Dildo "Tikroviškas natūralumas"

vagina.jpg
 
Dildo Tikroviškasis Natūralumas. Tai antrasis mūsų falo imitatorius arba taip vadinamasis dildo, kurį esame mėginę. Pirmąjį įsigijome labai seniai ir jis buvo iš paprasto silikono, o kadangi mūsų nesužavėjo, tai gan greitai atsidūrė šiukšlių dėžėje. Buvome nusiteikę gan skeptiškai, ir galvojome jog nepatiks ir šis, tačiau greitai nuomonę pakeitėme. Vos išėmus dildo iš pakuotės pasijautė koks nerealiai tikroviškas jis yra.

Šio dildo pavadinimas  labai puikiai jį atspindi. Falo imitatorius padarytas labai tikroviškai: venos, galvutė, sėklidės.. viskas kaip realybėje iki mažiausių smulkmenų. Dildo buvo ištrintas kažkokiais milteliais, kurie suteikia dar didesnį naturalumo pojūtį rankoje ir atrodo lyg liestum tikrą odą. Šių specialių miltelių taip pat pridėta ir komplekte. Dildo yra išties nemažas. Ilgis 20 cm, storis 4 - 4.5cm. 

Manau visiems įdomiausia dalis - išmėginimas. Pamačiusi tokį natūralumą labai užsinorėjau ji išmėginti. Daug nelaukus dildo nuploviau ir be jokių didelių įžangų, šiek tiek palubrikavus, įkišau jį ten, kur jis ir turi būti (ne, ne į dėžutę). Pirmi pojūčiai tikrai buvo puikūs. Dildo kiek kietesnis už tikrą falą, tačiau tai netrukdo, galbūt greičiau panašu į labai stangrią paauglišką, sekso ištroškusią varpą. Tenkintis teko pačiai, kadangi vyras buvo užsiėmęs.. įsivaizduojate, dar būna ir taip.. Dildo iš tikro yra didelis.. Na bent jau mano putytė yra ganėtinai siaura, todėl man jis atrodo ganėtinai didelis ir storas.. Na, bet tai tik privalumas mano putytei, jis suteikė daug džiaugsmo ir greitai ji natūraliai sudrėko ir pradėjau stipriai save dulkinti.. Išgirdęs aimanas prisijungė ir vyras palikęs visus reikalus: - Nejaugi taip gerai? -  paklausė jis. Drebančiu balsu vos galėjau atsakyti "Ahaaa". Taigi, sakyčiau man patiko :) Tolimesniuose žaisliuko bandymuose dalyvavo ir vyras. Rezultatai buvo panašūs: daug smagių pojūčių, smagus orgazmas. Kas labai patiko, jog jaučiasi visi iškilimai ir nelygumai. Kur kas smagiau nei kai kurie vibratoriai. 

Asmeniškai aš, tikrai rekomenduočiau šį "Nature Skin Real Dong" arba  Dildo "Tikroviškasis natūralumas". Tokios tikroviškos medžiagos dar nebuvo tekę liesti, nors ir mėginome daug vibratorių su tikrai smagia medžiaga, tačiau tai jau kitas lygis. Beje, ko vis dar neišmėginome su tikroviškuoju dildo, tai analinų malonumų. Kažkaip jis atrodo labai didelis, na bet manau ateityje išmėginsime ir tai. 

Tikrai galiu rekomenduoti šį dildo ir galiu garantuoti, jog nenusivilsite. Jei renkatės pirmąjį dildo, pradėkite nuo šio, nešvaistydami pinigų paprastesniems ar pigesniems. Manau tai geriausiai mūsų įvertintas žaisliukas.
 

Mano vertinimai:
Natūralumas : 5/5
Medžiagos smagumas : 5/5
Dydis : 5/5 
 


Dildo "Tikroviškas natūralumas" galite įsigyti: www.prekes.suaugusiems.lt/sekso-prekes/dildo-tikroviskas-naturalumas

 


>>  Žaisliuką išbandė Audrius ir Erika

AMŽIUS    31
SANTYKIŲ STATUSAS  Susituokę
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA   Heteroseksualūs
SEX PRAKTIKA   Praktikuoti seksą pradėjome nuo pilnametystės. Vedę 8 metus, taigi praktikos turime pakankamai. Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 
Komentarai
Naujas komentaras