Seksas su charakteriu: tamsioji mano pusė

Is-BDSM-Suddenly-Mainstream.jpg
 
Seksas - neatsiejama suaugusio žmogaus gyvenimo dalis ir jis gali buti visoks: švelnus vanilinis, atpalaiduojantis, teikiantis didžiulį malonumą. Seksas gali būti aistringas, nevaldomas, lyg besiveržiantis ugnikalnis, tačiau taip pat gali tapti...nuobodus. Poros, esančios kartu ilgą laiką, dažnai pajaučia, kad į miegamajį įslinko rutina. Kas vakarą vienodas scenarijus, tos pačios pozos, nuspėjami partnerio veiksmai, anksčiau taip jaudinę, ima įgristi ir poros seksualiniame gyvenime įsivyrauja sąstingis, dažnai vienas ar netgi abu partneriai apskritai ima vengti sekso.

Ka daryti? Viena iš išeičių, padėsiančių praskaidrinti jūsų seksualinį gyvenimą, išblaškyti rutiną, gali būti vaidmenų žaidimai. Taigi, kodėl  patariu juos pamėginti?


Kodėl užveda įsijautimas į kito žmogaus vaidmenį? Apsimesdami tuo, kuo iš tiesu nesame, tarsi išlaisviname save, atsikratome suvaržymų, kompleksų. Lengviau parodome savo poreikius, patiriame didesnį malonumą. Taip pat ypatingai jaudina galimybė  pamatyti partnerį visiškai naujame, neįprastame amplua. Vaidmenų žaidimai leidžia, nepažeidžiant visuomenės normų, atskleisti tamsiąsias savo asmenybės puses ir polinkius, išlaisvinti slapčiausius jūsų troškimus bei aistras, atitrūkti nuo kasdienybės.  Kokie yra populiariausi vaidmenų žaidimai?

Užpuolikas ir auka. Ar žinojote, kad išprievartavimas - viena dažniausių moterų seksualinių fantazijų? Be abejo, nei viena moteris nenorėtų patirti tikro kriminalinio nusikaltimo – išprievartavimo, kaip smurtinio veiksmo, tačiau daugelis svajoja apie partnerio laukinę jėgą, vyriškumą, galią, fantazuoja apie grubumą sekso metu, nesugebėjimą pasipriešinti ir visišką atsidavimą į partnerio rankas. Vyrai taip pat dažnai fantazuoja apie laukinį, gyvulišką seksą be užsitęsusių preliudijų. Tai visai nesudėtinga įgyvendinti. Taigi ko reikia, kad žaidimas suteiktų maksimalų malonumą? Visų pirma, detaliai aptarkite scenarijų. Iš anksto nuspręskite, kokios yra jūsų ribos, kurių nevalia peržengti, taip pat patartina turėti “saugumo” žodį - jį ištarus, partneris turi nutraukti visus veiksmus. Šis žodis gali būti bet koks, geriausia tiesiogiai su seksu nesusijęs, tarkim „ raudona”, jis jums pagelbės tuo metu, kai situacija pasidarys per aštri, ir norėsite, kad partneris elgtųsi švelniau. Taip pat verta apgalvoti veiksmo vietą bei laiką – pagrobimas gatvėje arba kitoje viešoje vietoje, gali atrodyti ypač jaudinanti idėja, tačiau pagalvokite, ar jus taip pat jaudina mintis apie aiškinimąsi policijos pareigūnams dėl savo potraukio vaidmenų žaidimams. Dar vienas svarbus aspektas – pasirūpinkite tinkama „amunicija”, tai galite padaryti apsilankę  erotinių prekių parduotuvėje. Jums tikrai pravers veidą dengianti kaukė, padėsianti geriau įsijausti į nepažystamojo vaidmenį, geros kokybės antrankiai arba virvė aukai supančioti, bei daugybė kitų dalykėlių, kuriuos galėsite išsirinkti pagal savo fantaziją. 

Šeimininkas ir tarnaitė. Jis gundantis, seksualus, turtingas ir labai valdingas, be vargo suvedžiojantis nuolankią tarnaitę, bei priverčiantis tenkinti visus, net labiausiai ištvirkusius norus ir fantazijas. Skamba užvedančiai, tiesa? Šitas žaidimas pagrįstas dominavimo ir nuolankumo principu – šeimininkas gali skirti pačias įvairiausias užduotis tarnaitei ir ji su užsidegimu privalo šiuos įsakymus vykdyti, jos tikslas – kad ponas liktų patenkintas. Jei ne – tarnaitė gali susilaukti bausmės. Tiek užduotys, tiek bausmės priklauso nuo jūsų pačių, taigi fantazuokite drąsiai! Žinoma, šito žaidimo taisykles taip pat derėtų aptarti iš anksto ir tarpusavyje nuspręsti, kas jums yra priimtina. Nebijokite, atsikratykite drovumo ir elkitės žaismingai! Įsijausti į vaidmenį puikiai padės specialus tarnaitės kostiumas, kurį galite rasti erotiniu prekių parduotuvėje, taip pat galite isigyti BDSM rinkinį pradedantiesiems – neklusniai tarnaitei bausti. Jeigu norėsite pasikeisti vaidmenimis, šitą žaidimą galima pervadinti į „ ponios ir sodininko“. Neribokite savo vaizduotės ir žaiskite drąsiai. 

Mokytoja ir mokinys. Kuris vyras paauglystėje nesvajojo apie seksualią mokytoją? Laikas svajones paversti realybe! Norint įgyvendinti šią fantaziją, reikia išties nedaug: tinkamo nusiteikimo ir šiek tiek pasirengimo. Balti prasagstyti marškiniai, trumpas sijonas, akiniai ir jūs jau seksuali mokytoja, pasiruošusi savo auklėtinį išmokyti sekso žaidimų meno. Taip pat šiame žaidime jums pravers speciali liniuotė: ja galesite išperti mokinį, jeigu jūsų nebus klausoma. Įsijauskite į savo vaidmenį – drąsiai skirkite partneriui užduotis ir nebijokite išperti dėl neatliktų „ namų darbų“.

Nusikaltėlis ir policininkė. Dar vienas žaidimas, kurį nesunku įgyvendinti, o įspūdžiai išlieka ilgam. Antrankiai, seksualus policininkės kostiumas, ir jūs pasiruošusi nuteisti nedorėlį bei paversti jį nuolankiu savo kaliniu. Šie vaidmenys ypatingai vilioja todėl, kad čia galima panaudoti iš karto visas anksčiau minėtas praktikas: surišimą, dominavimą bei nuolankumą, taip pat fizines bausmes. Neribotos galimybės reikštis jūsų libido, aistroms bei fantazijoms.


 

Pagrindinės taisyklės, kurias vertėtų žinoti, prieš pradedant užsiimti vaidmenų žaidimais:
 

Pasitikėjimas. Užsiimkite šiais dalykais tik su žmogumi, kuriuo pilnai pasitikite, žinote, kad nebus peržengtos jūsų priimtinos ribos. Pasitikėjimas garantuoja saugumą, atsipalaidavimą  bei maksimalų malonumą žaidimų metu.

Išankstinis tarpusavio susitarimas. Kaip jau minėjau, verta iš anksto aptarti preliminarų scenarijų, apgalvoti viską taip, kad patenkinti liktų abu ir žaidimų metu nebūtų nemalonių netikėtumų.

Įsijautimas į vaidmenį. Stenkitės rimtai pažiūrėti į personžą, kuriuo ruošiatės tapti, stengtis susitapatinti su juo, perimti jo charakterį. Atsipalaiduokite, pasitikėkite savimi ir jums pavyks! Jokiu būdu nepradėkite isteriškai kvatoti iš partnerio, jam bandant isikūnyti į vaidmenį, nes tai gali būti pirmas ir paskutinis kartas, kada šiais žaidimais užsiemėte.

Tinkamas „ inventorius“. Įsigykite tinkamos aprangos, aksesuarų, žaisliukų, pasirūpinkite makiažu, muzika, jus supančios aplinkos interjeru ir detalėmis. Visos šios smulkmenos padės sukurti tinkamą nuotaiką, atmosferą, kuri padės įsijausti ir susitapatinti su vaidinamais personažais. Dar vienas patarimas – sekso žaisliukus pirkite tik specializuotoje erotinių reikmenų parduotuvėje – jie yra saugūs, higieniški, patvarūs ir teikiantys maksimalų malonumą.

Taigi, aptarėme kelis populiariausius, vaidmenis, bet viskas priklauso tik nuo jūsų – žaidimų galima sugalvoti begalę, nebijokite išlaisvinti savo fantazijos ir improvizuoti! Surizikuokite ir pabandykite – rezultatas jus maloniai nustebins.Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras