Masturbatorius "Tenga Egg Twister"

62015-F.jpg
 
Diskretiškasis masturbatorius "Egg Twiter" iš Tenga. Šis mažas kiaušinio formos masturbatorius išties yra keistas. Žmoną suintrigavo pakuotė vos tik pamačius, tačiau ji net nesuprato kas yra viduje.

Pradėsiu nuo įpakavimo. Masturbatorius įdėtas į paprastą, plastmasinę kiaušinio formos dėžutę. Ant viršaus tik nedidelė etiketė. Viduje taip pat kiaušinio formos masturbatorius ir aukštos kokybės lubrikantas pirmam išmėginimui. Žaisliuko silikonas yra labai švelnus, minkštas ir tąsus. Masturbatoriaus išorė yra lygi, o viduje daug iškilimų, kurie sukasi spirale. Todėl ir pavadinimas yra Twister. 

Pirmasis produkto bandymas buvo kiek keistokas. Nelabai žinojau kaip reikia tinkamai naudotis šiuo masturbatoriumi ir buvo baisu jį suplėšyti. Nors jo dydis tik apie 5 cm, tačiau išsitempia labai daug ir tikrai tinka bet kokio dydžio peniui. Iš pradžių jausmas buvo keistas... Nors ir nelabai panašu į vaginą, tačiau vistiek malonu. Karbučiai iš pradžių maloniai simuliuoja galvutę, tačiau panaudojus kiek ilgiau, dirginimas tapo grubokas ir ne toks malonus. Asmeniškai man, po ilgesnio laiko, galvutės stimuliacija pasidaro net skausminga. Tad naudojant bet kokį masturbatorių yra tiesiog būtinas lubrikantas. Kai lubrikantas išteka per apačią, rekomenduočiau jį pasipildyti. Taigi,  nors iš pradžių pirmas kartas ir buvo malonus, tačiau vėliau patapo kiek skausmingas. Taip pat bijojau per stipriai masturbuotis, kadangi buvo baisu jį suplėšyti. Pasiekti orgzmą buvo gana sunku dėl kiek didoko dirginimo ir stipraus galvutės aptempimo. Po pirmojo karto nelikau sužavėtas šiuo masturbatoriumi.

Antras mėginimas taip pat buvo panašus. Žinoma jaučiausi drąsiau ir šį kartą nebebijojau jo suplėšyti, tačiau po kurio laiko vėl atsirado nemalonus dirginimas. Tuomet pamėginau išversti masturbatorių į kitą pusę ir naudoti švenliąją pusę, tačiau tuomet viskas tapo per švelnu ir ,apskritai, nesijaučia jokių pojūčių. Taigi ir antras kartas nebuvo labai malonus. 

Daviau šiam masturbatoriui ir trečią šansą, nors galvojau jog daugiau jo nebenaudosiu. Šį kartą meginau viską daryti kitaip nei anksčiau. Gal vis tik mano neišprusimas buvo  didesnė kliūtis...  Viską pradėjau lėtai ir su daug daug lubrikanto. Pradžia kaip ir visada buvo maloni,o stimuliacija smagi. Vėliau kad ir kaip bebūtų gaila, stimuliacija tapo nelabai maloni ir dirginanti. Nors paskutinis kartas ir buvo  geresnis nei pastarieji, tačiau žaisti nebuvo taip smagu, kaip norėtųsi. Nors patirti orgazmą ir pavyko, tačiau jis taip pat buvo nelabai malonus ir šiek tiek skausmingas. 
 


Asmeniškai aš, nebuvau sužavėtas šiuo masturbatoriumi, nors manau, jog laikas nuo laiko jį vistiek panaudosiu. Vos po kelių kartų naudojimo pastebėjau jog viršus yra šiek tiek paplonėjęs ir panašu, jog dar po kelių kartų jis tikrai gali praplyšti. Mano manymu, šis vyriškas žaislas turėtų būti naudojamas žaidimams prieš seksą, o ne kaip jo pakaitalas. Kaina žinoma nėra didelė, todėl norint paįvairinti kasdienybę tikrai galima jį isigyti ir išbandyti,  tačiau tikėtis kažko  stebuklingo nereikėtų.  
 

Mano vertinimai:
Medžiaga: 5 / 5
Smagumas: 3 / 5
Daugiau apie prekę:  
Masturbatorius "Tenga egg Twister"


>> Žaisliuką išbandė Audrius ir Erika

AMŽIUS    31
SANTYKIŲ STATUSAS  Susituokę
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA    Heteroseksualūs
SEX PRAKTIKA   Praktikuoti seksą pradėjome nuo pilnametystės. Vedę 8 metus, taigi praktikos turime pakankamai.  

 

Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 
Komentarai
Naujas komentaras