Orgija BDSM stiliumi

bdsm-66986474.jpg
 
Svingerių vakarėliai - ne vaikų žaidimas. Masinė orgija, kurios dauguma dalyvių - įtakingi verslininkai, ypatingų pomėgių turintys politikai bei kiti nepaprasti žmonės. Ten patekti labai sunku, praktiškai neįmanoma, bet laimingieji pasakoja pakliuvę į devintą dangų ir daugiau nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be to.

BDSM vakarėlis turėtų būti dar egzotiškenis: griežti odiniai rimbai, čaižantys nuodėmingųjų nugaras, tvirti pavadėliai, vedantys vergus į kankinimų rojų bei domino kaukėmis pasidabinę beveidžiai svečiai, tyliai viską stebintys... 

Atrodo, apie erotinius susibūrimus žmonės vis dar sprendžia iš matytų filmų ir girdėtų gandų, bet ne realybės. Tačiau  malonu geidulingai fantazuoti ir  kodėl gi taip pat kūrybingai nepasvarsčius, kaip viskas iš tiesų galėtų vykti? Juk kol vieni svajoja, kiti vykdo.

Pradėkime nuo to, apie ką reikia galvoti... paskiausiai, bet užtat įdomiausia – po to. Vakarėlis yra vakarėlis. Pirmasis tebūnie nebūna “Projekto X” stiliaus, verčiau artimų bendraminčių susibūrimas. Kita vertus, būtent jaunatviškas YOLO (gyveni tik kartą) šūkis gali tapti paskata išlįsti iš kiauto ir nuveikti ką nors įdomaus.

Geras šeimininkas visada rūpinasi, kad kiekvienas svetelis rastų sau mielą užsiėmimą. Tad paskirstykime žmones: juk kaip danguje, taip ir žemėje. Kaip kasdienybėje, taip ir sekse. Įprasti pomėgiai nemažai sufleruoja apie galimus seksualinius pageidavimus. 

Menininkai, estetai, perfekcionistai, galvosūkių mėgėjai. Kitaip tariant, grožio gerbėjai ir kūrėjai. Tokiems reikia darbo ne tiktarpukojui ar skrandžiui, bet ir protui! Shibari galėtų būti tai, kas jungia erotiką, grožį, tobulumą, subtilumą bei truputį rankų darbo. Apie Shibari plačiau galite skaityti čia: “Kas yra Shibari?”. Toks partnerio surišimas yra užsiėmimas, kurį reikia tiesiog pabandyti, o ne dešimt kartų apskaityti. Man asmeniškai Shibari nebūtinai yra preliudija į ką nors seksualaus, visiškai užtenka to grynai (japoniškai!) estetiško vaizdo, kuomet  daili virvė (labai svarbu) tobulai  priglunda ir apraizgo nuogą kūną. Kartoju: neišbandę to nepajusite.
 

Praktinis patarimas: nuoširdžiai rekomenduoju švelnias, dailias ir prabangiai atrodančias “Fifty Shades of Grey” virves. Tiks tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam. Tik noriu įspėti, jog norint suraišioti visą kūną, dviejų neužteks. Galite išbandyti kitų gamintojų virves arba įsigyti kelis “Grey” vienetus. Na, o jeigu ieškote virvės paprastam surišimui, ne Shibari, tuomet, žinoma, užteks ir vienos.
 

Tinkamai supančioti partnerio kūną ir sielą yra menas, tad pasiruoškite: net jei esate jūreivis, kartais reikės paplušėti, norint suvokti, kaip užrišti vieną ar kitą mazgą. Tačiau įsivaizduokite, kaip gražiai viskas atrodys pabaigoje, ir, ugdydami samurajišką ryžtą, nesustokite.

 

Ekstremalai, aštrių pojūčių mėgėjai, mazochistai, naujovių ieškantys dažnai klausia: “O ką daryti, jei man nepatiks skausmas?”. Jiems atsakau: “ O ką, jei būtent skausmas mane traukia?”.  Šiuo atveju galiu pasiūlyti vaško varvinimą : tokią iš pirmo žvilgsnio “stereotipinę” BDSM veiklą, bet tuo pačiu tikrai ne daugelio išbandytą. Suaugusiems.lt  portalo  lankytojams siūlau  išbandyti būtent šiam reikalui skirtą raudoną erotinę žvakę. Kiekvienas žmogus skausmą jaučia skirtingai. Aš, pavyzdžiui, esu iš tų, kurie “tarsi be odos”: pas dantistus visada gauna dvigubą nuskausminamųjų dozę, negali naudoti jokių pešiojamų/raunamų/plėšiamų depiliacijos metodų, verkšlena nuo stipresnių masažo judesių ir taip toliau. Todėl išbandyti karštą vašką buvo tikras iššūkis! Kurį kartočiau ir kartočiau. Jausmas: kažkas užlašėjo, ir tada po sekundės - karštis. Skausmas -  trumpas (ne labai trumpas, bet tiesiog trumpas. Aišku, tik tokiu atveju, jei buvo vos užlašinta, o ne šliūkštelėta), pakenčiamas (apie skirtingas kūno vietas, žemiau), įpratus - malonus. Tai nuostabi bausmės forma.


Praktinis patarimas: iš pradžių išbandykite, o tik paskui kurkite sceną! Kai kam gali per daug perštėti, tad būkite atsargūs. Iš savo patirties skausmo stiprumą skirtingose kūno vietose apibūdinčiau taip, nuo mažiausiai skaudančio iki labiausiai: nugara (kuo žemiau, tuo jautriau), kojos, pilvas, krūtinė, rankos, sėdmenys, lytiniai organai.


Kontrolės maniakai, sadomazochistai, tvarkos puoselėtojai. Yra ne vienas būdas pabrėžti kūno grožį: po Shibari galima imtis ir griežtesnių priemonių. Mediniai skalbinių segtukai: smagus variantas, bet norint daugiau grožio patariu metalinius, ypač “Kūno spaustukus Jai”. Tai ne tik šiuolaikiškas minėtų segtukų variantas, bet ir tikras papuošalas.
 

Praktinis patarimas: jei susegus nemaloniai suskausta, tuoj pat nusekite, bet nenumeskite šonan! Tiesiog išbandykite kitą susegimo kampą  ir tikrai atrasite, jog skausmas gali būti malonus. Lygiai taip pat nebijokite susegimo žemiau juosmens. Tinkamai įsegus, juntamas netgi ne tiek skausmas, kiek malonus spaudimas bei šiluma. Ir atminkite, kad tai girdite iš labai skausmui jautraus žmogaus, tad negalvokite, jog šis žaisliukas jums per ekstremalus. 


Klasikos/tradicijų šalininkai, naujokai, santūrieji. Koks gi sadomazochizmas be antrankių?! Pūkuotų, spalvotų, kaip tikrų, ilgom/trumpom grandinėlėm, vien metalinių ar odinių... Visą laiką mėgavausi kažin kada dar juokais žaislų parduotuvėje įsigytais metaliniais pilkos spalvos, bet aniems po itin audringo vakaro sulūžus (na, pasitaikė labai laisvę mylintis vergas), štai gavau progą išbandyti naujus. Juokinga, bet vis dar nesu įsitikinusi, ar raudona jų spalva man patinka, ar ne. Kitiems jie pasirodė žaismingi, bet aš, ko gero, linkstu prie klasikinės spalvos! Kita vertus, šieji atrodo tvirtesni, nei pirkti nespecializuotoje parduotuvėje.
 

Praktinis patarimas: kad ir kaip norėtųsi “tikrumo”, patariu įsigyti tokius antrankius, kurie atsisega ir tiesiog pasukus svirtelę, ne vien raktais. Tiesiog sutaupysite laiko, nereikės kelias minutes rakinėti, kol atrasite nespaudžiantį ir ne per laisvą variantą. 
 

Taigi, toks galėtų būti pradinis žinių ir žaisliukų arsenalas, o toliau jau jūsų fantazijos reikalas! Galbūt viskas prasidės nuo internete sutiktų entuziastų jaukaus pasisėdėjimo Senamiesčio kavinėje, o gal realių pažįstamų patraukimo ta linkme. Šiaip ar taip, kuo mažiau iš pradžių galvosite apie visokias “masines orgijas” bei “vergų plakimus”, tuo bus geriau. Pirmiausia mezgamas pasitikėjimo tinklas, dalinamasi patirtimi, o paskui ateina metas galvoti apie praktinę pusę (nors apie ją galvoti, be abejo, smagiausia!).Daugiau apie prekę: virvės "Fifty Shades of Grey"

>> Žaisliuką išbandė Serena

AMŽIUS 19 metų
SANTYKIŲ STATUSAS Laisva elfė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA Panseksuali
SEX PRAKTIKA  Praktikuoju BDSM (kas mentaliniu lygmeniu dar intymiau už patį seksą!) nuo 16 metų, tad patirties jau šiek tiek yra.

 
Komentarai
Naujas komentaras