Kodėl dingsta aistra ir intymumas?

df1eb55322d4239ef6889d1a1a57bffa.jpg
 
Šiandien panagrinėsime priežastis, kodėl poroje dingsta seksualinis potraukis, aistra. Jeigu ir tau įdomu, kodėl santykių pradžioje mylitės dažnai ir audringai, fantazuojate apie vienas kitą, ir kasdien nekantriai laukiate vakaro, kol pagaliau galėsite nuplėšti vienas nuo kito drabužius, o po poros metų – abu sekso vengiate, o jei ir mylitės, seksas tampa nuobodus ir be šiurpuliukų – skaityk toliau. Taigi, kodėl ilgalaikiuose santykiuose dingsta aistra, šiurpuliukai, fejerverkai, mistika ir paslaptis?

Kalbant apie moteris, įdomu tai jog dažna mūsų iš vyro norime dviejų priešingų dalykų tuo pačiu metu – viena vertus norime gilaus ryšio, besąlygiško artumo, norime pasitikėti partneriu, žinoti apie jį viską, o iš kitos pusės – trokštame nežabotos, laukinės aistros, intrigos, paslapties bei nežinomybės. Ar gali intriguojantis ir paslaptingas atrodyti žmogus, kurį kas dien matai valgantį, miegantį, besivalantį dantis, su kuriuo sprendi buitines problemas ir kitus gyvenimiškus klausimus? Iš tiesų – nelabai, tačiau tam kad lytinį gyvenimą padaryti idomesniu, kartais pakanka tik šiek tiek daugiau pastangų.

Kartais bėda ir yra būtent per didelis artumas. Peržvelk mintimis savo santykius, galbūt juose visiškai neliko asmeninės erdvės, laiko sau, nuolat esate dviese. Natūralu, jog didžiają laiko dalį trinantis kartu, aistra blėsta. Pamėginkite palaikyti atstumą – užsiimkite pomėgiais atskirai, kartais susitikite kiekvienas su savo draugais ir panašiai – taip tapsite ne tik įdomesni vienas kitam, kaip asmenybės, turėsite ką papasakoti, bet taip pat, labai tikėtina, kad santykiuose atsiras daugiau netikėtumo, aistros, traukos vienas kitam.

Taip pat galbūt įsisukote į rutiną ir darbus tiek, jog nebeliko vietos seksualumui ir aistrai. Natūralu, jei ryte šokate iš lovos, tvarkote reikalus, einate į darbą, po darbo parduotuvė, namai ir pagaliau – poilsis rie televizoriaus arba kompiuterio, aistrai čia vietos nelabai yra. Aistrai reikia laiko, nusiteikimo, nuotaikos. Pasistenkite rasti laiko vienas kitam – galbūt savaitgaliais, arba savaitės viduryje turite laisvesnę dieną, kuomet nebūsitę pavargę ir galėsite visą dėmesį dėmesį savo partneriui?

Daug kam padeda ir aplinkos pakeitimas – galbūt pavyktų porai dienų ištrūkti į SPA, prie jūros, kitą miestą ar net kitą šalį? Buvimas naujoje, malonioje aplinkoje atitraukia nuo buities, nuo rūpesčių ir leidžia su nauja aistra pažvelgti vienam į kitą. Beje, toks atipalaidavimas naudingas taip pat ir jūsų nervų sistemai, produktyvumui, psichologinei būklei, todėl pasistenkite ištrūkti nors retkarčiai.

Dar vienas patarimas jums – pamėginkite paaeksperimentuoti, nors iš pradžių galbūt pasirodys, jog tai ne jums. Galite išmėginti erotinių filmų žiūrėjimą dviese, seksualius apatinius, vaidmenų žaidimus, taip pat seksą įvairesnėse vietose, nei lova, idomesnes pozas. Jei nesate buvę – galbūt laikas abiem apsilankyti erotinių prekių parduotuvėje ir išsirinkti žaislų, kurie suteiks daugiau malonumo? Kodėl verta tai daryti? Išėję iš rutinos pajusite ir naujos aistros bangą, galbūt atrasite save visai kituose amplua, nei įprastai. Aistrą ir intymumą susigrąžinti galima, tereikia pasistengti jums abiem.

Kupino aistros savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras