Vyras, netinkamas santykiams: kaip neapsigauti?

vyras.jpg
 
Kai įsimylime, neretai pasipuošiame rožiniais akiniais ir matome tik teigiamas partnerio savybes. Kartais nepastebime įspėjamųjų ženklų, tiesiog šaukiančių, jog šis vyras rimtiems santykiams visai netinkamas, ir naiviai tikimės gražios ateities kartu. Taigi, kokie dažniausi ženklai ir savybės, rodančios, jog ilgalaikius santykius su šiuo žmogumi sukurti vargu ar pavyks.

Jis neatidus, dažnai tiesiog negirdi jūsų

Šio tipo vyrai nelabai moka ir mėgsta klausytis. Jie gali porą valandų verkšlenti, burbėti, lieti nepasitenkinimą, besiguosdami savo bėdomis, bet vos tik panorėsite pasidalinti kažkuo, kas svarbu jums, jie arba parodys, galbūt net tiesiai šviesiai pasakys, jog neįdomu, arba apsimes besiklausantys, tačiau bus neatidūs, atrodys nuobodžiaujantys. Jeigu papriekaištausite, labai tikėtina, jog pasakys turintys daug rimtesnių problemų, su kuriomis palyginus, jūsiškės atrodo vieni niekai ir vėl ims pasakoti apie save. Santykiai tokiam žmogui dažnai reikalingi tik tam, jog patvirtintų jų „ego“.

Jis manipuoliuoja

Dažnai pavyduliauja ir kelia scenas be reikalo, prikiša įsivaizduojamus meilužius, kartais net yra linkę į fizinį smurtą. Kartais šio tipo vyriškiai pavydi ne tik dėl įsivaizduojamų slaptų romanų - jei jums pagaliau pasiseks asmeniniuose tiksluose, tarkim karjeroje, nesitikėkite, jog toksiškas žmogus džiaugsis kartu. Kaip ir minėjau, tokie žmonės paprastai labai pavydūs, todėl nemoka džiaugtis kito sekme. Jums pasiekus kažką, kuo didžiuojatės, jie gali bandyti jūsų pergalę sumenkinti, sakyti jog čia nieko reikšmingo ir panašiai. Nenustebkite, jei toks vyras ims manipuliuoti jumis - stengsis įteigti, jog dėl jo sumautos savijautos esate kalta jūs, jog privalote guosti, bei gadintis nuotaiką jo nesibaigianciomis problemomis. 

Jis tavimi nesirūpina

Vyrai dažniausiai iš prigimties yra globėjiški ir linkę rūpintis moterimis, kurios jiems svarbios. Rūpestį galima pastebėti net ir mažuose dalykuose: po pasimatymo jis palydi tave namo, o nesant galimybei – bent paklausia ar saugiai grįžai, esant šaltam orui pasiūlo savo paltą, kai tau liūdna – stengiasi praskaidrinti nuotaiką, domisi tavo gyvenimu ir panašiai. Jei šiuose santykiuose nepastebi rūpesčio apraiškų, gali beveik būti tikra, jog ne taip labai jam ir rūpi.

Jis nevertina tavo laiko

Iš pradžių tai gali atrodyti smulkmena: jis sako, jog pasirodys po 10 minučių, bet priverčia tave laukti valandą. Jis pažada paskambinti, bet pamiršta, o kai skambini jam pati – nekelia ragelio, vėliau pasako, jog buvo labai užsiėmęs. Kai suplanuojate susitikimą, jis gali paskutinę minutę jį atšaukti ir pasakyti, kad nutiko kažkas svarbaus, dėl ko jis nebegali su tavimi pasimatyti. Dažnai teisinasi, jog negali susitikti, nes neturi laiko. Žinoma, reikia suprasti, jog gyvenime pasitaiko įvairių situacijų, bet jei toks elgesys tęsiasi nuolatos – susimąstyk. Kai žmogus tau rūpi, tu darai viską, kad galėtum kuo dažniau jį pamatyti: kad ir trumpų susitikimų per pietų pertrauką metu. Tu jam skambini, rašai, domiesi jo gyvenimu.. Tu gerbi jo laiką, neverti jo laukti, tęsi pažadus. Jei tavo išrinktasis elgiasi priešingai – labai tikėtina, jog jis nevertina tavęs rimtai.

Tu vis bandai jį pateisinti

„Jis tikrai nori pasikeisti, aš jam padėsiu“. „Aš jam rūpiu, tiesiog jam dabar įtemptas laikotarpis“. „Jis buvo nudegęs praeityje, todėl dabar bijo kurti rimtus santykius, bet aš tai pakeisiu, žinau, jog iš tikro jam rūpiu“. Tokie pasakymai – kelias į širdgėlą, nesaugumą ir į toksiškus santykius. Ar atpažįsti save kuriant įvairius pasiteisinimus jo netinkamam elgesiui su tavimi? Patikėk, nevertėtų to daryti. Susitikinėji su suaugusiu žmogumi, o ne darželinuku, kurio charakterį galima keisti, ugdyti ir formuoti. Ne, tu jo nepakeisi. Ir sveikas suaugęs žmogus turi visas galimybes kontroliuoti savo elgesį, prisiimti atsakomybę, bei valdyti emocijas.

Tikiuosi šie patarimai padės pamatyti santykių bėdas, susimąstyti ir padaryti sau naudingas išvadas.

Turiningo savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras