Mielasis, nebijok, aš ne iš porceliano!

shutterstock_227624266.jpg
 
Situacija: moteris nori išbandyti BDSM, o partneris nenori jos “skriausti”. Kokia išeitis? Seksualinis suderinamumas: esminis garantas, kad poros santykiai vystysis tinkama linkme. Aišku, smulkūs skirtumai tik suteikia įdomumo, o nedidelius kampus visada galima apšlifuoti. Apie pastarąją išeitį savo pirmojoje recenzijoje ir norėčiau pakalbėti.

Yra moterų, kurios prie savęs traukia vien “netikusius”; vyrus. Aš, savo ruožtu, traukiu netikusius domus (dominuojančius partnerius BDSM`e), todėl greitai išmokau, kaip padrąsinti šaunius vanilinius vyrukus imtis dominuojančiojo pozicijos. Nuostabu, kai dominavimas yra prigimtinis, bet kartais užtenka ir imlumo bei noro išmokti ko nors naujo, idant patenkintum partnerę. Yra šimtas ir vienas būdas paaiškinti, kad BDSM pagrindinės vertybės yra būtent pagarba ir pasitikėjimas, viskas daroma saugiai ir atsargiai. Jūs geriausiai pažįstate savo draugą, tad ir žinosite, kokį mygtuką paspausti, kad ateitų supratimas. Žmonės pernelyg skirtingi, kad būtų naudingas vienas ar net viena dešimtis konkrečių patarimų, tad praleisiu šią dalį, ir iškart eisiu prie praktinių patarimų, ką daryti, kai pagaliau sutikimas gautas ir belieka sukurti sceną ir visu greičiu nerti į malonumų sūkurį!

Man asmeniškai su naujokais patinka naudoti BDSM rinkinius. Vienas įsigytas botagas nepratusius nuteikia kažkaip gąsdinančiai, o keli daiktai išsklaido tą nerimą, jog būtinai visus reikės iškart panaudoti. Jei vienas partnerių jaudinasi, manau, tai būdas jį šiek tiek nuraminti. Be to, gajus įsitikinimas, kad rinkiniai skirti pradedantiesiems, tad partneris nesijaus įpareigotas iškart žinoti, kaip viską naudoti, ir rodyti klasę. Apsaugokime savo vyriškos lyties draugų savigarbas!

Antras rinkinių privalumas: jų įvairovė. Suaugusiems.lt galima rasti tiek pūkuotų antrankių ir švelnių raiščių, tiek griežtos geležies ir odinių diržų. Galėsite išsirinkti pagal savo skonį ir patyrimą. Toliau: dažniausiai rinkiniuose pasitaikantys daikčiukai ir jų panaudojimo būdai.


1.  Akių raištis. Stebuklingas išradimas! Niekas taip neatpalaiduoja, kaip žinojimas, kad nesi stebimas ir vertinamas. Todėl jei norite paskatinti partnerį įsijausti į Kristiano Grėjaus vaidmenį, demonstratyviai pareikškite, kad dabar matote tik naktį ir jis ramiai, neskubėdamas gali imtis iniciatyvos. Žinodamas, kad nieko nematote, jausis jaukiau ir lengviau nuvys mintį, kad naujame vaidmenyje atrodo kvailai/ne taip, kaip reikia.
 

2.  Burnos kaištis. Turiu pripažinti, kad esu didelė perfekcionistė, todėl kartais nesusivaldau ir imu neerotiškai komentuoti, ką partneris galėtų daryti geriau. Jei yra turinčių panašią “problemėlę”, burnos kaištis gali būti išeitis. Taip bus ramiau ir nuolankiajai, kuri tiesiog gulės ir mėgausis, ir naujai iškeptam dominuojančiajam, kuris nekritikuojamas labiau įsijaus į šeimininko vaidmenį.
 

3.  Pančiai. Jeigu antrankiai atrodo nejaukiai, galima išbandyti medžiaginius, su paminkštinimais. Svarbu užtikrinti, kad pančiai neveržtų, ir tuomet patikinti partnerį, jog jaučiatės puikiai. Taip pat galima naudoti be raktelių atrakinamus antrankius, kad partneris žinotų, jog bet kada galite savarankiškai ištraukti rankas ir sustabdyti sceną.
 

4.  Botagas. Jei jūsų partneris dar nesutinka paimti į rankas - ne bėda. Nors paminėjus šį žaisliuką pirmiausia vaizduotėje iškyla arkliams skirtas bizūnas, iš tikrųjų botagų yra ir gerokai mažesnių, subtilesnės išvaizdos, taip pat be kotų, o tiesiog užneriamų ant piršto. šiek tiek pasižvalgius tikrai galima rasti tą, kurį sutiks išbandyti ir droviausias partneris.
 

Taigi, tokia galėtų būti pradžia. Nepamirškite patikinti savo mielųjų, kad esate ne stiklinės, ir nuo grubesnio pliaukštelėjimo nesulūšite. Pacituokite visus straipsnius, sakančius, kad truputis skausmo atneša tik dar daugiau malonumo. Galų gale, pasiūlykite draugui pirma išbandyti ant savęs ir nustatyti, kiek užsimojus koks skausmas būna.

Linkiu sėkmės atrandant naujus horizontus su senais partneriais!
 
Daugiau apie prekę: 
prekes.suaugusiems.lt/sekso-prekes/bad-kitty-rinkinys


>> Žaisliuką išbandė Serena

AMŽIUS 19 metų
SANTYKIŲ STATUSAS Laisva elfė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA Panseksuali
SEX PRAKTIKA  Praktikuoju BDSM (kas mentaliniu lygmeniu dar intymiau už patį seksą!) nuo 16 metų, tad patirties jau šiek tiek yra.

 


Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 


 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras