Mažas, bet galingas

999842_690581537633905_567067016_n.jpg
 
Tikiuosi, jau žinote, kad G-taškas – jokia ne mistiška, o tiesiog dar vienas magiškas mygtukas jūsų kūne. Rasti ir stimuliuoti jį pavyksta ne visada, tačiau neverta nusiminti. Tik atsipalaidavimas ir praktika atneša geriausius rezultatus! Pažintį su šiuo tašku vertėtų pradėti pirštais. Šiek tiek pažaisti su klitoriu, kad kūnas atsipalaiduotų, susijaudintų, o lytinės lūpos sudrėktų. Tada jau galima vesti į vidų du pirštus ir ieškoti ypatingojo taško priekinės vaginos sienelės pradžioje. Maždaug 5 cm gylyje.

 

Tikiuosi, jau žinote, kad G-taškas – jokia ne mistiška, o tiesiog dar vienas magiškas mygtukas jūsų kūne. Rasti ir stimuliuoti jį pavyksta ne visada, tačiau neverta nusiminti. Tik atsipalaidavimas ir praktika atneša geriausius rezultatus! 
 

 


Man smagiausia, kai tyrinėjimus atlieka mano žmogus, tačiau savitarnai puikiai tinka vibratoriai. Šitas rožinis mažylis pirmiausia patiko dėl spalvos ir formos. Mažas, dailus, neiššaukiančios išvaizdos ir, svarbiausia, galingas. Tai labai maloniai nustebino, nes dedama tik viena baterija. Valdymas tiesiog elementarus: įjungti ir išjungti. Vienas vibracijos lygis yra visiškai pakankamas. Užliejus malonumui retai kada pagalvosi, kad reikia kažką spustelėti. O ir nereikia. „Nosiukas“ puikiai veikia jautrųjį tašką.

 

Šitas rožinis mažylis pirmiausia patiko dėl spalvos ir formos. Mažas, dailus, neiššaukiančios išvaizdos ir, svarbiausia, galingas. Tai labai maloniai nustebino, nes dedama tik viena baterija. Valdymas tiesiog elementarus: įjungti ir išjungti.
 


Turint omenyje, kad šis daikčiukas dalyvauja akcijoje "Prekės po 0,00 €" ir užsisakant prekių galima tiesiog gauti jį dovanų, pabandyti tikrai verta. Tokiai mažai paslapčiai rasite vietos ir apatinių stalčiuje, ir spintelėje prie lovos, ir lagamine ar net rankinėje. Juk nežinai, kada gali pakilti noras išvykti į malonumų šalį.

 

Turint omenyje, kad šis daikčiukas dalyvauja akcijoje "Prekės po 0,00 €" ir užsisakant prekių galima tiesiog gauti jį dovanų, pabandyti tikrai verta.Šį vibratorių išbandžiau viena, tačiau neapleidžia mintis įduoti jį vyrui. Tikiu, kad toks dailus daikčiukas nesugadins nuotaikos net padėtas ant skanios vakarienės stalo, prie sekmadieninių pusryčių ar tiesiog mestelėtas, kaip iššūkis, prie televizoriaus per ilgai užsisėdėjusiam vyrui. Analogiškai, nenuliūdins ir moters, kuriai nedrąsu net pagalvoti apie tokius spalvingus dalykus miegamajame. Vyras puikiai gali pavadinti tai pagalba ieškant legendomis apipinto taško, o kartu su plonesniu peniu, turėtų veikti itin svaiginančiai.

 

Šį vibratorių išbandžiau viena, tačiau neapleidžia mintis įduoti jį vyrui. Tikiu, kad toks dailus daikčiukas nesugadins nuotaikos net padėtas ant skanios vakarienės stalo, prie sekmadieninių pusryčių ar tiesiog mestelėtas, kaip iššūkis, prie televizoriaus per ilgai užsisėdėjusiam vyrui. 

 

Svarbiausia, kad niekada nepritrūktų noro ir fantazijos!


Mini vibratorius G - Mate>> žaisliuką išbandė Ina

AMŽIUS  30 metų
SANTYKIŲ STATUSAS  meilužė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA   linkusi į biseksualumą


Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras