Kaip tapti moterimi, kurios jis trokšta?

moteris-66680630.jpg
 
Ar egzistuoja „Svajonių moteris“? Tikriausiai taip, tačiau kiekvienas vyras apibūdintų ją skirtingai. Tačiau taip pat esti bendrų dėsnių, bei savybių, kuriomis pasižymi moteris, nuo kurios vyrai negali atitraukti akių. Kokios jos? Jei knieti sužinoti, ka savyje turėtumėte patobulinti, jog būtumėte geidžiama ne tik kaip meilužė, bet ir būsima žmona, skaitykite toliau. Pateiksime tas moterų savybes, kurios dažniausiai pakeri vyrus, ir neleidžia jiems atsitraukti nuo jūsų. Taigi, kokia turi būti ta lemtingoji?

Ji gali būti laiminga ir be vyro

Ji nebando vyro žut būt prie savęs pririšti, įpareigoti, desperatiškai santykių nesiekia – atvirkščiai – ji laiminga ir viena, moka džiaugtis gyvenimu, turi veiklos, įdomų laisvalaikį. Desperatiškos, įsipareigojimų siekiančios moterys vyrus gąsdina, na o tos, kurios gyvenimu mėgaujasi, atvirkščiai – traukia. Vyrus nepaprastai gundo laisvos ir nepriklausomos moterys: taip sužadinamas jų instinktas tokią moterį turėti ir vyras savaime ima siekti įsipareigoti.

Ji patraukli ir rūpinasi savimi

Sena, kaip pasaulis tiesa – vyrai myli akimis. Pasistenkite sukurti vyro akių pasigerėjimo vertą vaizdą, kad jis negalėtų nuo jūsų atitraukti akių. Kaip sakoma – negražių moterų nebūna – būna tik nemokančios savimi pasirūpinti. Taigi, jeigu siekiate vyrų dėmesio – pasirūpinkite savimi – sportuokite, palaikykite dailią figūrą, išmokite pasidaryti jūsų veido bruožams tinkantį makiažą, kuris turėtų būti ne per ryškus – vyrams retai patinka moterys, atrodančios lyg išsiruošusios į karnavalą. Pasirūpinkite ir dailiais, prie figūros tinkančiais drabužiais, kurie turi pabrėžti jūsų privalumus, bet jokiu būdu nebūti per daug vulgarūs – juk nebent norite, jog vyras žiūrėtų į jus kaip į pigią, vieno nakties nuotykio vertą merginą. Stenkitės atrodyti moteriškai, elegantiškai, efektą sustiprinkite keliais lašais seksualių kvepalų (galite išbandyti feromoninius, jie dar labiau sustiprins trauką). Atrodydama gražiai ir patraukliai ir pati jausitės žymiai geriau ir tikrai padidinsite vyrišką dėmesį.

Ji – sunkiai pasiekiama

 Vėl gi, labai sena tiesa – vyrai yra medžiotojai, ir mėgsta sunkiai užkariaujamas moteris. Kuo daugiau vyras investuos į jus savo laiko, dėmesio ir pastangų, tuo vertingesnė ir brangesnė jūs jam būsite. Taigi, norėdama užkariauti vyrų dėmesį, leiskitės į žaidimą: būkite truputį paslaptinga, neatrodykite suviliota iki galo, kartais trumpam išvis dinkite iš jo akiračio, leisdama jam nerimauti ir galvoti apie jus. Žinoma, nepersistenkite – vyras neturi galvoti, kad jis apskritai jam neįdomus, tuomet jis gali apskritai nustoti dėl jūsų stengtis.

Ji moka įvertinti

Nemanykit, kad komplimentus mėgsta tik moterys – juos taip pat vertina ir vyrai. Taigi, neprašausite pro šalį pagirdama jus dominančio vyro šypseną, šukuoseną ar stiliaus detalę. Tik būkite nuoširdi – nenatūralios, perspaustos pagyros dažniausiai iškart pastebimos ir atrodo kvailokai. Juk nenorite, kad vyras pagalvotu, jog esate veidmainė ir tiesiog pataikaujate. Būkite draugiška ir nuoširdi – pagirkite tai, kas jums iš tiesų šiame žmoguje patinka. Vyrams patinka moterys glostančios jų savimeilę.
 
Ji pasitiki savimi

Vyrams patinka moterys, žinančios savo vertę, dėl tokių moterų jie pasiryžę padaryti viską. Pilkos pelytės retai, kam įdomios. Taigi nebijokite lengvai flirtuoti, žiūrėkite vyrui tiesiai į akis, kalbėkite ramiai ir užtikrintai. Jei vyras pasakys  jums komplimentą, jokiu būdu nepradėkite jo neigti, tiesiog nusišypsokite ir ištarkite „ačiū“. Turite jaustis taip, lyg būtumėte verta milijono – tada ir vyras taip manys ir bandys siekti jūsų dėmesio visais įmanomais būdais.
 
Gero savaitgalio, 
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras