Elektra, pažabota teikti malonumą

hot_babe_wallpaper.jpg
 
Leslė gulėjo ant masažinio stalo tame pačiame rūsyje, kuriame vyko „Pagrobimo scenarijus“. Tačiau šįkart tai buvo tik mergaičių vakaras! Įleidžiami tik vibratoriai!

- Greičiau trauk tą gėrį, - nekantriai tarė Leslė, maloningai priėmusi bandomosios triušiukės vaidmenį.
- Kantrybės! O, štai, puikumėlis, kaip tik tau! – patenkinta ištraukiau akių raištį „Azijietiškas malonumas“. – Dabar nieko nematysi ir tik besąlygiškai paklusi man. Pažiūrėk, koks gražus drakonas.
- Mhm, - suniurzgė Leslė ir užsimaukšlino ant akių. – Tik žiūrėk, pasitikiu tavim. Nepulk su agresyvia amunicija neįspėjusi! Žinau, kokios ten pornografijos prisisakei. Jei pajusiu kažką neįprasto, ištrauksiu ranką iš virvių ir... Serena? Girdi?

Negirdėjau. Mano rankose buvo tai, ko laukiau jau nuo pirmo išbandymo – elektrinis žaisliukas! Dar neišbandytas jau kėlė malonų virpulį...Manau, nei vienas nenorėtų būti papurtytas keisdamas lemputę, bet tas gaivalingos energijos suvaldymas ir panaudojimas erotikos tikslamas... Mmm...

Viena ausim klausydama čiauškančios Leslės, nieko nelaukdama įdėjau bateriją į analinį kaištį „Žaibas“. Prieš įjungiant viduje  šmėstelėjo baimė – tiesą sakant, neįsivaizdavau, kaip jis veikia. Ar kaip koks elektros šokas?

Giliai įkvėpiau, įjungiau slow režimą ir suėmiau daikčiuką į delną.

Aiktelėjau ir iškart paleidau: tai buvo stipriausia elektros iškrova, kokią tik buvau patyrusi!

- Ei, ką ten turi?
- Elektrinį analinį kaištį. Kada nors bandei? Man jau delną dilgčioja. Kaip gerai, kad šiandien išbandysiu ant tavęs, o ne savęs.
- Duok man, - ištraukė iš pančio ir ištiesė ranką Leslė, vis dar su akių raiščiu, tad galėjau užklupti ją netikėtai. Paerzinau prikišdama nesielektrinančią pusę, o tada staigiai įgrūdau elektriąją ir užgniaužiau pirštus.

Leslė šūktelėjo ir išraukė ranką bei pasikėlė raištį.

- Geras! – išsišiepė. – Kaip nuo sintetinių drabužių, tik stipriau. – Kiek patylėjusi ir apmąsčiusi potyrius dar kartą nutęsė: - Geeeras...
- Na, tai traukt analinį lubrikantą?!
- Žinoma!

Laimė, buvau pasiėmusi ir patikrintąjį „Just glide“. Padarydama vietos ant stalo atkreipiau dėmesį į elektros stebuklo pakuotę – buvau įpratusi, jog žaisliukų įpakavimai plyšta jau po pirmo atidarymo, o šis buvo tvirtas. Ką gi, tokio daikto tikrai neišmesi, tad ilgaamžė pakuotė gerai!

Pasirūpinusi gausia lubrikacija, užmečiau akį į naudojimosi instrukciją.

- Neturi širdies stimuliatoriaus ir auskarų ten, a?
- Pati matai. Pradedam, aš jau įsijaučiau.
Leslė patogiai įsitaisė. Pastebėjau, kad jaudinasi. Aš irgi, tik stengiausi neparodyti.
Vietoj to švelniai perbraukiau jos lytį ir pirštais nuslydau žemiau.
- Jei atsigultum ant pilvo...
- Man patinka ant nugaros. Tęsk. Tik lėtai.
Susikaupk, Serena, tariau sau. Būti dominuojančia yra atsakomybė. Nagi, atpalaiduok ją...

Lėtai glosčiau jos švelnią lytį, pridėdama vis daugiau lubrikanto. Jutau, kaip palengva jos raumenys atsipalaiduoja, o kvėpavimas pasidaro ramus. Nutarusi, jog jau galima tęsti, atsargiai ėmiausi kaiščio.

Jis įslydo stebėtinai lengvai. Susitelkusi į jo pajėgumą, nė nepastebėjau, kad dydis toli gražu nėra pagrindinė savybė. Ko gero, gerai, užteks ir stimuliavimo.

Leslė šiek tiek įsitempė. Mačiau, kaip drėksta ir vos matomai virpa, laukdama impulso.

Aš nebūčiau aš, jeigu truputėlį nepaišdykaučiau...

- Na, kaip? – neva rimtai paklausiau. – Koks jausmas? Neskauda?
- Ką? Jau įjungei? Lyg ir ne... – susiraukė Leslė ir jos kūnas, kaip ir tikėjausi, savaime atsipalaidavo, pajutęs, kad grėsmė nutolo. O tada ir įjungiau! Tiesa, tik porai sekundžių, bet to užteko, kad Leslė pašoktų įtempdama virves ir suspiegtų. O tada prapliuptų isteriškai kvatoti. Kaip, beje, darau ir aš – BDSM seanso metu visada „nuleidžiu“ stresą isterišku juoku. Tai neturi nieko bendra su linksmumu, tiesiog, kaip minėjau, tai streso išraiška. Malonaus streso, bet visgi...

- Niekše tu, - kvatojo Leslė. – Taip ir žinojau...
- Įjungiu vėl.
- Gerai.
Šįkart palaikiau įjungtą kiek ilgiau.
- Išjunk, - iškvėpė Leslė.
- Nepatinka? – nustebau.
Leslė neatsakė. Jos veide buvo palaiminga išraiška. Ar ji slysta į taip vadinamą subspace? Bet tada atsimerkė.
- Koks jausmas? – tyliai paklausiau.
- Keistas.
Abi nusikvatojom, šįkart jau iš linksmumo, mat vienu metu prisiminėm kažkada skaitytą erotinį komiksą, kuriame iškilmingai laukiama veikėjo atsakymo, koks jausmas po pirmo analinio karto, o tas lakoniškai tarsteli: „Eee... Keistas“.

- O jei išsamiau? – išsišiepiau. Neįjungdama elektros ėmiau švelniai judinti kaištį Leslės viduje.
- Jausmas... Kitoks, nei naudojant ant delno. Tarsi per visą kūną nueina šiurpuliukai. Lyg...
- O ar malonu, ar malonu? – pertraukiau, norėdama sužinoti svarbiausią.
- Taip. Kitaip, nei su paprastais analiniais kaiščiais ar vibratoriais, bet... Po kiek laiko norėčiau pakartoti! Bet iš pradžių užbaikime šį. Pabandyk kelioms sekundėms įjungti jį, tada išjungti, tada vėl įjungti ir taip tęsk.
- Puiku.

Kol Leslė užsimerkusi giliai kvėpavo ir lengvai muistėsi, aš stebėjau jos kūną. Stebuklas, kiek gali padaryti mažas elektringas daikčiukas... Ir štai ji rangosi kaip gyvatėlė, oda pašiurpusi, visi plaukeliai pasistoję... Rodėsi, jog nuo jos tiesiog fiziškai sklinda malonumo bangos. Patenkinta stebėjau, kaip Leslė liežuvio galiuku vis lyžteli burnos kamputį, kur taikėsi išsiveržti seilytė. Prisiminiau, jog, pasak kažkokio straipsnio, panašiai elgiasi šunys, kai jiems malonu. Ką gi, visi esam gyvūnai, kaip bebūtų...
Leslė suaimanavo, jos kūnas įsitempė, o tada visiškai atsipalaidavo.

Atsargiai ištraukiau elektringąjį draugužį ir grąžinau į dėklą. Pati pasirėmiau virš Leslės ir, žiūrėdama į jos dailų poorgazmišką veidelį, sumurkiau:

- Vaje vaje, o mes tik įpusėjome šio išbandymo žaisliukus.

Mano žvilgsnis jau tyrinėjo didelę, dar neišpakuotą dežę ...Analinis kaištis Žaibas>> Žaisliuką išbandė Serena

AMŽIUS 19 metų
SANTYKIŲ STATUSAS Laisva elfė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA Panseksuali
SEX PRAKTIKA  Praktikuoju BDSM (kas mentaliniu lygmeniu dar intymiau už patį seksą!) nuo 16 metų, tad patirties jau šiek tiek yra.
>>> Prisijunk prie žaisliukų testuotojų komandos!

 

 
Komentarai
Naujas komentaras