Niekada nespręsk apie žaisliuką iš jo išvaizdos

screen-shot-2015-08-28-at-10-56-18-am.png
 
Dar vienas žaisliukas, kuris paliko įspūdį ir tikrai nustebino, tai įkraunamas vibratorius „Blykstė“. Pirmi žodžiai, kurie sukosi galvoje pamačius šį vibratorių buvo koks mielas, mažas ir iš pažiūros visai „nekaltas“ žaisliukas. Šie žodžiai sukosi galvoje iki tol kol išmėginau.

Dar vienas žaisliukas, kuris paliko įspūdį ir tikrai nustebino, tai įkraunamas vibratorius „Blykstė“. Pirmi žodžiai, kurie sukosi galvoje pamačius šį vibratorių buvo koks mielas, mažas ir iš pažiūros visai „nekaltas“ žaisliukas.
 Pirmas ir bene didžiausias šio mini vibratoriaus pliusas tas, kad jis yra lengvai įkraunamas (įkroviklis pridėtas prie vibratoriaus). Jį galima krauti net prijungus prie kompiuterio ( pavyzdžiui, ieškant kokio gero filmo romantiškam vakarui arba užsiimant kokia kita veikla). Pats įkroviklis  prijungiamas prie vibratoriaus magneto pagalba, o tai tik įrodo sekantį žaisliuko pliusą – visišką atsparumą vandeniui. Mėginau mėgautis šiuo žaisliuku vonioje ir jam nieko nenutiko! Dar vienas pliusas, tai, kad jis nėra didelis ir gali keliauti visur su tavimi nepastebėtas ir juo gali mėgautis visada, kai užplūsta nenuvaldomos aistros pojūtis.

 

Pats įkroviklis  prijungiamas prie vibratoriaus magneto pagalba, o tai tik įrodo sekantį žaisliuko pliusą – visišką atsparumą vandeniui. Mėginau mėgautis šiuo žaisliuku vonioje ir jam nieko nenutiko

 

Vibratoriaus valdymas tikrai paprastas ir lengvas. Du mygtukai, „+“ ir „-“ , tikrai nesudarys nepatogumo jausmo ir leis mėgautis kiekviena malonumo akimirka. Net 12 skirtingų ir stiprių vibracijų sukels amerikietiškų kalnelių pojūčius. Norint stipresnių arba silpnesnių potyrių užtenka tik vieno mygtuko paspaudimo ir jis klusniai vykdo tavo poreikius. Ideali klitorio stimuliacija tik dar labiau pagreitins kilimą viršūnės link. Įkyraus zvimbimo garso nebuvimas leis mėgautis nuostabiu žaidimu. Žaisliuku mėgautis galima tikrai ilgai, jo nereikia dažnai krauti.

 

Norint stipresnių arba silpnesnių potyrių užtenka tik vieno mygtuko paspaudimo ir jis klusniai vykdo tavo poreikius.

 

Apibendrinant, šis mažas, bet tikrai galingas vibratorius yra geriausia ką man teko iki šiol išmėginti. Jis tikrai ras vietą miegamajame arba rankinėje. Ir puikiai pravers žaidimui poroje.FUN FACTORY mini vibratorius "Blykstė"


>> Žaisliuką išbandė erotinių žaisliukų testuotoja Milana
 
AMŽIUS  23 metai 

SANTYKIŲ STATUSAS  įsipareigojusi

SEXUALINĖ ORIENTACIJA  heteroseksuali

SEX PRAKTIKA   Nesu profesionalė, bet pakankamai patyrus. Su dabartiniu partneriu kartu esame jau 3 metai, tad pakankamai artimi, kad būtume linkę išbandyti vis kažką naujo. Abu mėgstame viešas vietas, seksą automobilyje,  tad pasižymiu ekstremalumu.

 

- Erotinių žaisliukų testuotojai - 

 
Komentarai
Naujas komentaras