Vienos nakties nuotykis: pliusai ir minusai

pora-lovoje-5568d4f3e3311.jpg
 
1 komentaras
Nors mūsų vis dar šiek tiek konservatyvioje visuomenėje apie vienos nakties nuotykius priimta kalbėti puse lūpų, nemažai žmonių nors kartą gyvenime yra pasidavę šiai pagundai.

Tik vieni tokią patirtį įvardina, kaip smagų nuotykį, kiti – kaip gėdingą ir nuvylusi prisiminimą. Taigi, ar verta leistis į neįpareigojantį vienos nakties nuotykį? Panagrinėkime tokių santykių pliusus ir minusus:


Pliusai:

Galimybė išmėginti, tai ko nedrįsote su nuolatiniu partneriu. Su nepažįstamu žmogumi galite pasijusti drąsesni, atsikratyti tabu – galbūt šito žmogaus daugiau niekada nebepamatysite, todėl nebijosite apsikvailinti ar patirti fiasko. Taip pat galite įgyvendinti fantazijas, apie kurias nedrįsote užsiminti nuolatiniam partneriui – bijojote jo/ jos reakcijos. Kaip sureaguos pirmą ir dažniausiai paskutinį kartą matomas žmogus, dažniausiai nesibaiminama.
 

Nuotykio pojūtis. Vienos nakties santykius galima prisiminti, kaip audringą nuotykį. Taip pat kilus aistros pliūpsniui, organizmas gamins daugiau adrenalino, kas garantuos stiprius ir įsimintinus pojūčius.
 

Įsipareigojimų nebuvimas. Kai kurie žmonės visiškai nesiekia ilgalaikių santykių, todėl vienos nakties nuotykiai – puikus būdas gauti tai ko nori, nešvaistant laiko nuobodiems pasimatymams ir beprasmiams pokalbiams. Jeigu antros pusės neieškote, esate individualistas, o kūniškų malonumų vis tiek norisi – vienos nakties nuotykiai jums gali būti išeitis.
 

Savimeilės didinimas. Tai tikrai padidins jūsų savimeilę, kad nepažįstamas žmogus taip jūsų troško, kad praleido naktį su jumis. Ta mintis galbūt net išlaisvins jus , kad sekanti kartą išdrįstumėte inicijuoti santykius su žmonėm kurie manėte yra „ne jūsų lygoje“ .


Minusai:

Nesaugumas. Kadangi žmogaus nepažįstate, nežinote su kuo jis miegojo prieš jus, negalite būti tikri dėl lytiškai plintančių ligų. Visada patartina naudoti prezervatyvus ir kitas kontraceptines priemones. Šitaip jūs apsidrausite , kad audringas vakaras neliktų rimta gyvenimo pamoka.
 

Prisirišimas. Po tokių nuotykių ne retai būna , kad kai kurie žmonės įsimyli, atranda savyje jausmu savo vienos nakties nuotykio partneriui ir tai gali viską apsunkinti. Viskas šaunu jei tie jausmai abipusiai, bet tai gali virsti komplikuota situacija jei taip nėra. Visada turėkite omeny , kad gali taip atsitikti ir nekaltinkite savo partnerio jei jis į tuos jausmus neatsako tuo pačiu. 
 

Kaltės jausmas ir savęs nuvertinimas. Kai kurie žmonės po tokių nuotykių jaučia kaltę ar save nuvertina dėl to kad pasidavė aistrai su nepažįstamu žmogumi. Tuo metu jūs abu to troškote ir jūsų atsidavimas aistrai neturėtų jūsų sumenkinti. Kadangi nebeatsuksite laiko atgal stenkitės per daug savęs dėl to nesmerkti ir prisiminti tai kaip patirtį , nes supratote kad tokie neįsipareigojantys niekur nevedantys santykiai -  ne jums.
 

Tai gali tapti priklausomybe. Vienos nakties nuotykiai gali tapti priklausomybe ar žalingu įpročiu, jei turite aukštą libido, jaučiate adrenaliną miegodami su žmonėmis , kurių nepažįstate ir esate vieniši. Žalingų įpročių sunku nusikratyti. Vėliau tai gali trikdyti kurti rimtesnius santykius , nes monogamija tampa nebe tokia patraukli, nebeįmanoma apsistoti ties vienu žmogumi ir tai neiššaukia tų pačių pojūčių kaip vienos nakties santykiai su vis kitu žmogumi.
 Taigi tokie nuotykiai visada gali būti puikus būdas save išlaisvinti, patirti naujų pojūčių ar paįvarinti savo, galbūt monotonišką, kasdienybę, bet tai niekada neturėtų tapti pagrindas ir vienintelis kelias atsipalaiduoti ar save išreikšti, nes tai gali turėti rimtų pasekmių.Deimantė

 
Komentarai (1)
Noriu vienos nakties nuotykio.
Naujas komentaras