Mįslingoji šluotelė

365_005fgbfg.jpg
 
1 komentaras
Seniai seniai skaičiau interviu su kažkokiu žymiu žmogumi, net neatsimenu, vyru ar moterimi, bet tai ir nesvarbu. Pasakojo apie savo santuoką, nutrūkusią po dešimties metų, mat per juos apie savo išrinktąjį sužinojo viską, ką tik galėjo, net dienotvarkę mintinai išmoko. Nebeliko paslapties – nebeliko susidomėjimo...

Užsukus į erotinių prekių parduotuvę, tiek realią, tiek internetinę, galima apsvaigti nuo prekių gausos! Vibratoriai vaginaliniui, klitoriniui, analiniui orgazmui, G taško stimuliavimui, paturbintam oraliniui; masažuokliai tiek galvai, tiek lytiniams organams; prezervatyvai, ne tik apsaugantys, bet ir šildantys, šaldantys, šviečiantys; feromonai ir afrodiziakai visoms juslėms dirginti; knygos, žaidimai, erotiniai apatiniai fantazijai pakurstyti; pripučiami sekso partneriai arba aukščiausios kokybės silikoninės jų kūno dalys; virvės, raiščiai, kaiščiai ir pančiai nepaklusniųjų tramdymui; botagai, mentelės ir šmaikščiai nedorųjų baudimui; o kur dar visi vibruojantys, stimuliuojantys ir filmuojantys ateiviškai atrodantys žaisliukai... Ar dar prisimenate pradžią? Aš pati neatsimenu. Tačiau kai ėjau per visus skyrius ir apžiūrinėjau visus daikčiukus, vienas man įsiminė. Tiesą sakant, net norėdama nebūčiau galėjusi išmesti jo iš galvos...
Nes niekaip nesupratau, kaip jis veikia.
Nes jis buvo paslaptis.
O šiuolaikinis pasaulis yra taip pertekęs visko, įskaitant informaciją, kad būtent tai, ko neįstengiame suprasti, ir užvaldo mūsų mintis.
Taigi, niekaip negalėjau suprasti, ką tarp visokių fališkų įnagių ir makštį treniruojančių rutuliukų veikia... šluotelė.
Visiškai teisingai. Pusiau raudona, pusiau rausva „Stimuliuojanti šluotelė“.
Kaipgi ji stimuliuoja? Ar virpa visa, ar tik tie šereliai? Kalbant apie šerelius, ar jie minkšti? Rašo, kad silikoniniai, bet nuotraukoje atrodo nelankstūs? Tikrai malonu, kai jie braukia per kūną?
Tiek daug klausimų... Mane apėmė grynas smalsumas.
Ir štai – AČIŪ! – mano naujausias išbandymas yra mįslingoji šluotelė.
Vos tik ją gavau, tyčia sėdau rašyti šios ilgos, užtat 100 % nuoširdžios įžangos, kad galėtumėte natūraliai palyginti lūkesčius ir realybę.
O dabar – išpakuokime!
Visų pirma, ji mažesnė, nei atrodo nuotraukoje, tačiau tai gerai – atrodo mielai. Ant pakuotės labiau nei aprašyme pabrėžiama, jog pagrindinis jos tikslas – žaismingai užtepti ką nors skanaus ant partnerio kūno ir tuomet jau darbuotis liežuvėliu...
Raudonas (nors iš tikrųjų labai tamsiai vyšninis) „kūnas“ atsiskiria nuo rausvojo galo, tačiau nepatariu to daryti, nes paskui labai sunkiai grįžta į vietą.
Balta detalė, kurią galite matyti nuotraukoje, yra vibruojanti kulka, kuri ir sukelia visos šluotelės virpesį. Nepamirškite jos išimti, kai plausite pačią šluotelę – kulka neatspari vandeniui. Tarp kitko, jei turite tikrai nuodėmingą vaizduotę, išėmę kulką galite ją panaudoti kokiais kitais, „pasidaryk pats“ tipo tikslais ;) Svarbu pasukti galvą, ir gal išrasite kokį savo žaisliuką, užpatentuosite ir tapsite milijonieriais...
Na, o grįžtant prie, beje, užpatentuoto dizaino šluotelės, atsakymai į ankstesnius man iškilusius klausimus yra tokie: patys šereliai, kaip ir turėjo būti, yra švelnūs ir visiškai lankstūs, bet nekutenantys (pliusas dažant kūną) ir nevibruojantys, vibruoja tik šluotelės „kūnas“.
Berašydama šiuos žodžius, šį tą sugalvojau, įvykdžiau ir likau patenkinta.
Taigi, kaip galimą šluotelės panaudojimo būdą, siūlau tokį scenarijų: vienas partneris guli ant lovos, pageidautina pririštas (bent jau kaklaraiščiais ar skarom), kojos ir rankos plačiai, akys (labai svarbu) užrištos. Jis visiškai nežino, kas jo laukia – rykštelė? Vibratorius? Vaškas? Kitas partneris žodžiais erzina, kelia jaudulį. Kai gulinčiajam jau pašiurpsta oda, vadovaujantysis įjungia šluotelę, kuri skleidžia šiokį tokį (bet neerzinantį) garsą. Gulintysis iškart pagalvoja apie vibratorių, tačiau kai šereliai paliečia odą – sutrinka ir visiškai nebesupranta, kas čia vyksta... Tuo metu vadovaujantysis mėgaujasi tuo, jog partneris (šiuo atveju labiausiai tiktų partnerė) visiškai nežino, kas laukia, ir šluotele keliauja žemyn, link drėgnos ir visiškai nepasiruošusios lyties... O tada netikėtai priglaudžia šluotelę taip, kad šereliai būtų ties įėjimu į makštį (kaip minėjau, jie labai švelnūs, neturėtų užgauti, net jei partnerė nebūtų labai susijaudinusi), o „kūnas“ su vibracijos šaltiniu – ties klitoriu... Sakyčiau, teisingai įvykdžius, orgazmas garantuotas!
Žodžiu, šita nekaltai atrodanti šluotelė – tikras lobis, su ja galima prigalvoti begalę dalykų... Žmogaus kūno teptukas, intymių vietų stimuliatorius, kas tik norit. Maisto fetišistai, naujų pojūčių ištroškę, kūrybingieji – visi ras, kaip panaudoti šitą raganos, skrendančios į Valpurgijos naktį, šluotą.
Pusiau juokais, pusiau rimtai - jei kas iš tikrųjų susidomėjo žaisliukų kūryba, būtų jėga, jei tie šereliai dar ką nors darytų, pavyzdžiui, vibracija kažkaip persiduotų ir per juos, arba per kas antrą šerelį eitų kokia elektro stimuliacija... Įsisvajojau.
Na, o pabaigoje dar pridursiu, jog, kaip man ir patinka, „Stimuliuojančios šluotelės“ pakuotė yra nevienkartinė, šluotelę vėl galima gražiai supakuoti... Iki kito karto!
Malonių įspūdžių!

 
Komentarai (1)
Sudomino...
Naujas komentaras