Ledas!

glases.jpg
 
Analiniai pasižaidimai taip ir nepasiekia didžiojo finalo, todėl dėmesio nukreipimui iš maišo ištraukėme dar vieną... Ne, ne magišką zuikutį. Dar vieną „Fifty Shades of Grey“ pakuotę. Pirma mintis: „Beprotybė! Kas mokėtų tokius pinigus už stiklo gabalą?..“ Bet juslės pamaži užvaldė protą ir padarė tai, ką skelbia įpakavimas: „Išvesk mane iš proto.“

Ištraukiu juodą, matinę dėžutę su sidabriniu užrašu. Lyg būtų Kalėdos: Meilužio bučiniai į kaklą ir itin elegantiška dovanų dėžutė rankose. Gaila gal tik, kad neaprišta juodo atlaso kaspinu, kuriuo jam atsidėkojant būtų galima surišti riešus ar užrišti akis ir... išbandyti šitą naują žaislą. Viena ilgiau užtrukčiau jau vien beglostant maloniai prabangią dėžutę... Atidarau, o ten gražuolis „ledo gabalas“. Susijaudinimą vis dar kelia tik Meilužis, tačiau šituo stiklinuku nesižavėti neįmanoma: rankoje maloniai jaučiasi didieji burbulai, maži iškilimai ant tiesiosios žadina smalsumą, o svoris teikia solidumo, nors vis dar nesitiki, kad tame slypi ypatingo malonumo formulė.

Mano skepticizmą nutraukia Meilužis ir parverčia ant menčių, o jo rankose vėsus stiklo dildo tampa karščiausiu įrankiu. Ant mano įkaitusios odos jis kelia mažučius virpuliukus, o lengvai slysdamas tarp įkaitusių lytinių lūpų nustebina, kaip ta vėsa padeda pajausti pilnatvę. Dydis tiesiog tobulas (nors gal čia pratimų su vaginaliniais rutuliukais pasekmė)! Vos jam pradėjus ritmingai judėti supratau, kaip meistriškai išdėlioti šito dildo iškilumai. Akys veržiasi iš orbitų, klubai patys šiek tiek kilnojasi atsakydami į malonią, stiprią stimuliaciją ir sunku tylėti. Norisi atgailauti už visas neigiamas mintis ir dėkoti šito žaisliuko kūrėjams, kuriuos kažkodėl įsivaizduoju su baltais chalatais ir su mistiškais įrenginiais atliekančius bandymus su moterimis, alpstančiomis iš pasitenkinimo.

Įsismaginau. Rodos, išties stimuliacija stikliniu falu šiek tiek aptemdė protą. Kilo noras nuveikti ką nors ne gero. Atsiklaupiau feliacijai, ėmiau čiulpti sėklides ir žiūrėdama Meilužiui į akis ėmiau žaisti su savimi. Netrukus jis priminė apie dildo, kurį po pirmo orgazmo buvau palikusi nuošalyje. Dabar jau nebe tokį vėsų įsikišau tarp klūpant praskėstų kojų ir nustebau dar labiau. Supratau, kad žaisliuko išrietimas – tiesiog tobulas, kai esu tokioje pozoje, nes iškilimai kliudo pačias jautriausias makšties vietas. Oraliniam seksui sunkiai besusikaupiau, tačiau mano gilūs atsidusimai ir akių kontaktas stipriai jį jaudino. Įsivaizdavau tenkinama dviejų vyrų vienu metu ir jau svajojau būti paimta iš nugaros, tačiau netrukus buvau aptaškyta šilta sėkla. Baigėm abu.

Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad keistą stiklo gabalą įtrauksiu į savo mėgstamiausių sekso žaislų sąrašą. Esu tikra, kad jis yra vertas savo kainos lygiai kaip kiekviena moteris yra verta patirti tokį malonumą. Neabejoju, kad daiktas ras savo vietą mano namuose ne tik dėl to, kad pridedamas dailus maišelis laikymui, bet todėl, kad norisi turėti jį prie lovos. Kaip kokį papildomą meilužį, kuris visada pasirengęs veikti ir kurį visada galima įterpti į veiksmą. Dydis ne toks, po kurio nebejausčiau Meilužio penio, bet būtent toks, kad jis jaustų, jog kažko jau būta manyje.

Nekantrauju pasinaudoti ir stiklo savybe keisti temperatūras: dildo galima ir šildyti ir šaldyti. Tam reikės paskirti laiko erotiškiems pasižaidimams. Juos galbūt paįvairinti akių raiščiu, plunksna ar šilkinėmis pirštinėmis. Meilužis murkdamas siūlė pabandyti juo įsiskverbti į anusą ir jį tiesiog apsėdo mintis apie antrą kotą lovoje. Šiandien net kalbantis telefonu buvau sujaudinta jo ateities planų ir priprašyta atsiklaupti lovoje bei patraukus į šoną nėriniuotas kelnaites pažaisti su savimi. Su stimuliacija pirštais nėra nė ką lyginti, nes jaudina jau vien pilnumo pojūtis dėl dydžio ir svorio. Slydimas taip pat neįtikėtinai lengvas, nors greitam efektui visgi reikėtų lubrikanto.

Tikiu, kad kiekviena rafinuota moteris įvertins šį produktą: prabangų, elegantišką, veiksmingą ir universalų. Artėjant Kalėdoms reikėtų pasvarstyti apie tokią dovaną jau vien todėl, kad ne retą moterį sujaudins jau vien žinojimas, kad tai – jos pamėgtoje knygoje aprašytų begėdiškų scenų dalis. Lies jai pasijausti lyg tos istorijos heroje ir atsiduoti nuotykiams, kurių jos kasdienis amplua galbūt neleistų. Sekso deivei pažadinti reikia stebuklingos lazdelės. Atrodo, kad šita – būtent tokia.


Daugiau apie prekę >> Fifty Shades of Grey stiklinis žaislas Drive Me Crazy

>> žaisliuką išbandė Ina

AMŽIUS  30 metų
SANTYKIŲ STATUSAS  meilužė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA   linkusi į biseksualumą


Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 
Komentarai
Naujas komentaras