Pilnaverčių santykių taisyklės

dating-signals-couple-beach-1080x550.png
 
Šių taisyklių laikymasis gali padėti išsaugoti pradėjusius klibėti santykius, taip pat sustiprinti jūsų ryšį, net jei manote, jog jis ir taip jau yra tvirtas, bei jokių problemų nepastebite.

Palaikymas

Itin svarbi santykių dalis. Kartais klaidingai galvojama, jog palaikymas svarbus tik moterims, o vyrai ir taip yra stiprūs, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Jūsų ryšis turėtų būti lyg ramybės uostas, kurio dėka abu partneriai gauna palaikymą, motyvaciją ir paskatinimą. Būti palaikomam mylimo žmogaus itin padeda sunkiose situacijose, gelbsti nepasiduoti sunkiose situacijose ir efektyviau išspręsti problemas. 

Meilės parodymas

Dažnai, ypač ilgamečiuose santykiuose poros nebesivargina sakyti, kaip karštai vienas kitą myli, ar rodyti tai savo veiksmais, nes „ir taip viskas aišku“, tačiau nekurstomas laužas gali užgesti. Norint ilgai išlaikyti tvirtą ir intymų ryšį, nesusvetimėti, jausmus reikėtų rodyti, jog abu jaustumėtės mylimi ir artimu vienas kitam. 

Dėkingumas

Dėkingumas – sudedamoj gerų santykių dalis. Jei jūsų partneris padarė kažką gero: paslaugą, ar tiesiog palepino masažu ir vakariene – nelaikykite to savaime suprantamu dalyku. Yra toks posakis: neišreikštas dėkingumas, tai kaip plojimas tamsoje. Nebijokite būti dėkingi vienas kitam – tai padės jūsų partneriui jaustis reikšmingu ir vertinamu.

Pagarba

Kad ir kaip susipyktumėte ar susiginčytumėte, pasistenkite išlaikyti elementarią pagarbą vienas kitam. Nešaukite, nekelkite tono, nemėtykite daiktų. Nemokėjimas valdyti emocijų – silpnumo ir nepagarbos kitam ženklas. Stabilių santykių komponentas: pagarba vienas kitam visose situacijose.

Pasitikėjimas

Santykiai negali būti vadinami visaverčiais, jei juose nėra pasitikėjimo. Todėl turite pasitikėti ir būti vertais pasitikėjimo. Iš tiesų, tai gali pasirodyti sunkiau, nei atrodo: tiek būti patikimu partneriu, tiek neįtarinėti ir pasitikėti antrąja puse, tačiau verta – jei turėsite stiprų abipusį pasitikėjimą, jūsų santykius sugriauti bus praktiškai neįmanoma.

Intymumas

Norint, jog santykiai išliktų gyvybingi, išlaikykite intymumą ir aistrą. Dažnai, ilgą laiką gyvenant kartu, pora tampa labiau kambariokais ir draugeliais, nei meilužiais. Pamirštama vienas kitą liesti, vilioti, gundyti, o to rezultatas: pašliję ir atšalę santykiai. Todėl, net jei nuolatos neturite laiko, pasistenkite kuo dažniau suteikti dėmesio ir intymumo vienas kitam.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras