Kalėdinė dovana

christmas-sex.jpg
 
Rytas prasidėjo įprastai, nuo kavos puodelio ir planavimo ką ypatingo nuveikus šiandien. Tik staiga pamąstymus nutraukė netikėtas skambutis į duris. Pirma mintis šovusi į galvą, kad pagaliau atkeliavo mano pirmasis siuntinukas. Su nekantrumu atidariau dėžę, o ten kalėdinis rinkinukas. Taip... artėjant Kalėdoms nuostabi išankstinė dovana..

Rinkinuko įpakavimas buvo paprastas, lengvai atidaromas. Viskas gražiai sudėta į atskirus maišelius. Viršelis šaukte šaukia, kad jau Kalėdų metas ir laikas praleisti jį linksmai ir erotiškai. Mintys iškarto pradėjo suktis apie artėjantį vakarą ir kaip jį padaryti ypatingu ir šventišku. 

Vyrui grįžus po įprastų darbų rinkinukas buvo padėtas po eglute ir tik laukė kol bus atidarytas. Radęs dovanėlę jis maloniai nustebo ir veide pasirodė velniška šypsenėlė, kuri ramaus vakaro tikrai nežadėjo.
 

 

Rinkinuko įpakavimas buvo paprastas, lengvai atidaromas. Viskas gražiai sudėta į atskirus maišelius. Viršelis šaukte šaukia, kad jau Kalėdų metas ir laikas praleisti jį linksmai ir erotiškai. Mintys iškarto pradėjo suktis apie artėjantį vakarą ir kaip jį padaryti ypatingu ir šventišku. 

 

Prasidėjo viskas nuo nekalto žaidimo erotinėmis kortomis. Žaidimas turėjo ir specialų aprangos kodą – abu turėjom užsidėti stringus. Turbūt nėra nieko seksualesnio nei matyti savo vyrą beveik nuogą, tik su vyriškumą pridengiančia maža permatoma skiautele audinio. Jaučiau, kad nuo tokio vaizdo jau imu drėgti. Norėjosi tuoj pat šokti ir pasiimti tai kas priklauso man, bet žaidimas yra žaidimas, reikia išlaukti tinkamo momento. Manieji stringiukai turėjo šiokį tokį pliusą vyrui, kad nereikėtų vargintis juos nuimant. Užpakalinė juostelė buvo paslanki į visas puses, tad esant reikalui ši kliūtis labai lengvai gali pasišalinti.Kad apranga būtų pilnai išpildyta įsisegiau mažą žaismingą ir mielą kalėdinę kepuraitę, kuri taip pat buvo rinkinuke. Atrodo,jog tas, kas kūrė šį rinkinuką apie viską iki smulkmenų būtų apgalvojęs.   

 

Prasidėjo viskas nuo nekalto žaidimo erotinėmis kortomis. Žaidimas turėjo ir specialų aprangos kodą – abu turėjom užsidėti stringus. Turbūt nėra nieko seksualesnio nei matyti savo vyrą beveik nuogą, tik su vyriškumą pridengiančia maža permatoma skiautele audinio. 

 

Kad išblaškyti vyro dėmesį ties žaidimu paleidau video esantį rinkinuke. Video diske nebuvo kažko tokio per daug ypatingo, tiesiog kaitino atmosferą. Bet deja teko nusivilti, nes žaidimą pralaimėjau,tad buvau surakinta antrankiais. Jausmas buvo įdomus, kadangi prieš tai dar neteko pajusti, ką reiškia būti surakintai. Antrankių medžiaga, švelnūs pūkeliai, maloniai kuteno riešus. Švelniai rožinė antrankių spalva tik imitavo nekaltumo jausmą. Buvo tikrai malonu jausti, kad nuo manęs jau niekas nebepriklauso. Jis iškėlė mano rankas virš galvos ir prisaikdino jokiais būdais, kad ir kas be nutiktų jų nenuleisti. Ne gana to, kad buvau surakinta, dar ir likau apakinta, kai mano mielasis vyras uždėjo man akių raištį. Nuo tada teko pasikliauti tik klausos, uoslės ir jutimo pojūčiais.  

 

Kad išblaškyti vyro dėmesį ties žaidimu paleidau video esantį rinkinuke. Video diske nebuvo kažko tokio per daug ypatingo, tiesiog kaitino atmosferą. Bet deja teko nusivilti, nes žaidimą pralaimėjau,tad buvau surakinta antrankiais.

 

„Brangioji, va dabar prasidės tikrasis žaidimas“- išgirdus šiuos žodžius malonūs šiurpuliukai perbėgo per visą kūną. Netikėtai pajutau vėsaus skysčio ruoželį, kuris prasidėjo nuo kaklo, o baigėsi ties pilvo apačia. Nesupratau kas bus toliau, tik užuodžiau labai skanų obuolio ir cinamono kvapo mišinį. Iki pilno kvapų malonumo trūko tik vyno kvapo..Supratau, kad taip nuostabiai kvepia masažinis aliejus. Su nekantrumu laukiau kas bus toliau. Staiga pajutau stiprias ir sudiržusias nuo darbo rankas ant savo kūno, kurios taip švelniai ir maloniai ėmė masažuoti mano kūną. Niekada netikėjau, kad tos rankos sugebėtų taip švelniai glostyti..

 

Jis pradėjo nuo pečių, tada slinko link krūtinės. Iš pradžių suko ratus aplink vieną krūtį lyg netyčia užkliudydamas spenelį, paskui skirdavo dėmesio ir antrajai. Man beliko tik aikčioti ir muistytis, kiek man tai leido surakintos rankos, nuo patiriamų pojūčių,o jis vis liepdavo man nekrutėti, kas man tikrai nepatiko. Savo napasitenkinimą man išreikšti teliko tik aimanomis.Vienu metu norėjau, kad ši maloni kančia ir baigtųsi ir tęstųsi toliau. Išmasažavęs mano krūtis jis leidosi žemyn ir skyrė visą dėmesį pilvukui.Nežinau ar kaltas buvo akių raištis, ar nuostabus masažinis aliejus, bet jutau kiekvieną net ir menkiausią prisilietimą, paglostymą..

 

„Brangioji, va dabar prasidės tikrasis žaidimas“- išgirdus šiuos žodžius malonūs šiurpuliukai perbėgo per visą kūną. Netikėtai pajutau vėsaus skysčio ruoželį, kuris prasidėjo nuo kaklo, o baigėsi ties pilvo apačia. Nesupratau kas bus toliau, tik užuodžiau labai skanų obuolio ir cinamono kvapo mišinį.

 

Kai jau atrodė, kad nuo švelnaus masažo pasieksiu malonumo viršūnę, jis netikėtai, kaip nujausdamas ir neleisdamas man to padaryti, sustojo. Tada liepė pakelti klubus ir paslinko mano stringų juostelę. Švelniai pakuteno ir pasakė: „Dabar neliko kliūčių dar labiau tave paerzinti“. Nesupratau ką jis tuo turėjo omeny iki to laiko, kol nepajutau, jog kažkas grublėto trinasi man į klitorį. Tada supratau, jog tai tie antgaliai... Jausmas buvo keistokas, bet labai malonus. Jis vis erzino tai pakutendamas, tai įslysdamas i vidų. Atrodo, jog jaučiau kiekvieną gumbelį besiremiantį į makšties sieneles. Tas jausmas buvo nepakartojamas ir toks jaudinantis, kad ėmiau dar garsiau aimanuoti nekreipdama dėmesio, kad paskui kitą dieną reikės skaisčiai rausti sutikus kaimynus.. 

 

„Dabar neliko kliūčių dar labiau tave paerzinti“. Nesupratau ką jis tuo turėjo omeny iki to laiko, kol nepajutau, jog kažkas grublėto trinasi man į klitorį. Tada supratau, jog tai tie antgaliai... Jausmas buvo keistokas, bet labai malonus.

 

Bet pasirodo tai buvo dar ne viskas.. Pirmiausia išgirdau garsą. Garsas buvo panašus į zvimbimą, labai įkyrų ir pakankamai garsų zvimbimą.“Mažasis pirštelis“ taip galėčiau jį pavadinti lengvai įslydo į mano jau pakankamai sudrėkusias gelmes ir intensyviai vibravo. Kalbant apie „pirštelio“ dydį galėčiau pasakyt, kad jis optimalus, gal šiek tiek mažokas, bet žaidimui ir pradžiai pats tinkamiausias variantas. Vienas intensyvumo lygis suteikia pastovumo jausmą, bet kai suderinamas su slankiojimo judesiu tai totalus kilimas į viršūnę. Garsas, aišku, nėra iš pačių tyliausių, bet galėčiau pasakyt, kad jaudinantis, kai nieko nematai o turi tik iš klausos nuspręsti kas tavęs laukia toliau. Priglaudus „pirštelį‘ prie klitoriuko šiurpas perbėgo nuo galvos iki kojų pirštų galiukų. Tai buvo fantastiškai malonus jausmas. Mano vakaro kankintojas erzino „piršteliu“ priglusdamas prie jautrių spenelių , tada prie klitoriuko ir galiausiai įsmukdamas man i makštį. Tai buvo nerealūs pojūčiai.Kai jis apsistojo ties makšties stimuliavimu jaučiau kad kylu orgazmo link.  Klubai kilo su kiekvienu įsmukimu į vidų, savo aimanų ir dejonių jau nebegalėjau sustabdyti ir galiausiai kritau pakirsta orgazmo bangos lyg kokio cunamio. 

 

Vienas intensyvumo lygis suteikia pastovumo jausmą, bet kai suderinamas su slankiojimo judesiu tai totalus kilimas į viršūnę. Garsas, aišku, nėra iš pačių tyliausių, bet galėčiau pasakyt, kad jaudinantis, kai nieko nematai o turi tik iš klausos nuspręsti kas tavęs laukia toliau.

 

„Dabar atėjo ir mano laikas pasimėgauti tavim“, pagaliau jis nuėmė akių raištį priversdamas mane markstytis nuo buvimo ilgą laiką tamsoje. Dar spėjau pamatyti folijos paketėlį ir užuosti švelnų braškių kvapą, kuris privertė mane užsimanyti braškių su grietinėle. Jis paniro taip staigiai, kad privertė aiktelėti iš netikėtumo. „Šis kartas bus greitas, bet tikiuosi toks pats malonus“ jis smaigstė mane be paliovos ir vėl privertė kilti vis aukščiau ir aukščiau nespėjant net atsikvėpti. Sprogau nuo užtvindžiusių pojūčių taip smarkiai, kad dar pakankamai ilgai po visko drebėjau visu kūnu... Iki tol kol abu užmigom pačiu saldžiausiu kalėdiniu miegu. 

Patarimas vyrams: jei dar neturite kalėdinės dovanos, šis rinkinukas išspręs visas jūsų problemas ieškant ką ypatingo padovanoti savo moteriai Kalėdų proga. Nieko nėra geriau nei patenkinta ir dėkinga savo vyrui, už tokią malonumų jūra, moteris.


 
Rinkinuką išbandė Milana >>
 

AMŽIUS  23 metai 

SANTYKIŲ STATUSAS  įsipareigojusi

SEXUALINĖ ORIENTACIJA  heteroseksuali

SEX PRAKTIKA   Nesu profesionalė, bet pakankamai patyrus. Su dabartiniu partneriu kartu esame jau 3 metai, tad pakankamai artimi, kad būtume  linkę išbandyti vis kažką naujo. Abu mėgstame viešas vietas, seksą automobilyje,  tad pasižymiu ekstremalumu.


>>> Prisijunk prie žaisliukų testuotojų komandos!

 
Komentarai
Naujas komentaras