„Natūralumo“ savaitės pabaiga

Tantra-masaz.jpg
 
Baigiantis „Seksas be erotinių žaisliukų“ savaitei papasakosiu Jums apie dar keletą mano išbandytų prekių. Kadangi likau patenkinta prezervatyvu „Apokaliptika“, tai šįkart nusprendžiau pamėginti pratęsiančius aktą prezervatyvus „Pasante Delay“ ir Pjur prekės ženklo lubrikantą „Light“.

Penktadienio vakaras, po įtemptos savaitės taip gera grįžti namo žinant, kad rytoj nereikės į darbus ir bus galima lengvai atsipūsti. Mintys iškart pradėjo suktis kaip įdomiau pažymėti „natūralumo“ savaitės pabaigą, tad nusprendžiau pamaloninti savo vyrą erotiniu masažu. Maniau, kad jį tai turėtų pakankamai nustebinti, kadangi malonumo teikime nesu didelė entuziastė. Man labiau patinka mėgautis man suteikiamais malonumais. O  vakaro apvainikavimui turėtų mūsų ilgesnis meilės žaidimas. 

 

Baigiantis „Seksas be erotinių žaisliukų“ savaitei papasakosiu Jums apie dar keletą mano išbandytų prekių. Kadangi likau patenkinta prezervatyvu „Apokaliptika“, tai šįkart nusprendžiau pamėginti pratęsiančius aktą prezervatyvus „Pasante Delay“ ir Pjur prekės ženklo lubrikantą „Light“.

 

Šiam lubrikantui nerandu kitokių žodžių apibūdint, tik kaip nuostabus. Sakyčiau, jog tai geriausia ką esu bandžiusi iš lubrikantų. Kas labiausiai patiko, tai jog po naudojimo kūnas nebūna lipnus. Neturi jokio kvapo, lubrikantas yra bespalvis ir be skonio. O ir išlieka pakankamai ilgą laiką. Paskaičius aprašymą nelabai tikėjau tik dėl vieno dalyko, kad oda po to tampa minkštesnė ir švelnesnė. Pasirodo, kad klydau. Tikrai oda tapo švelni ir glotni. Taigi, vienas iš šio lubrikanto privalumų yra tas, jog jis kuo puikiausiai gali atstoti kremą. To 100 ml manau turėtų užtekti tikrai ilgam, kadangi masažui atlikti man reikėjo labai nedidelio kiekio.

 

Taigi, vienas iš šio lubrikanto privalumų yra tas, jog jis kuo puikiausiai gali atstoti kremą. To 100 ml manau turėtų užtekti tikrai ilgam, kadangi masažui atlikti man reikėjo labai nedidelio kiekio. Skaitytojams, būsimiems pirkėjams ar šiaip ieškantiems ko nors įdomaus ir paprasto, bet ne prasto, šimtu procentų rekomenduočiau tik šį. Nors lubrikanto kaina ne pati žemiausia, jo turėtų pakakti ilgam. Jokio diskomforto, tik vienas malonumas. Šio lubrikanto dėka man pavyko padaryti idealų ir labai atpalaiduojantį, su pikantišku erotikos prieskoniu, masažą. Mano vyras liko labai patenkintas tokiu atpalaiduojančiu apšildymu ir jam buvo nepaprastai įdomu, kas gi bus toliau...

 

Šio lubrikanto dėka man pavyko padaryti idealų ir labai atpalaiduojantį, su pikantišku erotikos prieskoniu, masažą. Mano vyras liko labai patenkintas tokiu atpalaiduojančiu apšildymu ir jam buvo nepaprastai įdomu, kas gi bus toliau...

 

Taip išliaupsinusi lubrikantą, iš tiesų to paties negalėčiau pasakyti apie prezervatyvus  „Pasante Delay“. Asmeniškai mūsų atveju jis neužlaikė ilgėliau mūsų žaidimo. Bet yra ir pliusų. Kokybė tikrai gera, kadangi pačio prezervatyvo nesijautė. Toks pojūtis, kad jo išvis nebuvo. Abi šios prekės visiškai atitiko mūsų „natūralumo“ savaitės pabaigtuves. Lubrikantas Light


>> Žaisliuką išbandė Milana

AMŽIUS
 23 metai 
SANTYKIŲ STATUSAS  įsipareigojusi
SEXUALINĖ ORIENTACIJA  heteroseksuali
SEX PRAKTIKA   Nesu profesionalė, bet pakankamai patyrus. Su dabartiniu partneriu kartu esame jau 3 metai, tad pakankamai artimi, kad būtume linkę išbandyti vis kažką naujo. Abu mėgstame viešas vietas, seksą automobilyje,  tad pasižymiu ekstremalumu.


- Erotinių žaisliukų testuotojai - 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras