Mesk jį per bortą, arba TOP 4 ženklai, rodantys jog santykiams galas

 
Kai moteris įsimyli ji dažnai ima nebematyti realybės: ignoruoja visas įmanomas „raudonas vėliavas“, signalizuojančias, jog su šiuo vyru santykių nebus, jog laikas skirtis ir eiti savo keliais. Egzistuoja nemažai besistengiančių bet kokia kaina išlaikyti, ištempti santykius ir daryti viską, jog išsiskyrimas neįvyktų. Ar tai gerai? Ne visada. Jei pastangos vyksta tik iš vienos pusės – santykių nesulipdysi, kankinsies pati, vietoj to, kad viską paleidusi pradėtum iš naujo. Taigi šiandien, apie ženklus, rodančius, jog laikas labai rimtai susimąstyti apie šių santykių ateitį:

Jauti, jog šie santykiai smukdo tavo savivertę

Jei santykiai sveiki, parteriai vienas kitą palaiko ir padeda sustiprinti savivertę ir pasitikėjimą. Tačiau, jei yra atvirkščiai – kuo ilgiau būni šiuose santykiuose, tuo mažiau pasitikinti savimi jautiesi, susimąstyk, kodėl taip yra. Galbūt partneris sąmoningai arba ne menkina tavo gebėjimus, nepagrįstai kritikuoja, naudoja emocini smurtą, taip trypdamas tavo savivertę. Kiekvienas nusipelno santykių, kuriuose galėtu augti, tobulėti, kaip asmenybė, o ne smukdyti save žemyn.

Su partneriu nesijauti saugiai

Daugelis moterų šalia savo gyvenimo vyrų nori jaustis saugiai ir užtikrintai dėl ateities, ir tai yra visiškai normalu – saugumas ir vienas pagrindinių žmogiškųjų poreikiu. Jei su vyru nesijauti saugiai, nuolat nerimauji dėl santykių ateities, vyro nenuspėjamumo, vis analizuoji, ką iš tiesų jis tau jaučia – tai nėra gerai. Jei nesi tikra dėl vyro ketinimų tavo atžvilgiu ir tai tęsiasi jau ilgą laiką, galbūt verčiau suteikti sau galimybę sutikti tokį, su kuriuo jausiesi saugiai ir judviejų ateities perspektyvos neatrodys miglotos.

Neturite bendrų tikslų

Šis punktas itin susijęs su prieš tai minėtu, kai nesijauti su juo saugi. Dažniausiai tokiu atveju bendrų tikslų irgi nėra. Jei jūsų požiūriai į gyvenimą, vertybės ir tikslai kardinaliai skiriasi, palaikyti ilgalaikius sveikus santykius gali būti sudėtinga. Įsivaizduok: tarkim tu nori santuokos, šeimos, vaikų ir bendro būsto, o jo tikslas – pakeliauti, įsigyti automobilį ir pabaigti mokslus. Anksčiau ar vėliau tokioje situacijoje prasidės konfliktas, kurį išspręsti bus sunku: vienas turės paaukoti savo norus dėl kito, o aukos kaina čia gali būti labai skaudi – žmogus gali likusią gyvenimo dalį jaustis nelaimingas. Taigi, jei jūsų pamatinės gyvenimo vertybės ir tikslai nesutampa, verta pagalvoti ar tęsti tokius santykius toliau.

Dingo libido, seksas suprastėjo

Dingęs libido ne visada reiškia jog laikas skirtis. Kartais tai įtakoja stresas, rūpesčiai, įvairios problemos, nuovargis ir panašiai. Tačiau, jei tau tinka visi prieš tai minėti požymiai ir taip pat jauti, kad mylėtis jau kurį laiką nė vienam nesinori, nebėra traukos, nepatiri orgazmo – tai rimtas signalas, jog jausmai išsisėmė.

Tikiuosi perskaičius šiuos ženklus pabandei paanalizuoti savus santykius ir tau pasidarė aiškiau. Žinoma, kiekviena situacija individuali ir tik tu žinai ar verta su šiuo žmogumi būti, o gal geriau pasukti skirtingais keliais.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras