Klaidos, kurios gali sugriauti jūsų santykius

b59706a0-0c99-0133-f4c6-0e18518aac2f.jpg
 
2 komentarai
Visi norime puikių santykių su antra puse, tačiau dažnai ilgainiui atsiranda įvairių kliučių, nesutarimų. Taigi, kokios yra dažniausios partnerių daromos klaidos, kurios gali būti santykių subyrėjimo priežastis, ir kaip jų išvengti?

Nedėmesingumas.  Pagrindinė klaida, kurią daro tiek vyrai, tiek moterys. Dailiosios lyties atstovės dažnai įsivaizduoja, jog dėmesį turi rodyti tik vyras. Anaiptol. Dėmesio reikia abiejoms lytims – tada žmogus jaučia jog yra mylimas, vertinamas, jog juo rūpinamasi. Abipusis dėmesingumas - tvirtų santykių pagrindas. Kaip rodyti dėmesį? Nebūtina imtis žygdarbių - puikiai veikia ir maži, kasdieniai dalykai: kava, ryte atnešta į lovą, nuoširdžių komplimentų sakymas, miela žinutė, smulkios dovanėlės, paruošta vakarienė po sunkios darbo dienos – visi šie dalykai jūsų antrai pusei leis nepamiršti, kaip jūs jį/ją mylite ir branginate.

Įsivaizdavimas, jog sugebėsite žmogų pakeisti. Santykių pradžioje dažnai žiūrime į mus dominantį žmogų pro rožinius akinius - į mus erzinančias, nepriimtinas savybes numojame ranka, tikėdamiesi, jog santykių eigoje žmogus pasikeis ir taps tokiu, kokiu norime. Deja, taip dažniausiai neatsitinka - suaugęs žmogus yra susiformavusi asmenybė ir pakeisti tam tikras elgesio ar charakterio savybes gali būti neįmanoma. Patarimas: santykių pradžioje analizuokite ir vertinkite partnerio elgesį - jeigu tam tikros žmogaus savybės netenkina ir yra nepriimtinos, galbūt reikėtų pasieškoti kito kandidato į savo širdį, žmogaus, kurį sugebėsite priimti tokį, koks yra su visais privalumais ir ydomis.

Nemokėjimas ginčytis. Taip taip, ir konfliktuoti reikia mokėti. Labai dažna klaida, ypač būdinga moterims - nutylėti, dalykus sukėlusius pyktį, taip tikintis, jog viskas savaime išssipręs. Neišsispręs. Taip elgdamiesi, kenksite tiek sau, tiek partneriui, kuris, beabejo jūsų atšalimą pastebės, bet nežinos priežasties. Geriausia yra atvirai išsakyti viską, kas neduoda ramybės ir kartu pabandyti rasti kompromisą, kad nenukentėtų nei vienas iš jūsų. Nelaikykite blogų emocijų savyje, nes vieną kartą, jos gali išsiveržti kaip cunamis, nušluojantis viską aplink ir tada jau gali būti sunku save sukontroliuoti ir galite padaryti neatitaisomos žalos.
 


Savojo „aš" praradimas. Pora save ima laikyti vienu vienetu, o ne skirtingomis asmenybėmis. Būnama visada kartu, jokių atskirų draugų, pomėgių, kartais nueinama iki bendrų feisbuko profilių..!.Stop Būdami nuolat  „sulipę" jūs tik kenkiate savo santykiams. Jūs nustojate augti, tobulėti kaip asmenybės, ir galite greitai pasidaryti nebeidomūs tiek patys sau, tiek vienas kitam. Draugai, socialinis gyvenimas, atsikrų pomėgių, tikslų turejimas - būtinos sąlygos žmogui tapti visaverte asmenybe ir turėti normalius, sveikus santykius.

Nesugebėjimas susiderinti lovoje. Seksualinis gyvenimas – svarbi poros santykių dalis, ir čia dažnai iškyla kliūčių vien dėl nemokėjimo kalbėtis. Pagrindinis patarimas – nebijokite išsakyti ko norite, atskleisti savo seksualinių troškimų, bei stenkitės įsiklausyti, kai apie savo norus kalba partneris. Įsiklausymas, lankstumas, gebėjimas derintis, bei eiti į kompromisus – raktiniai žodžiai. Jeigu į seksualinį gyvenimą įslinko rutina, nebijokite išbandyti naujų dalykų - naujos pozos, sekso žaisliukai, vaidmenų žaidimai - visa tai gali vėl įnešti aistros į nusistovėjusį gyvenimą.

Egzistuoja toks pasakymas – santykiai nesibaigiantis darbas. Tai visiška tiesa, jį dirbti turi abu žmonės poroje, tada santykiai augs, vystysis ir ilgainiui taps vis tvirtesni. Stenkitės dėl savo mylimų žmonių, bei pagalvokite - ar kartais nekartojate klaidų, aprašytu šiame straipsnyje? Jei taip, galbūt dar ne vėlu keistis?


Deimantė

 
Komentarai (2)
Erekcijos funkciją Spedra pagerina per 15 minučių po išgėrimo. O geriama po 50-200mg- pagal poreikį. Dažniausiai pakankamai efektyvi 100mg stiprumo dozė. Vaistai veikia iki 6 ar 7 valandų. Rekomenduoju paskaityti: w ww. goo. gl/j5JG2H ir w ww .goo. gl/NKPhbP
Vyrui, nusivylusiam savo pajegumu, maziausiai reikia dar daugiau priekaistu. Supratingas ir pats susivokia kada laikas gydytis. Atsirado gi ir nauju vaistu, kaip kad Spedra, kurie saugus vartojant net ir reguliariai, kasdien. Sis preparatas lengvai toleruojamas, nesukelia problemu kepenims ar inkstams, tinka ir jautriam organizmui.
Naujas komentaras