Kaip tapti moterimi, kuriai sekasi

SSSW-1080x565.jpg
 
Ar gali save pavadinti sėkminga moterimi? Ar esi pilnai patenkinta savo gyvenimu: karjera, santykiais, išvaizda, socialiniais ryšiais? Ar kasryt žiūrėdama į veidrodį matai laimingą, save mylinčią, švytinčią būtybę? Jei atsakymas – taip, džiaugiuosi dėl tavęs, šis straipsnis ne tau. Na, o jei vis pagauni save galvojančią, kodėl tau vis nesiseka, kodėl draugės gyvena geriau už tave, būtinai skaityk toliau, pateiksiu keletą vertingų patarimų, kuriuos panaudojusi galėsi tapti sėkmingesne, labiau džiaugtis gyvenimu bei tiesiog būti laimingesnė. Taigi, sėkmingos moterys paprastai:

Turi produktyvaus ryto rutiną

Rytas – tai stebuklingas laikas, kada esame ką tik pabudę, mūsų galvos dar nepripildytos neigiamomis mintimis, energija, stresu ir kitais rūpesčiais. Šis laikas gali būti itin produktyvus – tereikia jį išnaudoti, vietoj snaudimo mygtuko spaudaliojimo. Pasistenk įprasti keltis anksčiau, kol likę namiškiai miega ir pasimėgauk tyla ir ramybe. Išnaudok šį laiką sau: paskaityk, pamedituok, pasidaryk skanius pusryčius ar tiesiog išgerk kavos visiškai niekieno netrukdoma. Pamatysi, dienos bėgyje jausiesi energingesnė bei pozityvesnė.

Sudaro darbų planą

Naudinga kiekvieną rytą, arba iš vakaro skirti papildomas 5 minutes, kad galėtum susirašyti svarbiausius ateinančios dienos darbus. Tai labai palengvina gyvenimą, nes nereikės stresuoti, kad ko svarbaus nepamiršti, dienos bėgyje atsiras daugiau laiko, kurį galėsi skirti sau. Taip pat, užbraukdama kiekvieną jau atliktą darbą sąraše, jausi vidinį pasitenkinimą dėl savo produktyvumo. Jei nuolat esi išsiblaškiusi, nespėji darbų atlikti laiku, sąrašas gali įnešti daugiau tvarkos į tavo gyvenimą.

Jos tiksliai žino, ko nori, bei moka tai vizualizuoti

Jei nori gyvenime būti sėkminga – privalai konkrečiai ir tiksliai suformuluoti savo tikslus, dar geriau būtų, jei turėtum juos užsirašiusi ir peržvelgtum, kaip įmanoma dažniau. Kai nežinai ko nori, tai ir visa ką gyvenime gauni – nėra būtent tai, ko reikia. Išsiaiškink, ko nori iš šio gyvenimo. Vizualizacija – tai būdas priartinti savo tikslus, juos detaliai įsivaizduojant mintyse, leidžiant smegenims patirti svajonių situacijas. Kuo tai padeda? Ne, mistikos ir stebuklų čia nėra, smegenys tiesiog išmoksta atpažinti ir realybėje fokusuotis į visas kelyje pasitaikančias galimybes, galinčias priartinti prie tikslo, kurių anksčiau galbūt nepastebėdavai.

Sėkminga moteris padeda kitiems

Moteris, kuriai gyvenime sekasi, negaišta savo brangaus laiko apkalboms ir purvo pylimui ant kitų, atvirkščiai – turėdama galimybę, padeda aplinkiniams. Nereikia manyti, jog savanaudiškumas atves tave į sėkmę, anaiptol. Padėdama kitiems automatiškai padėsi ir sau, ne veltui sakoma: duodamas gauni. Žinoma, pagalba turi būti savanoriška ir nuoširdi. Sėkmė auga, kai ja dalijamasi.

Ji skiria laiko sau

Ką tik kalbėjome apie pagalbą kitiems, tačiau savęs pamiršti taip pat jokiu būdu nederėtų. Nepamiršk skirti laiko sau, pasirūpinti savo kūnu ir psichologine savijauta. Tik nuolatos skirdama pakankamai laiko sau tu jausiesi gerai, būsi energinga ir pailsėjusi, bei pasirengusi nuversti kalnus dėl savo tikslų.

Nebijo išeiti iš komforto zonos

Kiek kartų neišnaudojai viliojančios progos, vien todėl, jo pabijojai? Galbūt apskritai atsisakei savo svajonės, vien dėl to, jog baiminaisi, kas bus, jei nepasiseks, bijojai aplinkinių kritikos ir nepritarimo. Jei toliau leisi baimėms tave valdyti, pakeisti savo gyvenimo nepavyks. Kaip nugalėti baimes? Tiesiog daryk, per daug negalvodama. Pirmas žingsnis dažniausiai sunkiausias, bet jei jį padėsi toliau žingsniuoti bus paprasčiau. 

Labai tikiuosi, jog šie patarimai paskatins tave keistis, tapti produktyvesne, sėkmingesne ir tiesiog jaustis geriau.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras