Inos pirmoji analinio sekso patirtis

uzpakaliadienis-graziausi-merginu-uzpakaliukai-24-602x400.jpg
 
Sulaukiau siuntinuko ir apėmė toks malonus jaudulys!.. Buvo atkreiptas dėmesys į visas mano jusles: daili, daug žadanti pakuotė, žaisliukas apie kurį jau teko skaityti, jokio keisto silikono kvapo, maloni spalva ir forma, prabanga dvelkiantis maišelis tam, kad daikčiukas rastų savo vietą namie ir, žinoma, citata iš žymiojo romano. Taip, mano rankose – analinis kaištis iš „Fifty Shades of Grey“ kolekcijos.

„Kai kas uždrausto“ parašyta ant pakuotės. Išties, analinis seksas man ilgą laiką tiesiog neegzistavo. Partnerio pabandymai „nuslysti“ žemyn būdavo tolygūs erzinimui ir niekada nesužavėjo. Su laiku natūraliai augo mano seksualiniai poreikiai, atsirado noras plėsti malonumo horizontus, o mano žmogus vis geriau ištaikydavo momentą, kada kyštelėti pirštą ar liežuvį į tą kitą skylutę. Nenoromis teko pripažinti, kad stimuliacija TEN mane jaudina. Labai jaudina.

Visgi, analinio sekso atsisakydavau. Dėl įpratimo, dėl didelio pasitenkinimo „normaliais“ dalykais ir, be abejo, dėl baimės. Pradėjome dažniau apie tai kalbėtis, pradėjau aktyviau domėtis pačiu procesu. Labai padėjo suaugusiems.lt sex forumas, kur žmonės labai atvirai ir aiškiai dalinasi patirtimi. Jų pasisakymai ir informavo, ir guodė, kad ne aš viena tokia neišmanėlė, ir dar labiau žadino smalsumą. Labiausiai padėjo patarimas, jog reikia treniruotis. Tą ir darau, o šis žaisliukas itin pagerino procesą. Bet apie viską iš pradžių.

Pirma pažaisdavau tik su vienu pirštu, retkarčiais įkišdavau du. Labai retai. Labiau partnerio malonumui, o ne savo. Man vis būdavo keista. Vyrui įkišus pirštą būdavo malonu, tačiau su dviem jau aimanuodavau dėl nemalonaus pojūčio. Žinoma, naudojau lubrikantą („Joy Drops“). Daug lubrikanto. Tačiau teisinausi, jog nepavyksta atsipalaiduoti ir ieškojau tam sprendimo. Laimei, partneris manęs nespaudė. Priėjau išvados, kad mane labai stabdo nešvara t.y. baimė, jog malonumą sugadins kokie žemiški dalykai. Pasiskaičiusi minėtame forume įsigijau klizmą. Tada „googlinau“ klizmas (čia kiekvienam reikėtų rasti savo būdą). Užtruko, bet vieną vakarą jau laukiau sekso nusiteikusi, jog esu švari net ten ir įgyvendinsime šitą norą. Tiesa, truputį skaudėjo jau įvedant klizmą. Galbūt todėl vėl nepavyko atsipalaiduoti. Deja, geras, stiprus išlaižymas ir pažaidimai pirštais taip ir netapo analiniu seksu – skaudėjo, nors lyg ir viską darėme „teisingai“.

Kitą kartą viršų paėmė aistra. Tikėjausi, kad bandysime ką nors ta kryptimi, bet nebuvau deramai pasiruošusi. Lovoje atsidūriau iš karto po dušo: šilta, kvepianti ir gerai nusitikusi po trumpos masturbacijos. Negaišdamas laiko jis liepė man atsistoti ant keturių ir nėrė ten liežuviu. Klitorį teko stimuliuoti pačiai, bet jam kaitaliojant liežuvį su pirštais rezultatas buvo stulbinantis. Orgazmas po orgazmo. Jis išties vyriškai plušėjo, o aš pamaži ėjau iš proto. Matyt, smegenų aptemimo akimirka, ir buvo ta, kai jis, intensyviai stimuliuodamas mano klitorį, lubrikantu išteptą penio galvutę ėmė brukti į analinę angą. Iniciatyvą pasitikau entuziastingai, tačiau veiksmą greitai sugadino skausmas. Laimė, jis nepasidavė ir po dar kurio laiko, po dar kelių atsargių bandymų, net po: „Skauda, skauda... Skauda!”, patyriau neapsakomą malonumą. Neabejoju, kad kaimynai girdėjo. Tiesiog negalėjau atsidžiaugti naujais pojūčiais.

Taigi, likau sužavėta, bet mano kūnas nuo to vieno karto netapo labiau prisitaikęs. Paaugo tik noras užsiimti analiniu seksu. Pripažįstu, kad vieta nėra tinkama – nėra natūralios lubrikacijos ir funkcija ne lytinė, tačiau naudojant lubrikantą ši problema išsprendžiama, o žaisliukai – pati geriausia įžanga prieš įsiskverbiant varpai. Šis kaištis pasirodė ne didelis, palyginus su tuo, kam ruošiama skylutė, bet pats pirmas bandymas patvirtino, kad ekspertai žino, ką daro. Jei būtų reikėję, pagal pojūčius, atspėti dydį tai būčiau įvardinusi gerokai didesnį daiktą. Manau, kad mano atveju lemiamas kriterijus – nepatyrimas, todėl daiktas pirmai pradžiai tinka tobulai. Daug lubrikanto, akimirka diskomforto ir toks savotiškai malonus pilnumo jausmas. Taip ir palikau jį įkištą, nes judinti nebuvo itin malonu. Masturbuojantis, kartu su mažuoju vibratoriumi, jausmas buvo puikus. Manau, kad taip orgazmas buvo gerokai stipresnis.

Antrą kartą žaisliukas papuolė į vyro rankas. Po įprastos preliudijos jis paėmė kaištį, ištepė lubrikantu ir palengva ėmė stumti gilyn. Žinoma, ne be aikčiojimų. Garsiai perteikinėjau savo pojūčius, kurie darėsi vis geresni. Į judinimą ir ištraukimą reagavau labiau neigiamai, nei teigimai, todėl jis tiesiog paliko kaištį savo vietoje ir atidavė visas jėgas, kad mane patenkintų. Vėlgi, orgazmas buvo stipresnis, nei įprastai. Tiek man, tiek jam.

Lankstus silikonas lengvai prisitaiko prie kūno. Net savotiškai malonu jo neištraukus eiti į vonią ir dar truputį pažaisti po dušu prieš ištraukiant. Būtent dėl to neįspūdingo dydžio nereikia nei ilgiausio apšilimo, nei ypatingo pasiruošimo. Tobulas pasirinkimas pirmiesiems bandymams!

 

Ina


Daugiau apie prekę  >> Analinis kaištis "Fitfy Shadow of Grey"


>> žaisliuką išbandė Ina


AMŽIUS  30 metų
SANTYKIŲ STATUSAS  meilužė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA   linkusi į biseksualumą


 
Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 
Komentarai
Naujas komentaras