Kokių moterų vyrai neveda?

h_GEARESSENTILS.jpg
 
Daugelis netekėjusių moterų dažnai pasvajoja apie baltą suknelę, Mendelsono maršą, nuostabią, jaukią ceremoniją bei žinoma, gyvenimo vyrą šalia. Kai kurios moterys, mintyse svajonių vestuves pradeda planuoti jau nuo paauglystės – smulkiausias detales aptarinėja su draugėmis ir vis laukia išsvajotos dienos. Na, o ką daryti, jeigu metai bėga, o ta diena taip ir neišaušta?

Po truputi išteka visos draugės, o jūsų gyvenime santuoka ar piršlybomis net nekvepia? Pasistengsime padėti – straipsnyje aptarsime dažniausiai pasitaikančias moterų klaidas, kurios trukdo ištekėti. Taigi, kokios priežastys dažniausiai trukdo santykiams išaugti iki vedybų?


Per daug skubinate įvykius ir darote spaudimą. Vyrai paprastai labai nemėgsta, kai moteris daro jiems spaudimą, bando dirbtinai pakelti santykius į kitą lygmenį, pavyzdžiui: pora kartu tik apie mėnesį, o moteris spaudžia vyrą, kad jau laikas susipažinti su vienas kito tėvais, galvoja būsimiems vaikams vardus ir panašiai. Lygiai tas pats galioja ir ilgiau kartu esančioms poroms, kai moteris nuolat užsimena apie norą ištekėti. Toks elgesys prie gero neveda – dažniausiai vyrus moters desperatiškumas tik atbaido ir ragina bėgti kuo toliau. Vyrai iš prigimties medžiotojai – jų tikslas užkariauti moterį, būtent užkariavimo procesas skatina vyrus pirštis – padaryti, kad išsirinkta moteris taptų tik jo ir niekeno kito. Jeigu moteris pati siūlosi, o dar blogiau – vyrą spaudžia – vestuvių tikrai nesulauks.

Esate pernelyg stipri moteris. Šiais laikais įprasta, jog nebėra vyriškų – moteriškų darbų, profesijų, moterys tapo stiprios, nepriklausomos, emancipuotos ir siekiančios daugiau už vyrus. Tačiau vyrai mėgsta silpnas moteris, jie intuityviai jaučia poreiki jomis rūpintis, globoti ir saugoti, taip leisdami sau jaustis tvirtais, stipriais, žodžiu - vyriškais. Taigi, kaip elgtis? Niekas nesako, kad turite mesti darbus, karjerą ir užsidaryti virtuvėje – užteks keletos smulkmenų, kurios leis vyrui jaustis tvirčiau, tarkim, galite paprašyti vyro atlikti kelis smulkius darbelius namie: pavyzdžiui, įsukti lemputę ar priveržti čiaupą, sutvarkyti kompiuterį ir pan. ir nepamirškite pagirti, bei pasakyti, koks jis nagingas, protingas ir vyriškas, kaip puikiai viską sugeba. Nesvarbu, jog viską galėtumėte atlikti pati – vyrai mėgsta būti globėjiški, ir savo gyvenimo moterimi pasirinks tą, šalia kurios galės jaustis tikru vyru.


Jūsų išvaizda per daug seksuali, o elgiasys iššaukiantis. Šiais laikais vis dar labai gajus kūno kultas, todėl kartais moterys, siekdamos bet kokia kaina patikti vyrams, bei patraukti jų dėmesį, persistengia – ima atrodyti pernelyg seksualiai ar net vulgariai – peroksidiniai plaukai, per tamsus įdegis, priauginti smailūs nagai, šluotų ilgumo blakstienos, ryškus makiažas, suknelė iš kurios virste virsta visi privalumai – visa tai puikiai tinka laisvo elgesio profesijos moteriai, tačiau nelabai tinka būsimos žmonos įvaizdžiui. Nenustebkite, jog su tokiu įvaizdžiu pritrauksite tik nuotykių ieškotojus ir vienos nakties susitikimų mėgejus, nes vyrai jumyse matys tik sekso objektą, o ne būsimą žmoną. Lygiai tas pats galioja elgesiui – jeigu kalbate nekultūringai, elgiatės vulgariai, garsiai keikiatės – retas vyras jumyse matys būsimą savo nuotaką.

Nesugebate pasirinkti tinkamo kandidato į savo širdį. Kitaip tariant, egzistuoja toks moterų tipas, kurios visada susideda su „ne tais“ vyrais. Kad ir kaip elgtųsi – dažniausiai nusivilia ir lieka įskaudintos. Kodėl taip nutinka? Visų pirma, kur susipažystate su vyrais? Nereikia tikėtis, jog būsimą jaunikį sutiksite naktiniame klube – aišku tokia galimybė įmanoma, tačiau ji menka, didesnė galimybė, jog sutiksite eilinį nuotykių ieškotoją. Antra – būdingas susižavėjimas „blogais berniukais“. Kai kurias moteris ypatingai traukia lovelasai, mergišiai, vyrai, kurie jomis nesirūpina, nesistengia, ir tada moteris įsivaizduoja, jog būtent ji bus ta lemtingoji, kuri privers vyrą pasikeisti ir tapti ramiu, rūpestingu, šeimos žmogumi. Deja, dažniausiai viltys sudūžta, „blogi“ berniukai gerais netampa, ir moteris lieka nusivylusi, su sudaužyta širdimi, ką jau bekalbėti apie ėjimą prie altoriaus. Taigi, mielos moterys, nesileiskite apakinamos aistros, santykių pradžioje, stenkitės pastebėti patinkančio žmogaus ydas, ir jokiu būdu negalvokite, jog jums pavyks vyrą pakeisti - taip dažniausiai nenutinka.

Taigi aptarėme dažniausiai pasitaikančias moterų klaidas, tačiau būtinai noriu pridurti vieną labai svarbų, galbūt netgi esminį dalyką: moterys, nesikoncentruokite tik į būsimą santuoką ir nepaverskite to gyvenimo tikslu. Mėgaukitės gyvenimu, tobulėkite kaip asmenybės, keliaukite, siekite savo tikslų, svajonių ir tiesiog būkite laimingos. Jūs esate per daug nuostabios ir vertingos, jog didžiausias pasiekimas ir laimingiausias įvykis jūsų gyvenime būtų santuoka. Leiskite įvykiams klostytis natūraliai, užmezgusios santykius, džiaukitės jais, vertinkite šalia esančią vyro asmenybę, leiskite išrinkatajam gerbti bei vertinti jus ir pamatysite - viskas savaime susiklostys taip, kaip jūs norite.


Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras