Pamilti žaidimą

b721dca85d9100b40450734b9711b9ae.jpg
 
Tenka prisipažinti, kad nesu didelė žaisliukų fanė. Manęs nejaudina varikliukų stiprumas, latekso lankstumas ar dar kokie įspūdingi duomenys. Apžiūrėjau šitą naują daikčiuką. Man nepatiko spalva. Tiesiog nepatiko. Pakuotė irgi neskoninga. Už tai paėmus į rankas šitie dalykai kiek pasimiršta. Ypač kai įdedi baterijas ir pajunti jėgą. Labai maloniai nustebau. Stiprios vibracijos ir aksominio paviršiaus derinys kaip mat sužadina norą eksperimentuoti. Nuotolinio valdymo pultas – dar vienas įstabus dalykas. Foma nepaliko įspūdžio, bet dydis labia malonus. Rankose.

Tenka prisipažinti, kad nesu didelė žaisliukų fanė. Manęs nejaudina varikliukų stiprumas, latekso lankstumas ar dar kokie įspūdingi duomenys. Apžiūrėjau šitą naują daikčiuką. Man nepatiko spalva. Tiesiog nepatiko. Pakuotė irgi neskoninga. Už tai paėmus į rankas šitie dalykai kiek pasimiršta. Ypač kai įdedi baterijas ir pajunti jėgą

 

Vieną rytą apšilusi nuo mini-vibratoriaus ir nusiteikusi eksperimentams čiupau naują žaisliuką. Trindama tarp kojų drėgnutes lūpas dar kiek valdžiausi ir lyžtelėjusi maloniai apvalų galiuką, prasukau kelis ratukus aplink krūtų spenelius pirmu greičiu. Vibracijos nejausti neįmanoma ir ji veikia fiziškai, bet signalas iki galvos eina sunkiai. Dar pabraukiau vibruojančią dalimi per šonus, aplik bambą. Nei labai jaudino, nei ramino, bet tenka pripažinti - veikė. Kėlė smalsumą ir norą eiti prie esmės. Praskėčiau iki šiol dorovingai susklėstas kojeles ir ėmiau sukti ratus aplink savo didyjį perlą. Be abejonių, veikė. Net nedidinant greičio. Lėtai ir gan intensyviai pulsavo mano vidiniai raumenys. Su kažkokia tuštuma. Nemėgstu intensyviai darbuotis rankomis. Vėl suglaudžiau kojeles ir palikau vibratorių išorėje. Užteko ramiai siūbuoti klubais ir neleisti jam ištrūkti. Ilgainiui padidinau greitį.
  

Praskėčiau iki šiol dorovingai susklėstas kojeles ir ėmiau sukti ratus aplink savo didyjį perlą. Be abejonių, veikė. Net nedidinant greičio. Lėtai ir gan intensyviai pulsavo mano vidiniai raumenys. Su kažkokia tuštuma.

 

Susijaudinimas augo, o pasitenkinimas ne labai. Kažko trūko. Dar padidinau greitį ir įbrukau vibruojančią dalį gilyn. Vėl intensivi vibracija, malonumas, bet kažkoks ne visai tikslus. Raičiausi vienaip ir kitaip, ką leidžia ilgas laidas nuo pultelio iki kiaušinio, bet jokio stebuklo nepasiekiau. Patiko, bet taip, rodos, nors ir visą dieną galima praleisti malonumo agonijoje nepasiekiant aukščiausio taško. Galbūt. Nebandžiau. (Išbandžiau vėliau. Neįmanoma. Tas ramus masažas galiausiai ima vesti iš proto. Gerąja prasme. Sakyčiau, puiki įžanga: itin mažai pastangų, šiek teik laiko ir puikus spektaklis vyrui bei apšilimas moteriai.)

 

Raičiausi vienaip ir kitaip, ką leidžia ilgas laidas nuo pultelio iki kiaušinio, bet jokio stebuklo nepasiekiau. Patiko, bet taip, rodos, nors ir visą dieną galima praleisti malonumo agonijoje nepasiekiant aukščiausio taško. 

 

Bandžiau žaisliuką antrą kartą, nes ir likau tik dalinai patenkinta. Šįkart su vyru. Mane jaudina pats žaidimas. Jis sėdėjo viename sofos gale su kompiuteriu ant stalelio priešais, o aš tyliai įsitaisiau kitame ir atsisukau į jį. Jis šyptelėjo ir nieko nesakė. Aš irgi. Be žodžių praskėčiau kojeles ir ėmiau žaisti su savimi, nes kelnaičių po suknele jau neturėjau. Laižiau pirštukus ir sukau ratus aplink klitorį, kita ranka praskėtusi lūpytes. Jaučiau, kad jis stebi, nors ir neišsiduoda. Žinojau, kad pastebėjo prie mano kojų paguldytą žaisliuką. Su nekantrumu laukiau, ką jis darys ir ta tyli įtampa tik dar labiau jaudino.

 

Netrukus užvėrė kompiuterį ir atsilošęs dar kurį laiką mane stebėjo. Stengiausi išlaikyti akių kontaktą, bet lengva nebuvo. Jam, matyt, irgi. Paėmė žaisliuką ir pakilnojęs antakius išbandė galimus greičius. Likęs prie pirmo, palinko prie mano įkaitusios putytės. Patraukiau pirštus ir jis godžiai, lėtai laižė mano gėlelę. Paskui visą tą įkaitusi plotą perėjo vibratoriumi. Labai patiko. Žymiai labiau, nei tada kai tai dariau pati. Visgi, mano apetitas augo. Ėmiau siūbuoti klubais ir mano entuziasmas privertė jį šyptelėti bei padidinti greitį. O taip...

 

Stengiausi išlaikyti akių kontaktą, bet lengva nebuvo. Jam, matyt, irgi. Paėmė žaisliuką ir pakilnojęs antakius išbandė galimus greičius. Likęs prie pirmo, palinko prie mano įkaitusios putytės. Patraukiau pirštus ir jis godžiai, lėtai laižė mano gėlelę. 

 

Nežinau, kaip jam pavyko, buvau tikrai stipriai sudrėkusi ir atsipalaidavusi, bet kai jis ėmė brukti tą daikčiuką tarp mano lytinių lūpų, jaučiau kažką žymiai stambesnio už matytą galiuką. Kai jis atsidūrė viduje, Brangusis vėl padidino vibracijos stiprumą. Raičiausi iš malonumo, bet vis dar buvo kažko tuščia ir jis, lyg perskaitęs mano mintis, pirštu spustelėjo daikčiuką gilyn. Nuo tos akimirkos ėmiau dievinti šitą žaisliuką. Jau ne kartkartėm atsidusdavau, o kuo aiškiausiai reiškiau pasitenkinimą negalvodama, ar kaimynai namie. Velniškai šyptelėjęs jis vėl padidino greitį ir tuo pačiu pažaidė pirštais tiek su mano klitoriu, tiek su skylute. Vėl spustelėjęs daikčiuką gilyn, ėmė laižyti klitorį. Alpėjau iš malonumo. Ir jis tik stiprėjo, kai orgazmo krečiami susitraukinėti ėmė mano vidiniai raumenys (pati sau galvoju dabar: ar poveikis toks, kaip Kėgeliu pratimų?).

 

Raičiausi iš malonumo, bet vis dar buvo kažko tuščia ir jis, lyg perskaitęs mano mintis, pirštu spustelėjo daikčiuką gilyn. Nuo tos akimirkos ėmiau dievinti šitą žaisliuką. Jau ne kartkartėm atsidusdavau, o kuo aiškiausiai reiškiau pasitenkinimą negalvodama, ar kaimynai namie.

 

Jis su pasididžiavimu stebėjo šitą nesurežisuotą spektaklį ir delnu trynė kelnėse įkalintą erekciją. Kol aš dūsaudama reiškiau susižavėjimą jo veiksmais, jis išjungė vibratorių. Liežuvio galiuko lyžtelėjo mano įsijautrinusias lūpytes vėl priversdamas mane aikčioji. Kai lengvai užgulė mane, jaučiau į pilvo apačią įsirėmusią jo erekciją ir vis dar spaudydama raumenukais viduje paliktą žaislą, prašiau, kad mane išdulkintų.

 

Jis su pasididžiavimu stebėjo šitą nesurežisuotą spektaklį ir delnu trynė kelnėse įkalintą erekciją. Kol aš dūsaudama reiškiau susižavėjimą jo veiksmais, jis išjungė vibratorių. Liežuvio galiuko lyžtelėjo mano įsijautrinusias lūpytes vėl priversdamas mane aikčioji.


Išvados tokios, kad neverta nurašyti žaislo vien pamačius. Reikia pasidomėti ir techniniais duomenimis, ir pagalvoti apie savo poreikius. Sakyčiau ir apie pomėgius, bet čia geriau būti atviru naujovėms. Nesitikėjau, kad toks dalykėlis man patinks, bet jau dabar turiu keletą minčių, kaip jį panaudosiu ir nekantrauju pasidalinti džiaugsmu su savo žmogumi.
Vibruojantis kiaušinėlis Pumpurėlis>> Žaisliuką išbandė Ina


AMŽIUS  30 metų
SANTYKIŲ STATUSAS  meilužė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA   linkusi į biseksualumą- Erotinių žaisliukų testuotojai - 

 
Komentarai
Naujas komentaras