Kosminė palaima su "Super Sex Rabbit"

moteris-60681341.jpg
 
1 komentaras
Super Sex Rabbit - dar vienas puikus vibratorius už patrauklią kainą. Kai buvau jaunesnė, bijodavau tokių vibratorių. Žiūrėdavau į juos kaip į kosminį laivą - daug mygtukų, visokie iškilimai ir burbuliukai. Galvodavau, kaip kas nors gali tokį naudoti. Tačiau neskaitant visu baimių, gavau progą išmėginti šį kosminį laivą.

Paisorodo jis jau nėra toks ir baisus. Išpakavus jį iš pakuotės pasijautė smagus ir kokybiškas silikonas. Greičiausiai kitokių šiais laikais ir nebegamina. Valdymas pasirodė patogus. Įdėjus baterijas vibratorius staiga pradėjo suktis ir vibruoti. Nelabai supratau, kas vyksta. Pasirodo įjungimo mygtuko ant šio vibratoriaus tiesiog nėra. Tai galbūt didžiausias jo minusas. Yra vibracijos ir sukimosi ratukai, kuriuos nusukus iki minimumo, vibratorius nustoja suktis. Vibracijos ir besisukantis ratukas reguliavimui - patogus. Tačiau kartais bededant atgal  į dėžutę, atsitiktinai gali įsijungti. Vienas mygtukas vistik yra ant šio „triušelio“, tačiau jis skirtas sukimuisi į kitą pusę.

Sukimasis mane domino labiausiai. Tam kas nėra matę ar mėginę tokio vibratoriaus, papasakosiu plačiau. Vibratoriaus viduryje, žinoma po silikonu, yra metaliniai šratukai, kurie sukasi ir taip pat suka triušiuko galvytę. Besisukdama galvutė ganėtinai intesnyviai juda  į šonus. Jausmas tikrai nepakartojamas. Tiek sukimosi jausmas, tiek ir šratukai - maloniai jaudina. Vis tik paprastų vibratorių naudoti nebėra tikslo, kai yra tokių nuostabių išradimų.

Klitorio stimuliacijai skirta atšaka yra labai galinga. Pačiame viršuje yra maži silikoniniai pirštukai, kurie ir stimuliuoja klitorį, jį glostant švelniais, greitais judesiais. Šis jausmas yra išskirtinis, kadangi klitoris simuliuojamas ne vibracijos būdu, o jį fiziškai baksnoja vibruojantys pirštukai. Papasakoti, koks tai jausmas sunku, tačiau faktas, kad tai suteikia neapsakomą malonumą. Vibracija taip pat reguliuojama ratuku. Toks reguliavimo būdas yra labai patogus ir galima pasirinkti kokį tik nori stiprumą. Tai puikiai apgalvota funkcija, kadangi susijaudinus, kai klitorius tampa jautrus, kartais norisi silpnesnės vibracijos. 
 


Pirmas kartas buvo nuostabus. Šį kartą net nereikėjo nieko daryti, kadangi vyras buvo nusiteikęs mane patenkinti šiuo Sex Rabbit vibratoriumi. Man tereikėjo tik gulėti ir mėgautis malonumais. Kiek pajaudinęs mane mini vibratoriumu, kurį aprašiau kiek anksčiau, jis įkišo man šį triušiuką. Tuomet pajaučiau žaisliuko nostabią sukimosi ir vibracijos galią. Besisukdamas vibratorius viduje labai jaudino ir stimuliavo visas vaginos puses, taip pat kartais paliesdamas ir G tašką. Vibratorius nevalingais judesiais vibruodamas klitoriuką prisideda prie smagaus jaudinimo. Jausmas tikrai nepakartojamas. Tarsi prie tavo intymios vietelės būtų susirinkusi sexpertų komanda ir stengtųsi tave pamaloninti. Su šiuo Super Sex Rabbit vibratoriumi tikrai nepasijusi vieniša. Pavadinimas puikiai  atitinka pačio gaminio charakterį. 

Nors šis vibratorius ir nėra itin aukštos kokybės gaminys, tačiau jis puikiai atlieka savo darbą. Patirti stiprų orgazmą nėra sunku. Tad visoms moterims rekomenduoju šį seksualųjį triušį įtraukti į savo žaisliukų koleciją!

 

Mano vertinimai:
Kokybė: 4 / 5
Smagumas: 4 / 5
Dydis: 4 / 5
Vibracija: 5 / 5

 


Daugiau apie prekę: Vibratorius SEKSUALUS KIŠKUTIS

 

>> Žaisliuką išbandė Audrius ir Erika

AMŽIUS    31
SANTYKIŲ STATUSAS  Susituokę
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA    Heteroseksualūs
SEX PRAKTIKA   Praktikuoti seksą pradėjome nuo pilnametystės. Vedę 8 metus, taigi praktikos turime pakankamai. 


Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 
Komentarai (1)
Wow! Džiaugiuosi malonia jūsų patirtimi. Man ne labai patiko. Matyt, pritrūko vyriškos rankos ;)
Naujas komentaras