Pagrobimo scenarijus

1461147423_seks-na-pervom-svidanii.jpg
 
Tik išpakavus savo naują išbandymą – antrankius „Plienas“, spenelių spaustukus „Japoniški drugeliai“, virvę „Shibari bondage“, dildo „Tiksas“ bei analinį lubrikantą „Just glide“ šovė mintis – su tokia įranga metas pagrobimo scenarijui!

Aš, kaip ir ne tokia maža dalis kitų moterų, kartais droviuosi savo troškimų, tad įduoti valdžią į kieno nors kito rankas yra puiki išeitis. Žaidimas vaidmenimis – ne tik smagi atrakcija, bet ir alternatyvi psichodrama, galinti išspręsti daug vidinių problemų.
 

Tik išpakavus savo naują išbandymą – antrankius „Plienas“, spenelių spaustukus „Japoniški drugeliai“, virvę „Shibari bondage“, dildo  „Tiksas“ bei analinį lubrikantą  „Just glide“ šovė mintis – su tokia įranga metas pagrobimo scenarijui!


Tango šokama dviese, o Serenos magiškas skaičius – ketvertas! Brūkštelėjau trims draugams ir netrukus jau kūrėme planus, kaip viską gražiai ir įdomiai įvykdyti. Ketvirtadienį viskas buvo parengta ir štai, uždanga pakyla!
 


Mudvi su Lesle (ji griežtai atsisakė lietuviškesnio slapyvardžio), dvi nekaltos mokinukės (su tinklinėmis pėdkelnėmis!), žygiavome kelio pakraščiu. Nereikia nė sakyti, kad buvo mirtinai šalta, o stotelė taaaip toli...
 

Taigi, sustoja mašiniukas, ir du žavingi jaunuoliai pasisiūlo pavežėti. Mudvi sutinkame, nes juk nieko blogo negali nutikti, ar ne? Riedėdami šunkeliu, kuris, be abejo, yra trumpesnis kelias ten, kur mums reikia, įsišnekame. Bernužėliams rūpi, kur traukiame. Atsakome, jog į muzikos mokyklą mieste.

- Taip ir tikim, - pasigirsta atsakymas. Pasirodo, dosniesiems vežėjams iškart už akių užkliuvo trumpi sijonukai, nepadorios kojinaitės ir vizganti eisena...

Dabar, kai viskas iškelta į paviršių, mudvi su L. pasijuntame nei šiaip, nei taip, nes mūsų apranga išties žadinanti apetitą... O juk ir mes pačios gurmanės, argi ne taip?

- Kur mus vežate? – išblykšta Leslė, dairydamasi pro langą, rodantį vaizdą į rudeniškas dykynes, toli gražu nepanašias į artėjantį miestą.


 

Taigi, sustoja mašiniukas, ir du žavingi jaunuoliai pasisiūlo pavežėti. Mudvi sutinkame, nes juk nieko blogo negali nutikti, ar ne? Riedėdami šunkeliu, kuris, be abejo, yra trumpesnis kelias ten, kur mums reikia, įsišnekame. Bernužėliams rūpi, kur traukiame. 

 

Visi, sekundei pamiršę vaidmenis, prunkšteli. Šimtą metų diskutavome, kur gi bus tas kankinimų rūsys. Neromantiškieji vaikinai siūlė tiesiog kurio nors iš mūsų butą, bet mes, mergaitės, nesutikome – jei jau darom, tai kaip reikiant! Galiausiai išprašėme vieno iš bičų močiutės namo – kol šioji lepinasi Druskininkuose, mes kurį laiką pašeimininkausime, aišku, be jokių vakarėlių... Gink Dieve...
 

Dabar, kai viskas iškelta į paviršių, mudvi su L. pasijuntame nei šiaip, nei taip, nes mūsų apranga išties žadinanti apetitą... O juk ir mes pačios gurmanės, argi ne taip?

 

- Įspėju, jei man nulinks nuo savo vaikystės nuotraukų, įrėmintų ant kievieno kampo, nieko negalėsiu padėti, - mums leipstant juokais, irzo Danielis.

- Nesijaudinkit, - visai kitokiu, šaltu ir pašaipiu balsu tarė D. dabar, mašinoje. – Jei būsite geros mergaitės, grįšite namo dar vakarienei...

Mašina sustojo prie vienkiemio, ir prigąsdintos, jog esame vidury niekur ir mūsų vis tiek niekas negirdės, buvome sugintos į vidų.

Nusileidome į rūsį. Dėkui Dievui, šiuolaikiška močiutė jame nelaikė stiklainių su marinatais, o leido anūkui įsirengti sporto salę, kas buvo tobula šiuo atveju – raišiojimas prie radiatorių man visada kėlė kažkokią pasąminingą baimę, o tuo metu tvirti sporto įrenginiai atrodė patikimiau, bent jau niekas neįtrūks ir neapipils karštu vandeniu (žiūriu per daug filmų).

Ką gi, atėjo metas išbandyti pirmąjį gėrį – virvę! Ji pakankamai minkšta raišiojimui, be to, santūri išvaizda dera prie griežto scenarijaus (kažin, ar dailios ir prabangios „Fifty Shades“ tiktų pagrobimui!), tad nenusivyliau.

 

Mašina sustojo prie vienkiemio, ir prigąsdintos, jog esame vidury niekur ir mūsų vis tiek niekas negirdės, buvome sugintos į vidų.

 

Minkštai ir tvirtai surišta drėbėjau iš baimės (ir nekantrumo) stebėdama, kaip Leslės rankytės patenka į plieno antrankių nelaisvę – kaip jau minėjau, esu klasikinių pilkų gniaužtų mėgėja, tad mano estetinis pojūtis buvo patenkintas. Leslė, atvirkščiai, vėliau sakė mėgstanti pūkuotus ir spalvotus – tai įlieja jaukumo į griežtą sceną. Na, kiekvienam savo.

Tyliai kalbėjau aukos maldelę „prašau, nereikia“, o mintyse nekantravau išbandyti japoniškus drugelius, nes praeiti spaustukai labai labai patiko.

Greitai mano nebylus noras išsipildė – Danielis, primindamas gero elgesio daromus stebuklus, pridėjo pirštą prie lūpų, ir, man nutilus bei užsimerkus, pajutau skausmą speneliuose.

Turiu pripažinti, kad drugelių išvaizda graži, bet... Man jie per stiprūs! Išbandėme kelis susegimo variantus, tačiau vis tiek ištverdavau tik kelioliką sekundžių, ir jausmas pasidarydavo nemalonus. Kaip jau minėjau, kiekvienam savo – kas ieško tikrai aštrių pojūčių, gali mėginti.
 

Greitai mano nebylus noras išsipildė – Danielis, primindamas gero elgesio daromus stebuklus, pridėjo pirštą prie lūpų, ir, man nutilus bei užsimerkus, pajutau skausmą speneliuose.

 

Netekusi malonumo staiga ėmiau ir saugos žodžiu nutraukiau visą sceną. Pajutau kažkokį karingumą, o žinodama, kas iš žaisliukų liko, nutariau kuriam laikui prisijungti prie grobėjų!

Leslė – smulki šviesiaplaukė, po nekalta išvaizda slepianti velnišką charakterį - dabar buvo trijų nedorėlių vergė!

Greitai nuvijusi vaikinus į antrą planą, čiupau analinį lubrikantą ir tiksą.

Pirmas dalykas, dėl kurio patiko lubrikantas – tai jo didelis buteliukas, kurį patogų naudoti (nereikia plėšyti pakuočių, sukinėti, darinėti ir t.t.). Antras – tik vos jaučiamas, netrukdantis kvapas. Užsipylus ant rankos taip pat liko malonus jausmas.

 

Brūkštelėjau Leslei tarp žandukų dėl geresnio slydimo, ir, nieko nelaukdama, griebiau tiksą. Galiu pasakyti, jog tai yra visiškai paprastas, niekuo neypatingas, niekuo ne blogas, pakankamai kokybiškas, o svarbiausia - puikios kainos daikčiukas. Jei nenorite leisti daug pinigų žaisliukui – tinkamas pasirinkimas. Kol vaikinai ruošė tolesnius kankinimus, klausydama tylių Leslės aikčiojimų svarsčiau, kad ateityje reikės dažniau išmėginti viską iš vadovaujančios pusės...SerenaSerenos pagrobimo scenarijuje dalyvavę žaisliukai:

Antrankiai Plienas: www.prekes.suaugusiems.lt/sekso-prekes/antrankiai-plienas


Virvė Shibari Bondage: www.prekes.suaugusiems.lt/sekso-prekes/virve-shibari-bondage


Spaustukai Japoniški drugeliai: www.prekes.suaugusiems.lt/sekso-prekes/japoniski-drugeliai

Dildo Tiksas:  www. prekes.suaugusiems.lt/sekso-prekes/dildo-tiksas/


Analinis lubrikantas Just Glide: www.prekes.suaugusiems.lt/sekso-prekes/analinis-lubrikantas


>> Žaisliuką išbandė Serena

AMŽIUS 19 metų
SANTYKIŲ STATUSAS Laisva elfė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA Panseksuali
SEX PRAKTIKA  Praktikuoju BDSM (kas mentaliniu lygmeniu dar intymiau už patį seksą!) nuo 16 metų, tad patirties jau šiek tiek yra.


Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 
Komentarai
Naujas komentaras