Nekartok šių klaidų: TOP 3 klaidos dažniausiai daromos naujuose santykiuose

Alfa-Moteris-tai-ko-reikia-vyrui.jpg
 
Jeigu šiuo metu dar tik pradedi santykius, jeigu tik eini į pasimatymus, o galbūt jūsų santykiai darosi rimti, tačiau vis dar turi abejonių dėl vyro jausmų ir ketinimų, šis straipsnis kaip tik tau. Taip pat verta atkreipti dėmesį, jei neturi daug patirties santykiuose, gal esi labai jauna, tačiau nori tvirto ir ilgalaikio ryšio su išsirinktu vaikinu ar vyru.

Šiais laikais nemažai merginų ir moterų pasimeta: jos nežino kaip elgtis, jog santykiai pavyktų ir dažnai kartoja tas pačias klaidas, kurios naujuose santykiuose gali būti pražūtingos, taigi -  ko nedaryti:

Nelaikyk savęs auka

Labai populiaru – užtenka paklausyti merginų pokalbių bare, kavinėje, ar tiesiog pasiklausyti besiskundžiančių savo draugių. Dažna mergina ar moteris verkia ir skundžiasi savo vyru – jis nedėmesingas, nesupratingas, egoistiškas, net nesistengia manęs suprasti. Aš tiek daug dėl jo darau, o jis, atrodo, iš viso nesistengia...Atpažįsti ir save panašiai kalbant? Sustok tuojau pat! Laikymas save auka nieko gero tau neduos, atvirkščiai – šitaip kalbėdama ar galvodama tu save žemini, trypi savo savivertę ir pasitikėjimą. Jei tavo partneris toks blogas, kodėl tu vis dar susitikinėji su juo? 

Dažniausios priežastys, kodėl moterys lieka su nevykėliais yra šios: jos bijo, kad neras nieko geresnio, nenori prarasti finansinio saugumo, bei nepasitiki savimi, jog sugebės išgyventi vienos. Laikas ir tau įsivardinti savąją priežastį ir nustoti žaisti auką – tu stipri, graži, savimi pasitikinti moteris ir pastovus skundimais tavo padėties nepagerins – arba susitaikai su vyro trūkumais ir nebesiskundi, arba nutrauki nevykusius santykius, ir gyveni toliau.

Mokėk atsispirti aplinkos įtakai

Liūdna, bet aplinkiniai mėgsta mums aiškinti, kaip turėtume gyventi. Kartais draugės, giminaičiai ar netgi tėvai bando mus įstatyti į savo sukurtus rėmus, ir priversti gyventi pagal jų modelį, pavyzdžiui labai populiaru yra moteriai prikišinėti, kodėl ji dar neištekėjusi, vėliau – kodėl dar negimdo, tada – o kur antras vaikelis? Galiausiai, kai moteris nori skirtis su jos netenkinančiu vyru – „o tai kaip dabar griausi šeimą?“. Tu turi išmokti nepaisyti aplinkinių spaudimo, mokėti nekreipti dėmesio į kandžius komentarus – tu geriausiai žinai, kas tave daro laiminga, ir neprivalai spraustis į jokius standartus. Visada galvok, ko iš tiesų nori pati – iš savęs, iš naujo partnerio, iš santykių.

Nepersistenk planuodama

Moterims dažnai būdinga klaida – vos sutikusios vyrą ir pradėjusios susitikinėti, jos įsisvajoja apie bendrą judviejų gyvenimą, įtiki, jog jis – tas vienintelis, mintyse ima planuoti vestuves, bei galvoti vaikų vardus. Kodėl taip daryti neverta? Pirma, prisikūrusi fantazijų gali labai skaudžiai nusivilti, susidūrusi su realybe, antra – vyrus paprastai gąsdina skuboti bendros ateities planavimai, nuo tokių moterų jie paprastai sprunka neatsigręždami ir trečia – neverta visų vilčių sudėti į naujai sutiktą vyrą ir santykius – prisimink, laimingą save padaryti gali tik tu pati, todėl geriau skirk daugiau laiko asmeniniams tikslams, savęs tobulinimui, vietoj to, kad švaistytum energiją fantazijoms. Būk laisvesnė ir leisk santykiams tekėti sava vaga.

Na ir pabaigai – pradėjusi naujus santykius, stenkis neprarasti savęs, savo asmenybės, pomėgių, socialinio gyvenimo. Neįsikibk į vyrą ir nelaikyk jo vienu iš gyvenimo tikslu. Mėgaukis gražiomis pasimatymų akimirkomis, komplimentais, drugeliais pilve, bet nesistenk pernelyg santykių skubinti, pritempinėti – viskam savas laikas.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras