Požymiai, rodantys, jog vaikinas netinkamas ilgalaikiams santykiams

What-Do-Men-Want.jpg
 
1 komentaras
Pagaliau sutikai mielą vaikiną ir jūs pradėjote susitikinėti. Pradžioje viskas atrodo lyg iš pasakos – pilve skraido drugeliai, abu jaučiate didžiulę trauką vienas kitam, pasaulis nusidažo rožine spalva.

Taip, visa tai be galo įtraukia – tas įkvepiantis jausmas, aistra, ir nuolatinės mintys apie mylimą žmogų, tačiau ilgainiui imi jausti, jog santykiai “nesiriša”, kitaip tariant nepereina į aukštesnį lygmenį – nors praėjo nemažai laiko, kai susitikinėjate, nei jūs nei aplinkiniai negalite pavadinti savęs pora. Tau norėtusi konkretumo ir apibrėžtumo, o vaikinui, atrodo, labai gerai taip, kaip yra? Ką daryti tokiu atveju? Siūlome pasitikrinti, galbūt tavo išrinktasis neskirtas rimtiems santykiams ir vertėtų santykius nutraukti, kol neįklimpote dar giliau. Taigi, pagrindiniai požymiai, rodantys, jog neverta iš vyruko tikėtis rimtų santykių:

Jis nedėmesingas. Kai vyras įsimyli ir tikisi su moterimi kurti rimtus santykius, paprastai stengiasi rodyti dėmesį ir asistuoti. Kiekvienas tai daro skirtingai – tai gali būti mielos žinutės, dovanos, gėlių puokštė, jūsų mėgstamiausio patiekalo gaminimas ir kiti dalykai, skirti parodyti, kokia tu jam svarbi. Jeigu vaikinas, su kuriuo susitikinėji, dėmesio rodo mažai, nedaro nieko, jog  nustebintų ar pradžiugintų, verta susimąstyti – dažniausiai tai reiškia, jog jokių rimtų planų tavo atžvilgiu jis neturi.

Jis nėra rūpestingas. Būtinai atkreipk dėmesį, ar vaikinas tavimi rūpinasi – tai atskleis jo požiūrį į jus ir į santykių ateitį. Kaip jis elgiasi, kai tau ištinka nesėkmė? Ar bando paguosti, dėmesingai išklauso, siūlo problemos galimus sprendimus, nuolat stengiasi būti šalia ir palaikyti? O gal atvirkščiai – kai  prastai jautiesi, vaikinas dingsta iš akiračio, nepasidomi, kaip laikaisi, atsiranda tik tuomet, kai problemos išsisprendžia? Jei taip – nė neverta svarstyti apie santykių tęsinį, greičiausiai jūs tik gaištate savo laiką. Jeigu neteko išgyventi jokios nemalonios situacijos dviese, atkreipkite dėmesį į smulkmenas – jose taip pat slepiasi daug tiesos. Ar jis rūpinasi, kad saugiai grįžtum namo iš pasimatymo? Ar pasiūlo savo paltą  sušalus? Ar stengiasi, jog su juo būdama jaustumeis komfortiškai? Atsakyk į šiuos klausimus sąžiningai ir suprasi, ar esi vertinama.

Jūs susitinkate tik dviese. Ne, mes nenorime pasakyti, jog leisti laiką dviese yra blogai. Tiesiog, jei esate pažįstami nemažai laiko, o tu ne tik, kad nepažįsti jo tėvų ir artimųjų, tu nesi mačiusi nė vieno jo draugo, o vaikinas nė nekalba apie būsimą susipažinimą – vargu ar jis tikisi rimtų santykių su tavimi. Greičiausiai tu jam įdomi seksui, laiko prastūmimui, bet ne draugystei. Kai vyras rimtai įsižiūri į moterį jis nori didžiuodamasis ją rodyti visam pasauliui.

Jis nėra linkęs aukotis. Vaikinas nėra pasiruošęs aukoti savo interesų vardan tavęs ar jūsų santykių. Jis neatsisakys pasisėdėjimo su draugais, vardan pasimatymo su tavimi, nepraleis savo mėstamų rungtynių dėl romantiško filmo žiūrėjimo dviese, trumpiau tariant – su jumis jis leis laiką tik tuomet, kai tai patogu jam, ir dėl to jis neprivalo aukoti savo planų ar interesų. Jei tai vyksta nuolatos – vertėtų susimąstyti – mažai šansų, jog šis vaikinas mato save ir jus rimtuose santykiuose.

Taigi, jei paskaičiusi straipsnį, daugelyje situacijų atpažinai vaikiną, su kuriuos susitikinėji, galbūt verta susimąstyti ir padaryti išvadas jau dabar? Jeigu sieki ilgalaikių santykių, atkreipk dėmesį – galbūt tik gaišti savo laiką? Juk mes moterys esame vertos jog mus gerbtų, mylėtų ir vertintų.

Gero savaitgalio!

 
Komentarai (1)
Šitus straipsnius kas nors redaguoja? :D Nes gramatinės klaidos bado akis ir trukdo skaityt.
Naujas komentaras