BSWISH BCUTE CLASSIC mini vibratorius

couples-sex-toys.jpg
 
BCUTE CLASSIC subalancuotas moterims, tačiau tinka ir vyrams. Pirma mintis gavus šį žaisliuką buvo „Vau“.

Atidarius prabangiai atrodančią dėžutę akį prikausto gražus, elegantiškas, alyvinis, 3 colių (apie 7.6 cm) mini vibratorius. Taip 7.6 cm tikrai neatrodo daug, tačiau tai yra tik „naudojamos“ dalies ilgis. Bendras ilgis yra apie 11 cm. Šio vibratoriaus silikono danga yra labai aukštos kokybės ir liesti jį  labai malonu, kadangi paviršius yra tarsi šilkas. Vibratorius turi 5 vibravimo funkcijas: 3 pastovios vibracijos lygiai ir 2 skirtingai pulsuojantys vibracijos režimai. Vibratorius yra apsaugotas nuo drėgmės, todėl jį galima naudoti tiek duše, tiek vonioje nors aprašyme nurodyta, jog nardinti po vandeniu negalima.

Labiausiai nustebino jog  tik su viena AA baterija vibracija yra tikrai stipri. Vibratoriaus forma tikrai nuostabi: viršus kiek platesnis, viduryje susiaurėja, apačioje vėl platėja. Tokia puiki forma leidžia mėgautis tiek vaginaliniais, tiek analiniais malonumais. Beje, vibratorius nėra storas, todėl puikiai tinka analiniams žaidimams ir nepažengusiems šioje srityje. 

Pirmasis išbandymas įvyko vos tik gavus prekę. Pirmiausia buvo išmėginta vibracija ir žaisliuko galingumas. Nors dedasi tik viena baterija, tačiau vibracija yra pakankamai stipri ir padovanojo puikų klitorinį orgazmą Erikai vos  per kelias minutes! Nors žaisliukas turi tik  5 vibracijos režimus, tačiau jų pilnai pakanka. Mini vibratorius taip pat puikiai pasitarnavo vakare darant „apšilimą“ prieš seksą, kurio metu jis buvo ir toliau testuojamas. Pilnavertiškai pasitenkinti vaginaliniu būdu deja nepavyko. Tam jis yra kiek per trumpas, tačiau puikiai tiko analiniams žaidimams tiek jai, tiek man. Beja prostatos simuliacijai šio mini vibratoriaus ilgis yra pakankamas. Dėl savo nuostabios formos ir tobulo švelnumo jis labai malonus viduje. Nejaučiamas nemalonus šalčio pojūtis, kurį turi žemesnės klasės vibratoriai.

Taigi pirmieji įspudžiai yra tikrai geri. Iš tikro net nesitikėjome, jog toks mažas žaisliukas gali būti toks naudingas ir praktiškas. Dabar tai bus pastovus mūsų kelionių draugas. Kadandi jis nėra didelis ir į komplektą įeina juodas gražus maišelis, jį galima lengvai įsidėti į kelioninį krepšį. Jei tik nori, galima įsidėti netgi į kišenę ir nešiotis visur su savimi...


Kiekvienas daiktas turi savo paskirtį. Šis mini vibratorius ją taip pat turi. Tai nėra pilnavertis namų „darbinis arkliukas“, su kuriuo galėsite mėgautis pilnaverčiais malonumais kiekvieną dieną. Jei ieškote pirmojo vibratoriaus su kuriuo norite daryti viską, tai šis daikčiukas nėra skirtas jums. Jis kuo puikiausiai tinka kelionėms, žaidimams ir spontaniškiems žmonėms, kurie mėgsta išdykauti visur ir visada. Važiuojate atostogauti? Pasiimkite šį mini vibratorių ir jis bus jūsų geriausias draugas atostogų metu. Vykstate  prie ežero? Pasiimkite šį mini vibratorių ir jis puikiai palaikys kompaniją, kol gražiai įdegsite. Išsiimkite šį mini vibratorių iš kišenės ir mėgaukitės nuostabiu orgazmu ten, kur esate. Vibracijos garsas yra labai mažas ir jo negirdės žmonės esantys už metro. Didžiulis šio mažo žaisliuko privalumas tas, jog jis tobulai tinka seksui dviese su partneriu.

Nors jau praėjo kelios dienos po to, kai išbandėme šį daikčiuką, meilė jam dar neišblėso. Niekada nemanėme, jog mums reikia mini vibratoriaus, tačiau dabar kai jį turime, nebeįsivaizduojame kaip galėjome gyveni be jo! Jis suteikia kur kas daugiau įvairovės meilės žaidimuose! BCUTE CLASSIC yra nebrangus, aukštos klasės ir itin kokybiškas mini vibratorius. 
Daugiau apie prekę:  www.suaugusiems.lt/vibratorius-jauki-klasika/

Surinkimo kokybė: 5 / 5
Medžiagų kokybė: 5 / 5
Vibracijos stiprumas: 4.5 / 5
Vibracijos režimai: 4 / 5
Dydis: 4.5 / 5

Praktiškumas: 4.5 / 5_______________________

>> Žaisliuką išbandė Audrius ir Erika

AMŽIUS    31
SANTYKIŲ STATUSAS  Susituokę
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA    Heteroseksualūs
SEX PRAKTIKA   Praktikuoti seksą pradėjome nuo pilnametystės. Vedę 8 metus, taigi praktikos turime pakankamai. 

 

Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras