Naujų pojūčių paieška su penio žiedu "Doble"

Val-sex.jpg
 
Daugelį šeimų ar ilgai gyvenančių porų pakankamai dažnai užklumpa klausimas, kaip seksą paversti įdomesniu, keliančiu vis naujų pojūčių, aistringesniu ir kt. Dažniausiai tie klausimai taip ir lieka garsiai neištarti. Mus šis klausimas užklupo pakankamai anksti. Tačiau mes turėjom drąsos vienas prieš kitą, kad iškeltume šį diskusijos vertą klausimą į viršų. Ir radome mums abiems priimtiną sprendimą.

Užsisakėm viešbučio kambarį, spa malonumus. Diena buvo tiesiog fantastiška ir atpalaiduojanti. Masažavom vienas kitą visai nekaltai. Toliau nieko nerutuliojom, viską atidėjom vakarui. Artėjant vakarui vis labiau kilo intriga, kas šioje sferoje gali pasikeisti. Diena visiškai pasikeitė, o kaip pakeisti vakarą, kokių naujų emocijų ar potyrių patirti. Atsakymas buvo gan netikėtas, bet kai pamąstau dabar, tai buvo kone geriausias dalykas, kuris tik galėjo šauti į galvą. 
 

Daugelį šeimų ar ilgai gyvenančių porų pakankamai dažnai užklumpa klausimas, kaip seksą paversti įdomesniu, keliančiu vis naujų pojūčių, aistringesniu ir kt.  Dažniausiai tie klausimai taip ir lieka garsiai neištarti. Mus šis klausimas užklupo pakankamai anksti. Tačiau mes turėjom drąsos vienas prieš kitą, kad iškeltume šį diskusijos vertą klausimą į viršų. 

 

Prasidėjo viskas nuo glamonių ir lėto drabužių šalinimo misijos. Vienas po kito drabužiai krito ant žemės ir laisvino kelią link tobulo priėjimo prie slapčiausių ir jautriausių kūno dalių. Dėmesį tolygiai paskirstėm vienas kitam. Kol jis mane jautrino pirštais, tuo tarpu aš jį tenkinau oraliniu būdu. Kai jau pradėjau galvoti, kad nieko naujo ir netikėto neatsitiks, netikėtai jis sustojo. Pakilo ir iš lagamino ištraukė maišelį. 

Susidomėjusi ir vis dar su užstrigusia veide klausiama išraiška ištraukiau iš maišelio pakuotę. Ir staiga man tapo viskas aišku.Tai buvo penio žiedas „DOBLE“, kuris tapo mūsų  vakaro naujų potyrių paieškų epicentru.

Pakuotė visai įprasta, nieko neišsiskirianti, viskas buvo matyti dar net neišpakavus. Gal dėl susijaudinimo,nervingo rankų drebėjimo, bet baterijas buvo gana sunku išpakuoti. Baterijų sudėjimas irgi reikalavo šiokio tokio kruopštumo. Galiausiai viskas buvo paruošta. Užmauti nebuvo labai sunku viskas, slydo lengvai. Vaizdas buvo pakankamai įdomus. Atrodė, lyg penis būtų gana nepatogiai suvaržytas. Nors kai pasidomėjau ar jo nevaržo, partneris patikino, kad viskas gerai. Beliko tik įjungti visus tris varikliukus ir jausti.

 

Užmauti nebuvo labai sunku, viskas slydo lengvai. Vaizdas buvo pakankamai įdomus. Atrodė, lyg penis būtų gana nepatogiai suvaržytas. Nors kai pasidomėjau ar jo nevaržo, partneris patikino, kad viskas gerai. Beliko tik įjungti visus tris varikliukus ir jausti.

 

Jam pirmą kartą įsiskverbus į vidų iš netikėtumo net atšokau. Jausmas buvo nenusakomas. Lyg kas kutentų tavo klitoriuką ir tau prašant nenustotų. Jam atsitraukus net lengviau atsikvėpiau. Vėl netikėtai panirus mane užplūdo tie patys jausmai, tik šįkart jausmas buvo kitoks. Maloni vibracija jautrino klitorį taip, kad jaučiau, jog noriu daugiau. Su kiekvienu panirimu jaučiau, kad imu kilti orgazmo link ir įsiaudrinusi laukiau, kada jis vėl panirs. Judesiai vis greitėjo, ėmėm abu dažniau alsuoti ir galiausiai po dar kelių postūmių pasiekiau orgazmo viršūnę. Tai buvo kone greičiausiai pasiektas orgazmas, kokį tik kada teko patirti. Jaučiausi kaip ledas, akimirksniu ištirpęs nuo staigaus atšilimo. Nuo galvos iki pat kojų pirštų galiukų slinko drebulio bangos kurios nustojo tik po kelių minučių. Tik atslūgus toms bangoms supratau, jog noriu dar. Tik šįkart sekso poza buvo kita. 

 

Su kiekvienu panirimu jaučiau, kad imu kilti orgazmo link ir įsiaudrinusi laukiau, kada jis vėl panirs. Judesiai vis greitėjo, ėmėm abu dažniau alsuoti ir galiausiai po dar kelių postūmių pasiekiau orgazmo viršūnę. Tai buvo kone greičiausiai pasiektas orgazmas, kokį tik kada teko patirti. 


Akimirksniu nusprendėm išbandyti šį žiedelį „šuniuko“ poza. Jausmas buvo toks pat efektingas kaip ir misionieriaus poza. Pirmyn,atgal..pirmyn ir vėl atgal.. Vėlgi užteko kelių postūmių, kad aš vėl imčiau siekti lengvai pasiekiamos viršūnės. Pagaliau ir vėl ekstazė. Protas taip aptemo, jog net nepastebėjau kaip baigė mano partneris. Abu buvom pilnai pasitenkinę ir patyrę kur kas naujesnius potyrius nei to tikėjomės. Kai po visko ramiai atsigulus į kur kas per smarkiai sujauktą lovą, paklausiau savo partnerio ,ar jis patyrė tokį pat efektą kaip ir aš, jis patikino, jog kiti du mini vibratoriai maloniai audrino ir jį patį, bet viską vainikavo mano nevaldomas elgesys ir prašymai nesustoti... . 

Nuo tos dienos šis penio žiedas užėmė garbingą vietą šalia lovos esančioje spintelėje ir buvo naudojamas dar ne vieną kartą siekiant patirti kaskart efektingesnius pojūčius. 


Penio žiedas "Doble"

Žaisliuką išbandė Milana >> 

AMŽIUS  23 metai 

SANTYKIŲ STATUSAS  įsipareigojusi

SEXUALINĖ ORIENTACIJA  heteroseksuali

SEX PRAKTIKA   Nesu profesionalė, bet pakankamai patyrus. Su dabartiniu partneriu kartu esame jau 3 metai, tad pakankamai artimi, kad būtume linkę išbandyti vis kažką naujo. Abu mėgstame viešas vietas, seksą automobilyje,  tad pasižymiu ekstremalumu.
 


Prisijunk prie žaisliukų testuotojų komandos ir Tu!

 
Komentarai
Naujas komentaras