Moteris, apie kurią svajoja daugelis: ar ji egzistuoja?

ideali-moteris(1).jpg
 
Kokios savybės labiausiai traukia vyrus, ir su kokiomis moterimis jie labiausiai linkę kurti santykius? Šiame straipsnyje aptarsime patraukliausias moterų savybes ir bruožus.

Moteris, kuri geba būti savimi

Dažnai moterys, prieš patinkantį žmogų bando atrodyti žavesnės, mielesnės, perdėtai rūpestingos, trumpai tariant, geresnės, nei yra iš tiesų. Jos stengiasi patikti iš paskutiniųjų bandydamos pateikti savo tobulesnę versiją, tačiau, kad ir kaip būtų, yla visada išlenda iš maišo – galiausiai, santykiams įsibėgėjant, kaukės nukrenta, ir žmogus pasirodo, koks yra iš tiesų, todėl geriausia – nevaidinti. Žmogui turite patikti tokia, kokia esate, tik tada santykiai turės ateitį. Pasitikėkite savimi, mylėkite save ir tikrai atsiras vyras, kuri pamils jus visą, nei ir su trūkumais. Šis patarimas ko gero svarbiausias, nes galite atrodyti nuostabiai, puikiai bendrauti, bet jei nesijausite savimi, šie santykiai ir jums pačiai neteiks didelio malonumo. 

Ji geba pastebėti ir įvertinti

Nemanykit, kad komplimentus mėgsta tik moterys – juos taip pat vertina ir vyrai. Taigi, neprašausite pro šalį pagirdama jus dominančio vyro šypseną, šukuoseną ar stiliaus detalę. Tik būkite nuoširdi – nenatūralios, perspaustos pagyros dažniausiai iškart pastebimos ir atrodo kvailokai. Juk nenorite, kad vyras pagalvotu, jog esate veidmainė ir tiesiog pataikaujate. Būkite draugiška ir nuoširdi – pagirkite tai, kas jums iš tiesų šiame žmoguje patinka. Vyrams patinka moterys glostančios jų savimeilę.

Ji santykiuose palieka erdvės

Vyrai paprastai nenori, jog jų moteris būtų ištisai prie jų „prilipusi“. Kiekvienas žmogus turi turėti laiko tik sau – užsiimti mėgstamu hobiu, susitikti su draugais ar tiesiog pabūti ramybėje ir tu neturėtum tam trukdyti. Vietoj to, jog reikštumėte nepasitenkinimą vyro veikla, kurioje nesate įtraukta, verčiau pati susiraskite užsiėmimą, kuris padėtų tobulėti ir augti, kaip asmenybei. Jūsų partneris tai įvertins.

Ji moka valdyti savo emocijas

Suirzęs tonas, pakeltas balsas, riksmai. Ar jums tai nebūdinga? Prisimink, kiek kartų apšaukėte savo partnerį vien todėl, jog tuo metu neturėjote nuotaikos. Pagalvokite, ar leistumėte sau lygiai taip pat apšaukti savo kolegą ar viršininką? Ne? Tai kodėl manote, jog galite sau leisti taip elgtis su savo partneriu? Šaukimas, barniai konflikto išspręsti nepadės – tam yra civilizuotesnių būdų, o liedama savo nepasitenkinimą tik parodote nepagarbą sau ir savo partneriui. Vyras lygiai taip pat, kaip ir jūs nori būti gerbiamas.

Ji seksuali

Mylinti savo kūną ir kūniškus malonumus, spinduliuojanti geismu, ir nebijanti pripažinti, jog mėgsta seksą. Tokia moteris nebijos rodyti iniciatyvos, išbandyti naujų dalykų miegamajame. Ji pasiima sekso teikiamus malonumus ir tuo akivaizdžiai mėgaujasi.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras