Pagal instrukciją

jessica-drake-anal-sex.png
 
Apimta paskutinio išbandymo euforijos vėl įsimylėjau „Fifty Shades of Grey“ gaminių seriją ir nekantravau išbandyti dar vieną gaminį - analinius rutuliukus "Pleasure Intensified".

Tikriausiai, nereikia pasakoti, kaip Meilužis džiaugėsi mano entuziazmu užsiimti analiniais žaidimais. Paklaustas, kodėl jam patinka analinis seksas atsakė trumpai: „Tai tiesiog... kitaip.“ Bet man daug labiau patiko jo, aistringo sekso maratono metu, ištartas „noriu pabūti ne geras“ prieš neriant liežuviu į „ne tą“ skylutę.

 

Apimta paskutinio išbandymo euforijos vėl įsimylėjau „Fifty Shades of Grey“ gaminių seriją ir nekantravau išbandyti dar vieną gaminį - analinius rutuliukus "Pleasure Intensified". 


Pradedu manyti, kad sekso žaisliukai suteikia mums ypatingų galių. Padeda atskleisti tai, ką iki šiol buvo slopino diktuojamos normos ir suvaržymai. Bent jau apie tai kalbėtis, jie ne įgyvendinti. Pajutau, kad net prisegamos kojinės ar erotiškiau dekoruoti apatiniai suteikia pagrindo jaustis seksualesne, drąsesne. Kad tie visi žaismingi priedai tampa dvasinio išsilaisvinimo atributais, kurie padeda pasiekti tą neapsakomą malonumą. Ne, ne šiaip orgazmą, o pasitenkinimo pažanga ir pažinimu jausmą, kuris dar ilgai kelia tik dviems suprantamą šypseną bei motyvuojantį vidinį virpulį.
 Todėl ruošiausi kaip ypatingai šventei: pagulėjau kvapnioje vonioje, pasipuošiau, užsidegiau kvapnią žvakę. Išpakavimo ritualas šįkart nebuvo toks jaudinantis, o nuo lengvo šiurpo per nugarą pamačius išgelbėjo tik šiltos, glostančios Meilužio rankos. Jis nusijuokė iš mano reakcijos ir eksperto balsu įtikino, kad man patiks. Toliau apžiūrinėjant žaisliuką man kilo ne maža klausimų, bet greitai buvau parversta ant menčių ir kaitinančios glamonės trukdė ne tik mąstyti, bet ir kvėpuoti. Garsiai dūsavau nuo energingo meilės žaidimo.

Netrukus jis įsitaisė tarp mano praskėstų kojų ir šiek tiek kilstelėjusi dubenį galėjau tiesiog naudotis jo liežuviu. Buvau stipriai apšildyta, atpalaiduota ir kaip reikiant sutepta lubrikantu analiniam seksui. Švelni žaisliuko medžiaga maloni ne tik rankose, bet ir puikiai slysta. Pirmu bandymu visi rutuliukai atsidūrė viduje. Be jokio skausmo ar pasipriešinimo, tik su malonia vidine įtampa. Vien jų buvimas viduje kažkokio ypatingo jausmo nesukelia, tačiau, ant pakuotės žadama, kad ištraukti orgazmo metu sukelia didžiulį malonumą.

 

Netrukus jis įsitaisė tarp mano praskėstų kojų ir šiek tiek kilstelėjusi dubenį galėjau tiesiog naudotis jo liežuviu. Buvau stipriai apšildyta, atpalaiduota ir kaip reikiant sutepta lubrikantu analiniam seksui. Švelni žaisliuko medžiaga maloni ne tik rankose, bet ir puikiai slysta. Pirmu bandymu visi rutuliukai atsidūrė viduje. Be jokio skausmo ar pasipriešinimo, tik su malonia vidine įtampa.

 

Paklusniai sekėme instrukciją. Pirmą kartą Meilužis pasimetė išgirdęs mano „dabar!“ ir ištraukimas buvo keistokas, bet visgi malonus. Truputį pasijuokę ir susitarę puikiai įsijautėme į procesą. Netrukus vėl daviau komandą ir... Nenutiko nieko stebuklingiau nei orgazmas lydimas savotiško analinės angos stimuliavimo. Abu tikėjomės kažko daugiau, todėl nenuleidome rankų ir dar labiau pasistengėme. Analiuką vėl užkišome rutuliukais, kurių gale esančią lanksti rankeną visai miela pavadinti uodegyte, o putytei teko mano jau išliaupsintas stiklinis dildo.

Senasis žaisliukas puikiai atliko savo darbą ir po kiek laiko alpėjant iš malonumo net nebereikėjo duoti komandos – Meilužis veikė pats ir... Vėl abu likome sutrikę. Mano nusivylimas buvo nuplautas jūra bučinių, tačiau entuziazmas pasiekti didesnes aukštumas nei paskutinį kartą, niekur nedingo. Čiupau šalia gulintį stiklinį dildo ir pagavau Meilužio akis. Jis davė man šiek tiek erdvės ir stebėjo, ką darau. Mėgaudamasi jo dėmesiu pažaidžiau su savimi, o paskui nustebinau slystelėdama stikline galvute žemyn. Stambokas burbulas slydo sunkokai, bet pamaži apsipratau ir net nustebau, kai mano analiuką maloniai užpildė stiklinis žaisliukas. Didžiausias ten kada buvęs objektas ir be jokio skausmo!

 

Čiupau šalia gulintį stiklinį dildo ir pagavau Meilužio akis. Jis davė man šiek tiek erdvės ir stebėjo, ką darau. Mėgaudamasi jo dėmesiu pažaidžiau su savimi, o paskui nustebinau slystelėdama stikline galvute žemyn. 


Taigi, analiniai rutuliukai – puikus žaisliukas pradedantiems. Medžiaga prabangiai švelni, o ne slidi, kaip plastikas, tačiau puikiai ir maloniai slysta. Lankstumas taip pat privalumas. Labai patogi, lanksti rankena tobulai tinka tam staigiam ištraukimui, o proceso metu netrukdo jokiai kitai stimuliacijai. Lengva pradžia tiems, kurie pratinasi prie gilesnių malonumų. Jei norite savo mylimą žmogų pakviesti išbandyti ką nors “uždrausto”, tai toks kvietimas tiks ir Jai, ir Jam – neprimena falo, bet stipriai lenkia liežuvį.

Man, asmeniškai, kiek per ilgas, o pailgi rutuliukai kėlė tokį keistai užtęstą pojūtį, kad norisi išbandyti tiek apvalius rutuliukus su mažužiais tarpeliais, tiek su didesniais – manau, kad būtent tai, kaip dažnai susitraukia žiedinis išangės raumuo, ir lemia pasitenkinimą. O čia jau kiekvienam reikia atrasti savo. Šitas užtęstas pojūtis puikiai tiks ilgiems, tingiems meilės žaidimams su daug lubrikanto, glamonių ir kalbų apie tolimesnius planus.


InaFifty Shades of Grey analinius rutuliukus Pleasure Intensified

 

>> žaisliuką išbandė Ina

AMŽIUS  30 metų
SANTYKIŲ STATUSAS  meilužė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA   linkusi į biseksualumą


Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 
Komentarai
Naujas komentaras