Kodėl jis nenori tavęs vesti?

Signs-That-He-Wants-To-Marry-You-3.jpg
 
Jei esi ilgalaikiuose santykiuose jau kurį laiką, galbūt net keletą metų, natūralu, jog kyla noras perkelti juos į aukštesnį lygį. Galbūt svajoji apie vedybas, vaikus, šeimą, bendrą laimingą ateitį. Tačiau egzistuoja nemažai situacijų, kai moteris trokšta įsipareigoti ir prisiimti atsakomybę, o vyras, atrodo, nė nepagalvoja apie tai: nesiperša, vengia kalbų apie vestuves, ar bendrus ilgalaikius planus. Jei esi panašiuose santykiuose, skaityk šį straipsnį atidžiai – galbūt padėsiu susivokti, arba atsivers suvokimas, kodėl šis vyras neketina tavęs vesti.

Tu vis dar su rožiniais akiniais

Labai dažnas atvejis, kai įsimylėjusi moteris ima idealizuoti partnerį ir nebemato ją supančios realybės. Jei jums jau senokai ne dvidešimt, draugaujate 3 metus ir daugiau ir vis nesulauki žiedo, o visų užuominų jis tarsi „negirdi“, didelė tikimybė, kad vesti tavęs jis apskritai neketina. Tikriausiai jis tiesiog nemato tavęs, kaip savo žmonos. Galbūt šiuo metu vyrui patogu gyventi kartu: jis gauna tavo šilumą, rūpestį, tačiau įsipareigoti nereikia. Jei būsi sąžininga su savimi pačia – giliai viduje tu žinai atsakymą. Gal apskritai tu idealizuoji šį vyrą ir jo jausmus tau? 


Jis tiesiog neskirtas šeimai

Egzistuoja toks vyrų tipas, kai žmogus šeimai tiesiog nesutvertas. Tokie vyrai nesvajoja apie vaikus ir jaukų namų židinį, jie nori laisvės, pramogų, ir amžino mėgavimosi gyvenimu. Nemaža dalis moterų susideda su „plevėsomis“ ir tikisi, jog meilės dėka jie pasikeis. Tačiau žmonės keičiasi labai retais atvejais, ir tik kai patys to nežmoniškai nori. Jei tu svajoji apie santuoką ir vaikus, o vyrui tai nėra vertybė, ar tikrai verta gaišti savo laiką su šiuo žmogumi? Galbūt būdama su šiuo vyru, tu tik užkerti sau kelią sutikti žmogų, su kuriuo sietų panašios vizijos ir tikslai?


Tu nepakankamai save vertini

Retam vyrui patinka „lengvas grobis“. Jei nepasitiki savimi, esi žemos savivertės, nevertini savęs, kaip moters, sutikusi vyrą galbūt ir stengiesi prilipti prie jo, manydama kad geresnio vis tiek nesurasi. Tada santykiuose sutinki su visomis partnerio primestomis sąlygomis, tam jog šį ryšį išsaugotum, nors tikriausiai tai visai nebūtina. Pagalvok pati, kodėl vyrui turėtu kilti noras stengtis? Jis žino, kad niekur nepabėgsi, ir jaučiasi visiškai kontroliuojantis situaciją. Vyrai neskuba vesti nuolankių, be savivertės moterėlių, ne nemato tikslo – vis tiek jos bus šalia, kai tik jiems reikės. Galbūt skamba žiauriai, bet tokia tiesa: kad vyras norėtu tave vesti, jis turi tave vertinti ir gerbti. Jam pačiam turi kilti noras įsipareigoti, jog išsaugotų tokį lobį, t.y tave. Taigi imk dirbti su pasitikėjimu ir saviverte.

Santykių ir šeimos kūrimą galima įsivaizduoti, kaip namo statybą. Stovite abu tuščiame lauke, išliejate pamatus ir imate statyti plytą, prie plytos. Kad namas būtų pastatytas, turi dirbti abu. Lygiai tas pats su santykiais – abu turite norėti bendros ateities, ir turėti bendrą tolimesnę viziją. Jei taip nėra, verta susimąstyti, ar ne geriau būtų pasukus skirtingais keliais. 

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras