartėsite prie daugelio moterų svajonių vyro idealo. Žinoma, savimi išlikti būtina, nereikia keistis kaip asmenybei, užtenka šiek tiek patobulinti kai kuriuos savo bruožus ir moterų dėmesio neatsiginsite. Žinoma, viskam įsisavinti ir  išmokti pritaikyti praktiškai prireiks nemažai laiko ir pastangų, tačiau rezultatas juk to vertas, ar ne?


Deimantė

 
Komentarai (3)
Vienos Spedros tab (100mg) veikimas bendrai siekia kazkur apie 7 valandas. Tai, kad veikia, pastebima tik kai yra stimuliacija. Be jos erekcija nekankina siaip sau :D Beje, puiki priemone norintiems pagreitinti pasirengima sekanciamm kartui.
Nesuzavesi silpnu pajegumu... Be reikalo vaistu vartoti nereikia, bet jei jau rimtai sunku, tai tenka. Esu ir pats vartojes, tik Spedra. Kadangi labai greit suveikia, jokiu problemu del to nepatyriau, galima buvo ir spontaniskai myletis :)
Matau cia jums jau spamint pradeda
Naujas komentaras