Ženklai, rodantys, jog ne taip jam ir rūpi

 
Kartais, užmezgusios santykius, nesame tikros išrinktojo ketinimais. Vyro elgesys ima kelti abejones ir tu pradedi svarstyti, ar apskritai rūpi šiam žmogui, ir ar tarp jūsų įmanoma ateitis. Kaip atpažinti ženklus, rodančius, jog greičiausiai šis vyras nėra pasiruošęs investuoti į šiuos santykius savo laiką ir pastangas.

Jis žaidžia žaidimus

Kai vyras rimtai susidomi moterimi, jis paprastai siekia jos dėmesio ir stengiasi ją užkariauti vietoj, to, kad užsiimtų manipuliaciniais žaidimais. Jei jauti, jog jis elgiasi keistai: pavyzdžiui, vieną dieną tikina, jog esi svarbus žmogus vyro gyvenime, o kitą – dingsta ir nekelia ragelio, patikėk, jo požiūris į tave nėra rimtas. Galbūt tu esi jam tik patogus variantas, tačiau nereikėtų tikėtis, jog santykiai peraugs į kažką labiau apčiuopiamo. Geriausia išeitis – nepasiduoti manipuliacijoms ir vengti toksiškų žmonių savo gyvenime.

Jis nuolat užsiėmęs ir neranda tau laiko

Žinoma, savaime suprantama, jog šiandien daugelis iš mūsų esame itin užimti, apsikrovę darbais įsipareigojimais ir rūpesčiais. Čia nėra kalbama, jog jūs turėtumėte nuolat būti prilipę vienas prie kito, ir pamiršti asmeninius tikslus ir darbus. Kalba eina apie tai, kai jis bendrauja šaltai, pamiršta svarbius įvykius tavo gyvenime, visus jūsų susitikimus turi inicijuoti tu, nes jis per daug užsiėmęs. Vyras, kurį tikrai domina moteris, laiko visada suras. Parašyti žinutę ir paklausti kaip tu laikaisi, užtrunka keletą sekundžių, todėl neteisink jo. Paprasčiausiai jis nemato tikslo rodyti tau dėmesį ir tikriausiai tu net nesi vienintelis variantas jo gyvenime.

Jis tavimi nesirūpina

Vyrai dažniausiai iš prigimties yra globėjiški ir linkę rūpintis moterimis, kurios jiems svarbios. Rūpestį galima pastebėti net ir mažuose dalykuose: po pasimatymo jis palydi tave namo, o nesant galimybei – bent paklausia ar saugiai grįžai, esant šaltam orui pasiūlo savo paltą, kai tau liūdna – stengiasi praskaidrinti nuotaiką, domisi tavo gyvenimu ir panašiai. Jei šiuose santykiuose nepastebi rūpesčio apraiškų, gali beveik būti tikra, jog ne taip labai jam ir rūpi.

Tu nepažįsti jo aplinkos

Santykiams įsibėgėjus, natūralu susipažinti su vienas kito tėvais, draugais ir artimaisiais. Jei jis vis vengia tai padaryti, labai gali būti, jog tiesiog neplanuoja rimtų santykių su tavimi. Jei susitikinėjate jau ilgą laiką, o tu dar ne tik, kad nesi mačiusi jo tėvų, bet ir apskritai – jokių žmonių iš jo aplinkos – verta susimąstyti, ko jis vengia. Tai gali būti ir rimtas ženklas, jog nesi vienintelė mergina jo gyvenime.

Situacija, kai jam rūpi mažiau, nei jis tau, liūdina, ir tai natūralu, tačiau patariu atsimerkti ir nusiimti rožinius akinius – pasaulis pilnas vyrų, kurie bus pasiruošę tavęs siekti, dovanoti tau savo dėmesį ir laiką, todėl nevertėtu apsistoti ties tavęs nevertu žmogumi.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras