Kodėl vis įsimyli „ne tuos“ vyrus

mergina-60555307.jpg
 
Daugelis iš mūsų turi bent vieną draugę, kuri nuolatos skundžiasi savo vaikinais, vyrais ir santykiais apskritai. Kiekvienas partneris, su kuriuo užsimezga ryšys, pasirodo tikras blogis – jos kolekcijoje vien išdavikai, tinginiai, nedėmesingi, melagiai, kartais net smurtautojai ir panašiai. Labai sunku suprasti, kodėl graži ir išsilavinusi moteris traukte traukia įvairaus plauko nevykėlius, ir jai niekaip neišeina užmegzti normalių santykių. Dar blogiau kai ta „draugė“ esi tu pati. Niekaip negali suprasti, kodėl tau tragiškai nesiseka su vyrais, ir imi jaustis nenormalia, kuri sugeba patraukti tik pačius prasčiausius variantus. Tikiuosi, šis straipsnis padės tau suvokti šį tą naujo – imsi aiškiau matyti priežastis, kodėl tai vyksta tavo gyvenime ir galbūt panorėsi keisti savo elgesį.

Į ką fokusuojiesi, tą ir pritrauki

Senas geras traukos dėsnis. Apie ką daugiausiai galvoji, tą ir pritrauki į savo gyvenimą. Angliškai tai vadinasi „ the law of atraction“, ir šis dėsnis galioja įvairiose gyvenimo srityse – meilėje, darbe, tikslų siekime ir panašiai. Jei esi nudegusi santykiuose, gali būti, jog pasąmoningai nuolat manai, jog vyrais pasitikėti neverta, jog būsi išduota, dar blogiau – jog nesi verta normalaus vyro, todėl tavo gyvenime ir sukasi vien neaiškūs nevykėliai. Ką daryti? Įdarbink mintis, jog jos tarnautų tau. Įsivaizduok, koks tavo idealus partneris, kokiomis savybėmis jos turėtų pasižymėti, ir imk galvoti, jog jis jau pakeliui į tavo gyvenimą. Turi patikėti, jog tau skirtas žmogus atsiras ir elgtis pozityviai. Jei leisi užvaldyti negatyvui – jo į savo gyvenimą pritrauksi tik daugiau ir daugiau.

Turi problemų su saviverte

Probleminius vyrus dažniausiai įsimyli žemos savivertės moterys. Kai kurios iš jų jaučiasi tokios menkos, jog mano, kad normalu, kai jas žemina, su jomis netinkamai elgiasi, jų nevertina. Moteris, kuri savimi pasitiki ir save vertina, iš karto nutrauks santykius, kuriuose nėra gerbiama. Vyrai jaučia, kada moteris savimi nepasitiki ir dažnai ima tuo naudotis. Dažnai tai prasideda nuo pusiau nekaltų pastabų apie moters išvaizdą, vėliau imami menkinti jos gebėjimai, kartais pereinama ir prie fizinio smurto. Daugeliu atveju viskas vyksta palaipsniui ir moters savigarba, kuri ir taip buvo silpna, yra visiškai sutrypiama ir tuomet ji jau ima galvoti, kad santykiuose taip ir turi būti. Kai kurios dar blogiau, žeminasi, maldauja, stengiasi, jog išlaikyti tokius agresorius šalia savęs. Kaip viso šito išvengti? Ugdyti psichologinę stiprybę, pasitikėjimą savimi. Tai padaryti padės psichologas, psichoterapeutas, savipagalbos knygos ir nuolatinės pastangos. Patikėk, prie psichologiškai stiprių moterų retai kabinasi probleminiai vyrai – jie puikiai supranta, jog tokios moters negalės žeminti, ja manipuliuoti, kontroliuoti ar naudoti smurtą. 

Esi desperatiška

Taip trokšti santykių, jog imi jų desperatiškai siekti. Prarandi išrankumą, susitikinėji su bet kuo, kas parodo dėmesį, praleidi pro akis ženklus, signalizuojančius, jog su šiuo žmogumi ateityje gali kilti bėdų. Noras truks plyš kažką šalia savęs turėti dažniausiai neduoda teigiamo rezultato, tokie paskubomis pradėti santykiai dažnai būna nevykę ir ilgai nesitęsia. Ką daryti? Tikėk jog ateis laikas, ir tinkamas partneris atsiras, negriebk pirmo pasitaikiusio, kuris pamerkė tau akį. Žinoma, tai nereiškia, jog turi sėdėti užsidariusi, laukdama princo ant balto žirgo – gali eiti į pasimatymus, susitikinėti, bet neskubėk. Mėgaukis procesu, naujomis pažintimis, smagiu laiku ir leisk įvykiams tekėti sava vaga.

Jei kažkuriame iš aprašymų atpažinai save – sveikinu. Savo elgesio modelio atpažinimas – pirmas žingsnis į pokyčius. Jei pakeisi savo elgesį ir mąstymą, neabejotinai pasikeis ir žmonės, kuriuos pritrauki į savo gyvenimą.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras