Metas atsisveikinti: ženklai, rodantys, jog geriausia išeitis – skyrybos

pimc_lt-skyrybos-dalykai-kuriuos-turetumete-zinoti-1-1.jpg
 
Palikti toksiškus ir mums kenkiančius santykius gali būti ne taip ir paprasta: labai dažnai tiesiog nematome ar nenorime matyti ženklų, rodančių, jog atėjo galas ir geriausias sprendimas abiem – pasukti į skirtingas puses. Šiandien aptarsime ryškiausius ženklus rodančius, jog santykiai išsisėmė, o išsiskyrimas tikriausiai geriausia išeitis jums abiem.

Partneris jūsų nevertina

Pabandykite prisiminti, kaip vyras elgėsi, jus ištikus didesnei ar mažesnei bėdai. Mylintis vyras paprastai stengiasi problemas išspręsti. Galbūt jis nemokės jūsų paguosti ar rasti žodžių jums nuraminti, tačiau jis stengsis padėti jums susitvarkyti su problema. Pavyzdžiui - nesibodės slaugyti jūsų sergančios, esant problemoms darbe, stengsis padėti jas išspręsti, galbūt susirasti kitą darbą, žodžiu, kiekvienoje nemalonioje situacijoje stengsis ieškoti sprendimo. Jeigu vyras su jumis būna tik tada, kai viskas puiku, o ištikus bėdai nejudina nė piršto, nes turi savų reikalų - jis tiesiog jūsų nevertina. Pagarba ir palaikymas turėtų būti santykių ašis, na o jei to trūksta, galbūt laikas skirtis ir palikti vietos žmogui, kuriam būsite svarbi jūs ir jūsų problemos.

Nejaučiate vienas kitam pagarbos

Abu nebegerbiate vienas kito, nesugebate išklausyti, iškilus konfliktams žinote tik savo tiesą ir nė vienas neketinate rasti kompromiso. Norma tampa pakeltas tonas, abipusiai įžeidinėjimai. Žeminate vienas kitą, naudojate psichologinį, o gal net fizinį smurtą? Įdėjus daug abipusių pastangų, lankantis pas specialistus, problemos gali būti išspręstos, tačiau, ką daryti jei vienas iš jūsų stengtis išsaugoti santykius nė nenori? Nežalokite savęs ir partnerio, ir nutraukite destruktyvius santykius – padarysite paslaugą sau ir antrai pusei.

Nebėra pasitikėjimo

Melas, neištikimybė, apgaudinėjimas – tai dalykai, kuriuos įmanoma užglaistyti, bet ypač sunku atstatyti prarastą pasitikėjimą, na, o pasitikėjimas – tvirtų santykių pagrindas. Nepasitikint vienas kitu, įtarinėjant, išlaikyti santykius labai sunku, beveik neįmanoma. Dažnai nepasitikėjimas gimsta dėl vieno iš partnerių neištikimybės: yra bandoma atleisti, tačiau patirta nuoskauda per didelė, kad būtų galima pasitikėti iš naujo. Tokiais atvejais skyrybos dažnai būna išeitis, nes iš tiesų atleisti taip ir nepavyksta.

Nesutampa pagrindinės gyvenimo vertybės

Taip, jūs galite būti skirtingi, tačiau, kai nesutampa požiūris į kertinius gyvenimo principus, gali būti sunku kurti bendrą ateitį.  Jūs norite vaikų – jūsų partneris – ne. Trokštate ištekėti, tačiau mylimasis pirštis neketina ir sako, jog antspaudas pase jam nėra meilės įrodymas. Šie ir panašūs skirtumai darys jus nelaimingais abu, ir neleis pajusti pilnatvės. Verčiau sakyti viens kitam sudie, ir ieškoti žmogaus, kurio vizijos atitiks jūsų.

Tikiuosi šis straipsnis pasirodys naudingas, padės labiau pažinti savo santykius ir padaryti išvadas.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras