Nepaskutinis pasispardymas su Juoduoju banginiu

ciki.jpg
 
Po ilgos dienos ir atpalaiduojančio dušo greitai užmigau. Pamenu tik kad prabudau ir jis pakuždėjo, jog rado mano stalčiuje įdomų žaisliuką. Jėgų aiškintis neturėjau. Pasidaviau jo entuziazmui. Pasiprašiau pagalvėlės ir apnuoginusi užpakaliuką pakišau ją po klubais. Glostymai, laižymai, žaidimai pirštais… Iš pradžių išties mėgavausi kaip masažu, bet pamaži jaudulys ėmė viršų.

Kai tobulos formos žaisliuko galiuku buvo pradėta brautis į mano ankštą, jautrią skylutę, teko susiimti, kad atsipalaiduočiau. Net sustabdyti jį. Pasiprašiau daugiau lubrikanto ir labiau išriečiau uodegytę. Girdėjau vyro susižavėjimo atodūsius ir jau įsivaizdavau jo patenkintą šypseną, o pati stengiausi netriukšmauti kaimynų labui.
 

Po ilgos dienos ir atpalaiduojančio dušo greitai užmigau. Pamenu tik kad prabudau ir jis pakuždėjo, jog rado mano stalčiuje įdomų žaisliuką. Jėgų aiškintis neturėjau. Pasidaviau jo entuziazmui. 

 


Žaisliuku jis pamaži brovėsi gilyn. Teiravosi, ką jaučiu, ar neskauda, o aš tik dūsavau iš pasitenkinimo. Jis žaidė su manimi. Tiesiog. Bandė skirtingą gylį, skirtingą greitį. Kartais tuo pačiu metu stimuliuodavo klitorį, kartais ne. Stebėjo mano kūną ir darė, ką norėjo. Aš gulėjau ir mėgavausi. Jam įsijautus įsijaučiau ir aš. Pasiprašiau, kad stumtelėtų daikčiuką gilyn, bet greitai persigalvojau ir teko pripažinti, kad jis jau rado tobulą gylį.

 

Žaisliuku jis pamaži brovėsi gilyn. Teiravosi, ką jaučiu, ar neskauda, o aš tik dūsavau iš pasitenkinimo. Jis žaidė su manimi. Tiesiog. Bandė skirtingą gylį, skirtingą greitį. Kartais tuo pačiu metu stimuliuodavo klitorį, kartais ne. Stebėjo mano kūną ir darė, ką norėjo. Aš gulėjau ir mėgavausi.

 

Paklausiau, ar jis nori įeiti. Liepė man perimti žaisliuką ir pažaisti su savimi. Nebegalėjau visiškai atsipalaiduoti, bet irgi buvo malonu. Vienas aštrus pliaukštelėjimas per sėdmenis įtempė visą kūną ir jis vėl perėmė kontrolę. Pajutusi jo penio galvutę ties savo mažosiomis lūpytėmis vėl kiek įsitempiau, bet nugaros glostymas nuramino ir netrukus jis jau buvo viduje. Gyrė mane, kokia aš karšta, kokia sudrėkusi... ir palengva, su dideliu pasimėgavimu slidinėjo viduje. Tuo pačiu nežymiai judino ir žaisliuką analiuke. Jaučiausi puikiai užpildyta ir neužspausta, todėl pačiai norėjosi labiau kontroliuoti situaciją.

Pareikalavau, kad paimtų mane šuniuko poza. Vėl pažaidimas vibratoriumi analiuke, o paskui jau dviguba stimuliacija. Tokiu ramiu tempu pamaži ėjau iš proto. Kai jau abu įnagiai manyje rado vietą, įsiaudrinau ir aš. Pati gan stipriai ėmiau pasitikti jo judesius. Lygiai taip beprotiškai stipriai artėjo orgazmas. Mano. Rodos įtempė visus vidinius raumenis ir siuntė prašymus smegenims, kad tai niekada nesibaigtų. Ir jo orgazmas. Jam baigiant kažkodėl sustiprėja ir mano pojūčiai.

 

 Kai jau abu įnagiai manyje rado vietą, įsiaudrinau ir aš. Pati gan stipriai ėmiau pasitikti jo judesius. Lygiai taip beprotiškai stipriai artėjo orgazmas. Mano. Rodos įtempė visus vidinius raumenis ir siuntė prašymus smegenims, kad tai niekada nesibaigtų.

 

Ištrauktą žaisliuką padėjau ant rankšluostuko šalia lovos ir beveik spėjau užmigti, kol jis vonioje susitvarkė su prezervatyvu. Suprantama, miegojau labai saldžiai. Ryte apsiėjome be žaisliukų.Užteko aptarti nakties įvykius ir jis vėl buvo pasiruošęs veikti. Aš ne. Išeitis buvo paprasta. Ištepiau jo penį lubrinkantu ir stimuliavau. Jam patiko tas neįprastas jausmas, o man užsilipus ant išsidžiai stovinčio koto pasitenkinimo atodūsiai tik garsėjo. Jis perspėjo, kad greit baigs, o man tik dar labiau norėjosi pagreitinti fejerverkus. Jie vėl atsidūrė prezervatyve, o mano žmogus – vonioje.

 

Užteko aptarti nakties įvykius ir jis vėl buvo pasiruošęs veikti. Aš ne. Išeitis buvo paprasta. Ištepiau jo penį lubrinkantu ir stimuliavau. Jam patiko tas neįprastas jausmas, o man užsilipus ant išsidžiai stovinčio koto pasitenkinimo atodūsiai tik garsėjo. 

 

Jokio skausmo nei prieš, nei po ir jokių nesklandumų. Tobulai kukli apimtis, pagal kūno jautrumą sudėlioti iškilimai ir man gal kiek per didelis ilgis. Deja, naktį pasimiršome įjungti vibraciją. Džiugu, kad ir be jos žaisliukas suteikė labai daug malonumo. Smagiausia, kad pažaidimas tapo nuotykiu, kurį vien prisiminus apima jaudulys.


Žaisliuką rekomenduoju norinčioms patyrinėti savo kūną arba leisti su juo susipažinti artimam žmogui – tikrai sustiprina ryšį ir pasitikėjimą. Pradedantiesiems tikrai puikus treniruočių draugas. Ne tik moterims, bet ir vyrams. Žinoma, nepamirškite lubrikanto. Daug lubrikanto.


Analinis vibratorius Banginis

 

>> Žaisliuką išbandė Ina

AMŽIUS  30 metų
SANTYKIŲ STATUSAS  meilužė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA   linkusi į biseksualumą

 

- Erotinių žaislų testuotojai - 

 
Komentarai
Naujas komentaras