Pasitenkinti mažu

00037191TDDT1PEY-C122-F4.jpg
 
„...pasitenkinti mažu!”, - entuziastingai užbaigė jaunutė mokytoja pasakojimą apie praeito amžiaus lietuvių rašytojo vertybes. Sekundei stojo tyla, o tada visi suprato, iš ko reikia juoktis.

Išlepinti didelių daiktų ne visada įvertiname mažus... Ar ne?

O kaip yra sekso žaisliukų atveju?

Jau kurį laiką nemokamų prekių skyriuje stebėjau mini vibratorių „Mažutis“. Mane labai suintrigavo pati mažyčio vibratoriaus idėja bei paprasta forma. Ar iš tokio mažiaus gali būti kokia nauda? Ar jis bent vibruos pakankamai? Noriu noriu noriu išbandyti!
Kaip sakoma – atsargiai su norais, jie pildosi. Naujausio išbandymo metu gavau ne ką kitą, o būtent „Mažutį”!
Jei ne pusnuogė mergina ir užrašas „Sweet Little Thing Vibrator“ ant pusiau peršviečiamos mažos pakuotės, gal net ne kiekvienas suprastų, kas čia per daiktas. Ką gi, diskretiškumas yra gerai, niekad nežinai, kas įkiš nosį į rankinę ar naktinį stalelį.
Daikčiukas estetiškas ir minimalistinis. Tiesa, įpūsti jam gyvybės reikalavo šiokių tokių pastangų!
Baterijos, kurių reikia, yra trys LR44. Atsukusi „galvytę“ išvydau erdvę, gerokai per mažą net vienam elementui. Prireikė laiko, kol supratau, kad „kūnelyje“ už juodo plastmasiuko slypi tikroji erdvė, kur reikia dėti elementus – o tiksliau, jie jau įdėti. Ach, eilinė diena blondinės gyvenime! Ką gi, turėsiu atsarginius.
Taigi, o tada tik spust mygtuką ir veiksmas prasideda.
Reikia pripažinti, kad galingos vibracijos nesitikėjau – ai, mažas, pigus... Tačiau ji buvo! Iš tikrųjų šitas mažius judrumu nenusileido net dvigubai už save didesniems vibratoriams – įspūdinga.
Atvirai sakant, nelaikau savęs didele vibratorių mėgėja (labiau mėgstu juos naudoti ant kitų, ypač BDSM sesijose), bet šis mažas žvėriukas kažkaip prisijaukino mane. Iš pradžių, nustebinta didesnės nei tikėjausi vibracijos, net nedrįsau jo naudoti, tik tyrinėjau ranka. Pamažu išbandžiau ant spenelių, o tuomet ranka nuslydo žemyn… Miglotai prisiminiau, jog rekomenduojamas lubrikantas, bet… Sakykim, jo neprireikė. Sakykim, jis ir taip suteikė pakankamai džiaugsmo. Na, suprantat, kaip sakoma, džiaugsmo pilnos kelnaitės…
Išvados tokios:
+ Buvo įdomu išbandyti netradicinį žaisliuką;
+ Iš esmės savo funkcijomis nenuvylė;
+ Kokybė, įpakavimas, estetika – viskas tvarkoje;
+ Gana diskretiškas;
-    Vienas iš tų atvejų, kada visos detalės kaip ir puikios, bet pačiai idėjai kažko trūksta; sakyčiau, tai buvo įdomi patirtis, kuri bus retkarčiais, pagal nuotaiką, kartojama, bet įprasto dydžio vibratorių nepakeis;
-    Išimant elementus reikalingas segtukas ar panašus daiktas, nes giliausiai esanti baterija dažniausiai užstringa.
Kam rekomenduočiau:
•    Toms, kurioms erotiniai žaislai savo „prigimtimi“ atrodo dar nejaukiai;
•    Nekaltoms;
•    Vibratorių „pradedančiosioms“;
•    Keliauninkėms;
•    Taip pat manau, jog tai galėtų būti, pavyzdžiui, šiek tiek humoristinė dovana, nuo kurios prasidėtų ilgas ir saldus kelias...

 Serena

 
Komentarai
Naujas komentaras