Paliko mylimasis? Kaip išgyventi?

get-over-breakup-advice-1080x675.jpg
 
Skyrybos – skaudus įvykis kone kiekvienam, nepriklausomai vyrui ar moteriai. Skyrybų laikotarpis paprastai kainuoja daug streso, įtampos, negatyvių minčių. Žinoma, daug priklauso nuo to, kaip išsiskyrėte: abiejų sprendimu, jūsų iniciatyva, ar jūsų partnerio noru. Liūdniausia būna, kai mylimas žmogus nusprendžia jus palikti, nors jūsų jausmai dar nėra užgesę – norite jį susigrąžinti, svajojate būti kartu ir kankinatės suvokdama, jog tai neįmanoma. Kaip paleisti ir judėti į priekį? Šiame straipsnyje pateiksiu patarimų, kaip kuo lengviau išgyventi mylimo žmogaus išėjimą iš jūsų gyvenimo.

Suvokite priežastis

Pirma, ką turėtumėte padaryti – išanalizuoti priežastis, dėl kurių santykiai nutrūko. Ką jūs iš savo pusės darėte negerai, ką partneris? Nekaltinkite savęs, tiesiog atvirai sau pripažinkite. Galbūt buvote per daug pavydi ir kontroliuojanti? Pernelyg prisirišote prie vyro ir pametėte save? Priežasčių gali būti įvairiausių, svarbu rasti savo. Kam to reikia? Atlikusi vidinę analizę, žinosite, kokių klaidų nekartoti ateityje, jau naujuose santykiuose. Iš skaudžios patirties galima pasimokyti ir tobulėti. 


Nesielkite desperatiškai

Dažnas scenarijus: palikus mylimam vyrui, moteris bando visomis įmanomomis priemonėmis jį susigrąžinti – ašaromis, maldavimais, kartais net grasinimais. Nedarykite to. Neskambinkite jam naktimis, nerašykite graudžių žinučių, nesižeminkite. Jei vyras nusprendė išeiti – tai jo pasirinkimas. Desperatiškos pastangos jį susigrąžinti greičiau sulauks priešingo efekto – niekas nemėgsta besižeminančių, orumo neturinčių moterų. Labai tikėtina, jog dėl tokio elgesio vyras norės bėgti kuo toliau, o jūs liksite ne tik be mylimojo, bet ir be savivertės.


Atsigręžk į save

Skyrybos – puikus laikas atversti naują gyvenimo puslapį ir skirti dėmesio sau. Pasinaudokite proga pagyventi dėl savęs ir tobulėti. Vienoms moterims padeda išvaizdos pokyčiai (pagražėjusi figūra, šukuosenos, makiažo, stiliaus keitimas), kitoms – savišvieta, naujų veiklų atradimas. Dabar puiki proga keliauti, atrasti naujus hobius, pakeisti gyvenimo būdą, atrasti save. Taip ne tik padėsite sau pamiršti skyrybų skausmą, bet kartu ir patobulėsite, kaip asmenybė, galbūt netgi kardinaliai pakeisite savo gyvenimą. Pagalvokite – gal po kelerių metų būsite dėkinga, jog skyrybos tapo atspirties tašku svarbiems gyvenimo pokyčiams.


Nesileiskite manipuliuojama


Jei vyras, kuris jus paliko, po kurio laiko bando grįžti į jūsų gyvenimą, siūlo likti draugais, kartais susitikti be jokių įsipareigojimų, patarčiau labai gerai pagalvoti. Kaip manote, kodėl vyras nori tokio bendravimo? Tikriausiai jis žino, kad vis dar esate neabejinga, ir nori turėti jus kaip “atsarginį variantą”. Galbūt jis pasiilgo sekso, dėmesio iš jūsų, todėl ir grįžo, siūlydamas “draugų” statusą. Dažniausiai tokiais atvejais toliau seka pavieniai susitikimai, neįpareigojantis seksas ir viskas baigiasi iškart, kai vyras susirandą naują merginą. Jei šį žmogų tebemylite, pagalvokite, ar tikrai esate pasiruošusi tenkintis jo dėmesio trupiniais, ir ar nebus skaudu, kai tas žmogus dings dar kartą. Po skyrybų likti draugais pavyksta poroms, kurios skyrėsi abipusiu susitarimu, draugiškai, kada nebėra seksualinės tarpusavio traukos. Kitais atvejais tai gali virsti dar stipresniu skausmu.


Prisimink – skyrybos nėra pasaulio pabaiga. Kad ir kaip prastai jautiesi dabar – tai pasikeis. Linkiu nepasiduoti negatyvui ir kuo greičiau paleisti, bei judėti į priekį.

Gero savaitgalio,

Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras