Vienišo gyvenimo privalumai

moteris-keliauja-5dd648a366699.jpg
 
Buvimas vienišai nebūtinai reiškia buvimą nelaimingai. Vienišės gyvenimas turi ir savų privalumų, kokie jie?

Galimybės augti ir tobulėti

Užsiimkite veikla, kuriai galbūt vis nerasdavote laiko, kol buvote santykiuose, arba tiesiog tuo, apie ką senai svajojote, bet nedrįsdavote, ar prigalvodavote kliūčių, kurios trukdė jums tuo užsiimti. Tai gali būti bet kas: sportuokite, tobulėkite profesinėje veikloje, imkitės verslo, išmokite naujų dalykų, tarkim naują užsienio kalbą. Užsiimkite veikla, kuriai galbūt vis nerasdavote laiko, kol buvote santykiuose, arba tiesiog tuo, apie ką senai svajojote, bet nedrįsdavote, ar prigalvodavote kliūčių, kurios trukdė jums tuo užsiimti. Kelkite sau tikslus asmeniniame tobulėjime ir žingsnis po žingsnio juos vykdykite. Pasididžiavimo savimi jausmas, rezultatų matymas leis jums jaustis geriau, labiau pasitikėti savimi.

Daugiau laiko apmąstymams ir savianalizei

Įdėk pastangų, kuriant santykius su svarbiausiu žmogumi – pačia savimi. Tai svarbiausia ir ilgiausiai truksianti meilės istorija tavo gyvenime. Prisimink – turi jausti pilnatvę būdama savimi ir joks kitas žmogus pasaulyje negalės užpildyti tuštumos, ar padaryti tavęs laimingos, tik tu pati. Skirk laiko, bendrauk su savimi, atsakyk sau į klausimus – kas tu esi, kokie tavo troškimai, vertybės, tikslai? Kas daro tave laiminga, kas liūdina? Pažink save, kaip asmenybę. Skirk laiko savianalizei, dar geriau, jei užsirašysi pagrindinius dalykus: tikslus, siekius, iššūkius, išsikeltus sau.

Prisimink draugus ir tau brangius žmones

Turint antrą pusę, dažnai didžiąją laiko dalį skiriame tam jam, o dabar gali skirti jį tave mylintiems ir palaikantiems. Buvimas tarp tave nuoširdžiai vertinančių žmonių padės jaustis saugiai, stipriai ir mylimai. Žinoma, karantinas apriboja gyvą bendravimą su aplinkiniais, bet šiame technologijų amžiuje nesunku palaikyti ryšį ir nuotoliniu būdu.

Džiaukis laisve

Pagalvok – dabar turi geriausią galimybę daryti tai, ko negalėjai būdama santykiuose: galbūt nerasdavai laiko, motyvacijos, ar nenorėjai konfliktuoti su partneriu. Dabar gali sau leisti viską: puiki proga keliauti, padirbėti užsienyje, leisti laiką su draugais, užsiimti hobiais, kuriems nerasdavai laiko. Nepraleisk progos pasimėgauti laisve.

Puiki proga suvokti, kokių santykių nori

Būdama vieniša turėsi daugiau laiko bei konkrečiai ir tiksliai suformuluoti savo tikslus, bei ko tiekiesi iš būsimo partnerio. Dar geriau būtų, jei turėtum juos užsirašiusi ir peržvelgtum, kaip įmanoma dažniau. Kai nežinai ko nori, tai ir visa ką gyvenime gauni – nėra būtent tai, ko reikia. Išsiaiškink, ko nori iš santykių. Vizualizacija – tai būdas priartinti savo tikslus, juos detaliai įsivaizduojant mintyse, leidžiant smegenims patirti svajonių situacijas. Kuo tai padeda? Ne, mistikos ir stebuklų čia nėra, smegenys tiesiog išmoksta atpažinti ir realybėje fokusuotis į visas kelyje pasitaikančias galimybes, galinčias priartinti prie tikslo, kurių anksčiau galbūt nepastebėdavai.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras