„Game On“ arba aistros nublokšti

1554528_166131906895294_1861541629892513676_n.jpg
 
Po savaitės be žaisliukų pajutau, kad labai pasiilgau tų žaidimų. Gal dar ir dėl pavasarinių nuotaikų , bet jaučiau tokį didelį žaidimo alkį, kad net nemoku apibūdint. Kaip gerai, kad turėjau kaip tik tai, kas tą alkį puikiai numalšino.

Visada norėjau išbandyti falo imitaciją ir pagaliau laikiau savo fantaziją rankose. Pakuotė nebuvo išskirtinė netgi sakyčiau labai paprasta, bet tai kas buvo joje, buvo tikrai nepaprasta. Iš pirmo žvilgsnio pasirodė,kad jis tikrai didelis. Bet tas dydis tik skatino smalsumą ir aistrą, kuriai įsiliepsnot nereikėjo labai daug laiko. Dar truputis lubrikanto ir žaidimui pasiruošta.

Pirmas žaisliuko įsiskverbimas sukėlė tokį stiprų tikroviškumo pojūtį, kad man pačiai pasidarė keista, kaip taip išvis įmanoma. Jautėsi kiekvienas iškilumas, kiekviena klostė. Pojūtis buvo tiesiog įspūdingas. Kaskart vis iš naujo norėjau pajausti jį visą savyje, nes pojūčiai buvo nerealūs. Iki orgazmo truko labai nedaug, bet tiesiog taip nenorėjau pabaigti savo žaidimo.

 


Pojūtis buvo tiesiog įspūdingas. Kaskart vis iš naujo norėjau pajausti jį visą savyje, nes pojūčiai buvo nerealūs. Iki orgazmo truko labai nedaug, bet tiesiog taip nenorėjau pabaigti savo žaidimo.
 Mano nuomone, didžiausias šio žaisliuko pliusas tas, kad jis prisitvirtina prie lygių paviršių. Labai norėjau ir tai išmėginti. Tam puikiai tiko kėdė. Tiesiog nusprendžiau, kad norisi pabūti „viršuje“. Užplūdus pojūčiams, kai jis visas viduje ir reikia šiek tiek laiko, kad makštis prisitaikytų prie žaisliuko dydžio, teko įsitverti kėdės atlošo ir neprarasti pusiausvyros. Kilimas aukštyn, tuštumos pojūtis, alkstanti malonumo makštis ir vėl leidimasis žemyn, prisitaikymo ir pilnatvės jausmas. Visa tai privertė kvėpavimą padažnėti, o akis apsiblausti nuo artėjančios palaimos.

 

Kilimas aukštyn, tuštumos pojūtis, alkstanti malonumo makštis ir vėl leidimasis žemyn, prisitaikymo ir pilnatvės jausmas. Visa tai privertė kvėpavimą padažnėti, o akis apsiblausti nuo artėjančios palaimos.

 

 

Kažkur labai labai toli išgirdau rakinamas duris. Taip... Malonumo viršūnės teks šiek tiek palaukti. Pirma mintis šovusi į galvą, kad būsiu pagauta ne visai tokioj situacijoj kurioj norėčiau būti pagauta. Bet greitai ši mintis nublanko ir užplūdo nauja aistra žinant, kad Mielasis grįžo ir jis visai nesitiki rasti mane tokioj pozicijoj. Savotiška staigmena. Greitai apsisukau, kad visas vaizdas idealiai matytųsi vos jam įžengus pro duris.

 

Pirma mintis šovusi į galvą, kad būsiu pagauta ne visai tokioj situacijoj kurioj norėčiau būti pagauta. Bet greitai ši mintis nublanko ir užplūdo nauja aistra...Toliau tęsiau savo žaidimą , kai mūsų akys susitiko. Mačiau, kad jis jau norėjo kažką sakyti, tik taip ir liko nieko neištaręs, pravėręs burną, o žvilgsnis prikaustytas prie manęs (gerai, kad buvau nuogut nuogutėlė) kylančios aukštyn ir vėl besileidžainčios žemyn. Mintyse stengiausi nufotografuoti šį vaizdą, o manyje slypinti velniūkštė dievaitė jau šoko pergalės ir laimės šokį.

 

Mačiau, kad jis jau norėjo kažką sakyti, tik taip ir liko nieko neištaręs, pravėręs burną, o žvilgsnis prikaustytas prie manęs (gerai, kad buvau nuogut nuogutėlė) kylančios aukštyn ir vėl besileidžainčios žemyn.Galiausiai atsigavęs nuo pirminio šoko būsenos mano Mieliausias ėmė lėtai nusimesti vieną po kito rūbus, bet kas man atrodė keisčiausia, liko stovėti tarpdury ir toliau stebėti mane, ką aš darysiu toliau.

–    Tai labas vakaras ir tau, kaip matau neleidi laiko veltui, - tarė jis taip, lyg būčiau atlikinėjusi kokius paprastus namų ruošos darbus. Mačiau, kaip apsiblausė jo akys ir kaip kauburėlis žemiau juosmens ėmė didėti. Tai tik paskatino mane tęsti tai, ką buvau pradėjusi.

–    Labas vakaras ir tau, Mielasis, - tariau visai nekaltu tonu, o ir nesijaučiau kalta, - buvau labai išalkusi, tad nuprendžiau šiek tiek apšilti iki kol tu gryši. O dabar gal norėtum prisijungti?

Gundančiai ir velniškai šypsenai papuošus jo veidą supratau, kad laimėjau šį žaidimą, tiksliau šią partiją, nes kad ir kaip bebūtų keista, nežinojau jo sekančių ėjimų. Kaip ir negalėjau nuspėti, kad jis puls mane su tokia aistra, man net nespėjus ištarti nė vieno žodžio. Kas buvo toliau, manau, visi Jūs žinote, tad detalių nepasakosiu. Tik tiek kad po visko mano Mielas vis dar užmerktomis akimis pasakė:

 

Gundančiai ir velniškai šypsenai papuošus jo veidą supratau, kad laimėjau šį žaidimą, tiksliau šią partiją, nes kad ir kaip bebūtų keista, nežinojau jo sekančių ėjimų. –    Mažute, galėtum dažniau taip mane pasitikti po dienos darbų.

Jis nematė mano šypsenos nušvietusios mano veidą, bet ta šypsena reiškė tik tai, kad tai pirmas, bet toli gražu ne paskutinis toks pasitikimas.

 


Falo imitacija Pulsuojanti Aistra

 

Žaisliuką išbandė Milana >> 

AMŽIUS  23 metai 
SANTYKIŲ STATUSAS  įsipareigojusi
SEXUALINĖ ORIENTACIJA  heteroseksuali
SEX PRAKTIKA   Nesu profesionalė, bet pakankamai patyrus. Su dabartiniu partneriu kartu esame jau 3 metai, tad pakankamai artimi, kad būtume linkę išbandyti vis kažką naujo. Abu mėgstame viešas vietas, seksą automobilyje,  tad pasižymiu ekstremalumu.

 

- Erotinių žaisliukų testuotojai - 

 
Komentarai
Naujas komentaras