Kasdienis žaidimas dviems

04-couple-in-bed-main.jpg
 
Tikėjausi drąsaus, bet greito stalo žaidimo porai, gavau 108 kortelių santykių stiprinimo pakuotę. Kitaip nepavadinsi. Trumpai tariant, dvi storokos kortų kaladės. Vienoje - vyro komandos moteriai, kitoje – moters komandos vyrui. Sakyčiau ilgam, jausmingam, prasmingam ir pilnam įspūdžių dialogui, kuriam nereikės daug žodžių – viskas jau užrašyta.


Rodos, pirmas ir akivaizdus trūkumas – kortelės anglų kalba. Radau porą žodžių, kuriuos teko išsiversti naudojantis žodynu ir apie kelias sąvokas gerokai pagalvoti, tačiau... Aišku, mažai šansų tapti kalbos asu, tačiau puiki motyvacija mokantis šią kalbą. O kalbant apie mokymąsi, tai ant pakuotės esantį įspėjimą „Skirta ne švelniems, o laukiniams“, norisi pakeisti kitu: „Kaip švelniems šiek tiek susivelti.“ Būtent tą ir siūlo šio žaidimo kūrėjai: padūkti.


 

Tikėjausi drąsaus, bet greito stalo žaidimo porai, gavau 108 kortelių santykių stiprinimo pakuotę. Kitaip nepavadinsi. Trumpai tariant, dvi storokos kortų kaladės. Vienoje - vyro komandos moteriai, kitoje – moters komandos vyrui. 

 

 

Kalbiniai skirtumai visiškai netrukdo lankytis užsienio portaluose suaugusiems, tačiau kalbėtis apie lovos reikalus net gimtąja kalba pavyksta ne visoms poroms. Štai puikus, žaismingas sprendimas! Kortelės atrodo gerokai prabangiau ir rimčiau nei ranka rašyti rašteliai, o tuo pačiu ir yra tarsi visiškai ne asmeniški, neįpareigojantys. Galima visą kaltę už (per)drąsius pasiūlymus suversti žaidimo kūrėjams. Ir, žinoma, jei reikia, tai reikia... Didžiulė tikimybė, kad partneris sutiks atlikti užduotį vien dėl to, jog tai diktuoja žaidimas. Juk kiekvienam norisi iššūkių, o po jūsų ėjimo seka jo galimybė rinktis...

 

Kortelės atrodo gerokai prabangiau ir rimčiau nei ranka rašyti rašteliai, o tuo pačiu ir yra tarsi visiškai ne asmeniški, neįpareigojantys. Galima visą kaltę už (per)drąsius pasiūlymus suversti žaidimo kūrėjams. 

 

Jei iš pirmo žvilgsnio kai kurios komandos pasirodė pernelyg kasdieniškos, tai ilgiau pagalvojus teko pripažinti, kad kartais, rodos, elementarus sėklidžių glostymas ar spenelių glamonėjimas tiesiog ištirpsta bendrame kontekste. Ir šiaip, visai kas kita padaryti ką nors, kai prašo. Tada jau ne rutiną seki ar savo įpročius, o pildai intymų norą. Paprastas penio čiulpimas gali tapti vyriškumo garbinimo ceremonija, jei tik bus tam deramai atsidėta. Juk duoti visada malonu. Ypač, kai žinai, kad bus ir atlyginimas už pastangas (ką iš karto žada ir keletas kortelių).

 

Žavi ir pasiūlymai persikūnyti į įvairius vaidmenis: mokinukė, tarnaitė, būsima porno žvaigždė ir pan. Ne kiekvienam jų reikia ypatingo pasiruošimo, o kita vertus, stiprus pasirengimas turėtų gerokai pakurstyti aistras jau vien nuo minčių apie būsimą šėlsmą. Juk gavus tokią kortelę galima tyčia pakabinti pasirinktą kostiumą spintoje miegamajame arba pirma nusiųsti jam į darbą pasirinkto kostiumo nuotrauką, kad įsitemptų... vaizduotė. Prisidengimas vaidmenimis puikiai tinka norint atskleisti savo savybes, kurias galbūt nuslopina darbas ar buitis. Kitaip tariant, proga susikurti atsiminimus, kurie vėliau leis šypsantis lūpų kampučiais siekti daugiau arba bent pasidžiaugti tuo, kas nuveikta.
 

 
Jei iš pirmo žvilgsnio kai kurios komandos pasirodė pernelyg kasdieniškos, tai ilgiau pagalvojus teko pripažinti, kad kartais, rodos, elementarus sėklidžių glostymas ar spenelių glamonėjimas tiesiog ištirpsta bendrame kontekste. Ir šiaip, visai kas kita padaryti ką nors, kai prašo.

 

Dar vienas puikus aspektas: galimybė prisidengiant žaidimu pasikalbėti apie savo drąsesnius norus ir fantazijas, nes pajutus, jog partneris nepritaria, užtenka tiesiog padėti kortelę į šalį apkaltinus jo kūrėjų vulgarumu. Pavyzdžiui, neapsieita ir be masturbacijos. Juk tai puikus būdas parodyti partneriui, kaip veikia jūsų kūnas, tačiau jo dažnai privengiame kaip kokio begėdiškai savanaudiško užsiėmimo.

 

Dar vienas puikus aspektas: galimybė prisidengiant žaidimu pasikalbėti apie savo drąsesnius norus ir fantazijas, nes pajutus, jog partneris nepritaria, užtenka tiesiog padėti kortelę į šalį apkaltinus jo kūrėjų vulgarumu.

 

Jau suku galvą kaip supakuosiu šitą mažą dovaną savo Brangiausiam ir lengvai įsivaizduoju, kaip susitartu intervalu kaišiosim vienas kitam korteles su tekstais, kuriuos ištarti kartais nedrąsu. Tikiu, kad šitas žaidimas – puikus ledlaužis pradedančioms poroms, kurios dar tik pratinasi vienas prie kito. Taip pat tobulo aštrumo prieskonis susigyvenusiems ir intymius žaidimus kiek apleidusiems partneriams. Nepamaišys ir aistringiems meilužiams. Svarbiausia, sutarti dėl taisyklių, įsiklausyti vienas kito ir žaismingai puošti iššūkiais savo kasdienybę.

 


Žaidimas Bedroom Commands


Žaidimą išbandė erotinių žaisliukų testuotoja Ina >>


AMŽIUS  30 metų
SANTYKIŲ STATUSAS  meilužė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA   linkusi į biseksualumą

 


- Erotinių žaisliukų testuotojų komanda - 

 
Komentarai
Naujas komentaras