Erotikos šou "Extreme Topless Night"

 
5 komentarai
Jau beveik metai, kai mes bendraujame su savo skaitytojais intymiomis temomis, aptarinėjame mėgstamas pozas, kartu kalbame rimtai ir juokais, todėl atėjo laikas mums išlįsti iš interneto ir pasižvalgyti po įvairius renginius Suaugusiems.

Taip jau atsitiko, kad vos tik sugalvojome daryti reportažus iš erotinių renginių, pirmasis, kuris atsirado mūsų kalendoriuje buvo penktadienį vykęs Aistringas.com organizuojamas subtilios erotikos šou Extreme Topless Night, kur visą naktį ant baro šėlo, žaidė ir aistras kaitino pusnuogės merginos.

Taigi renginius aprašysime pagal 3 kriterijus: renginio apžvalga (šokėjos/aktorės ar pan., organizavimas, programa), vyro ir moters nuomonės. Taigi pradedam:

Renginio apžvalga: Vos įėjus, mus pasitiko jauki ir seksuali klubo aplinka, nors 23:30 val. žmonių dar nebuvo daug, tačiau visos sėdimos vietos jau buvo užimtos (laimei, pagalvojome iš anksto apie staliuko rezervaciją). Vakaras netruko įsibėgėti, o salė vis pilnėti ir ant baro prasidėjo puikus šou – trys nuostabios merginos šoko profesionalų topless, nurenginėjo viena kitą (ne tik pirštais), bučiavo viena kitos kūną į savo tarpą priimdamos ir vieną kitą smalsuolį. Publika pirmą pasirodymą palydėjo garsiais plojimais. Pastebėjome, kad pirmose eilėse stovi ne tik vyrai, bet ir smalsios moterys. Mums labai patiko reginys, kai mergina iš publikos pradėjo flirtuoti su šokėja ir glostyti jos kūną... Po to sekė dar du vienas už kitą karštesni ir erotiškesni pasirodymai, kurių metu merginos ne tik šėlo ant baro, bet ir pamalonino vyrus vizitais prie V.I.P. staliukų. Kadangi ten daugiausia sėdėjo draugų kompanijos ar poros, šokėjos daugiausia dėmesio skyrė moterims, kurios tikrai nebuvo kuklios ir nevengė fizinio kontakto. Kiekvienam pasirodymui šokėjoms buvo sukurti skirtingi įvaizdžiai – tai pašėlusios mokinukės ir mokytoja, tai odiniais drabužėliais apsitempusios panteros. Kad ir kokiais viliojančiais drabužėliais merginos būdavo pasipuošusios pasirodymo pradžioje, jie po truputį krisdavo ir likdavo tik nuostabios figūros savininkės beveik Ievos kostiumėliais.

Vyro nuomonė: Pakalbintas solidus vyriškis mums papasakojo, kad jam labiausiai įsimintinas šou momentas, kai šokėja baru atsliūkino prie jo draugo kokteilio, gražiai išsirietė ir liežuvio galiuku glostydama šiaudelį lėtai nusiurbė šiek tiek kokteilio. Buvo beprotiškai seksualu.

Moters nuomonė: Merginų kompanijos paklausėme, kas labiausiai patiko joms ir kodėl pasirinko tokį renginį. Visos kikendamos vieningai nusprendė, kad tokiuose renginiuose didžiausia koncentracija vyrų, be to, pamatė daug naujų „judesiukų“, kurios galės pritaikyti ir savo miegamuosiuose.

Taigi, nors renginį pasirinkome visiškai atsitiktinai ir dalis mūsų ten ėjo nusiteikę gana skeptiškai (moterys), visi grįžome patenkinti ir maloniai nustebę, kad Lietuvoje organizuojami geri erotikos šou. Tad mes ir toliau stebėsime klubų programas ir ieškosime renginių, kurie gali būti įdomūs Jums ir mums bei apie juos pranešime.

P.S. Mes irgi iš Jūsų laukiame nuomonės apie dėmesio vertus renginius ir pasiūlymų, pagal kokius dar kriterijus galėtume vertinti renginius.

Suaugusiems.lt

Ar dalyvautumėte erotiniame renginyje?
 
Renginio aptarimas (5)
Noretume kad su mumis pazaistu grube prievarta kuo daugiau vyru mono zmona dievina grupine gilumine prievarta o as tai pogi bematant uzkaifuoju matydamas vyru kaifa ir zmonos riksmus klykimus ar net springstancia didziuliu pimpalu nes mazulka nepasiduoda viso nenurijus kol is kaifo dvesia vyrai
Galima bet kokiame mieste toki rengini padaryti, ar bent kazka panasaus sia tema:) daugiau aktivumo reikia, o tada galima megautis malonumais :-)
tik kad kaune tokiu renginiu mazoka...
Nu čia sakyčiau panašu į bottomless :D
nu jei vyru koncentracija nebloga, tai ir as koki karta nueisiu.
Praneskit apie kitus renginius :)
Naujas komentaras