Juodas išbandymas

fanny-hills-inflatible-butt-plug-1_2(1).jpg
 
Prieš pat darbo pabaigą parašiau jam žinutę – paprašiau, kad pakeliui namo nupirktų pora baterijų. Daugiau nieko sakyti ir nereikėjo. Jo atsakymas taip pat buvo trumpas ir aiškus: „Jau susijaudinau.“

Prieš pat darbo pabaigą parašiau jam žinutę – paprašiau, kad pakeliui namo nupirktų pora baterijų. Daugiau nieko sakyti ir nereikėjo. Jo atsakymas taip pat buvo trumpas ir aiškus: „Jau susijaudinau.“

Esu daugybę kartų girdėjusi, su kokia didžiule panieka vyrai kalba apie analiniu seksu užsiiminėjančius gėjus. Įdomu tai, kad tie patys vyrai vėliau visais įmanomais būdais atakuoja savo partnerės išangę. O dar įspūdingiau, kai patys patiria tokios intymios stimuliacijos malonumus ir nori dar. Manau, kad malonumas yra malonumas ir vienintelės ribos čia – partnerių norai. Kartais nė patys nežinome, kokie slepiasi mūsų viduje.

Meilužis analiniais malonumais pirmiausia sugundė mane. Pradėjo nuo pirštelio kyštelėjimo pačiame veiksmo įkarštyje. Man patikdavo. Vėliau vis „nuklysdavo“ liežuviu žemiau žaisdamas su putyte. Oi, kaip man patiko. Galiausiai, atsirado ne didelių žaisliukų ir viską pakylėjome iki tikro analinio sekso. Tikriausiai, net kaimynai žino, kad retkarčiais būnu labai labai patenkinta.

Apie tai, kad gal ir jam patiktų tokia stimuliacija, kalbėtis pradėjome labai atsargiai. Iš pradžių jis lyg tik juokavo, tačiau vis dažniau gaudavau užuominų ar tiesioginių nuorodų į vaizdinę medžiagą. Taip... Taigi, peržiūrėję ir aptarę ne mažai „dokumentinės“ medžiagos, abu nekantravome pabandyti. Liežuvis, pirštas, vis didesni žaisliukai... Potyriai buvo patys geriausi, todėl smalsumas tik augo. Abiejų. Džiūgavau ir dėl to, kad esu ta vienintelė, kuriai buvo patikėta ši jautri vieta, ir dėl papildomo malonumo. Jis tapo dar dėmesingesnis, labiau stengėsi mane nuteikti, sujaudinti, patenkinti bent kartą dar iki sueities, kad nusiteikčiau eksperimentuoti.

Nemanau, kad jau buvome išbandę viską, kas įmanoma, tačiau šitas žaisliukas kaip mat patraukė akį ir sujaukė mintis. Kažkodėl mano Meilužiui norisi kuo didesnio, o aš niekaip neįsivaizdavau nieko didesnio už jo penį, tad jaudinomės abu. Aš labiau nervinausi, tad paraginau jį pabandyti pirma. Taigi, jis žinojo, kas laukia namie, tik nežinojo kaip.

Apsirengiau savo trumpiausią ir aptempčiausią juodą suknelę. Tobulai pūpsojo krūtinė, kyšojo prisegamų kojinių nėriniai, o aukštakulnių - žudikų kaukšėjimas skambėjo kaip būgnų gausmas prieš kokias iškilmingas apeigas. Pasiryškinau akis, lūpas, susirišau plaukus į arklio uodegą, kad netrukdytų oraliniam ir kad būtų už ko paimti, jei... jei būsiu nepaklusni. Kita vertus, klusnus turėjo būti jis. 

Vos peržengęs durų slenkstį nusimetė striukę, nusiavė batus ir kaštai mane pabučiavęs užsidarė vonioje. Jis prausėsi, ruošėsi, o aš neiškenčiau. Žinoma, pirmiausia paruošiau žaisliuką. Paskui pasiėmiau planšetę į lovą ir, atsigulus ant pilvo, ėmiau naršyti kokio uždegančio video. Užsigalvojau ir nepastebėjau, kaip jis atėjo. Visas kvepiantis, gaivus ir šiltas. Ir visas mano. Ėmė glostyti mano nuogą užpakaliuko apačią ir priminė, koks planas.

Paprašiau patogiai atsigulti, o jis nuolankiai sekė mano nurodymus. Apžergiau jį per juosmenį ir, vos juntamai liesdama jo penį savo nuogute putyte, kalbinau, kaip nusiteikęs, kam pasirengęs, pasakojau, ką ketinu daryti. Jaudinausi ir pati jausdama, kaip tvirtėja jo erekcija. Gavau absoliučią veikimo laisvę ir entuziastingai ėmiausi jo noro išpildymo. Pradėjau nuo švelnių glamonių, keliavau vis žemiau, dar žemiau... Kai jis pradėjo tyliai dejuoti, užsidegiau dar labiau.

Čiupau kaištį, nepagailėjau lubrikanto ir atsargiai, pamažu broviausi į jo mažą skylutę. Jis giliai kvėpavo ir linkčiojo, kad viskas gerai. Buvo ir baisu jį sužeisti, ir norėjosi pajudinti visas jautriausias vieteles. Nustebau, kaip lengvai kaištis įslydo į jos ankštą skylutę, o jis gyrė glotnią medžiagą. Rankose turėjau ir nuotolinio valdymo pultelį, ir pompą. Pradėjau nuo vibracijos, tačiau tokia stimuliacija jam ne labai patiko, nors mane jaudino ir tame kitame gale jaučiamas virpėjimas. Meilužis prisipažino, kad tai labai blaško ir užgožia kitus pojūčius. Tačiau galimybė pripūsti kaištį sužavėjo iš karto. Kelis kartus paspaudus pompą stebėjau, kaip maloniai keičiasi jo veidas.

Taigi, stipri vibracija, didėjantis kaištis ir mano išlavinti oralinio sekso įgūdžiai – sprogstama kombinacija, o jis ir nesistengė labai ilgai sulaikyti ejakuliaciją. Džiaugėmės kaip fejerverkais ir šypsojomės abu patenkinti, kai šita sėkla man per pirštus bėgo ant jo įsitempusio pilvo.

Jei tikitės, kad jūsų slapčiausi norai išsipildys savaime, tai pagalvokite dar kartą.

Ina

ANALINIS KAIŠTIS PRISITAIKANTIS ŽAIDĖJAS 

 
Komentarai
Naujas komentaras