Pasivažinėjimas iki Devinto dangaus

Nog1qzt6cxo1_1280.jpg
 
Kadangi likom abu labai patenkinti penio žiedu „Doble“, man dar ir dabar prisiminus patirtus pojūčius per nugarą perbėga malonus šiurpuliukas, ilgai negalvodami ir per daug nesvarstydami nusprendėm išbandyti dar vieną, kaip sakoma pakaitinį žiedelį „Poros žaidimas“. Kad pojūčiai nebūtų monotoniški ir šiek tiek skirtųsi nuo patirtų, prijungėm ir varpos antgalį. Pavadinimas „Devintas dangus“ buvo daug žadantis. Pridėkim dar ir tai, jog nutarėm ir lovą pakeisti kiek kitokia vieta, bet apie viską nuo pradžių.

Tą dieną oras buvo bjaurus, lijo, o gal ir snigo, nebuvo įmanoma suprast. Su vyru nusprendėm šiek tiek pasivažinėt. Nuojauta kuždėjo, kad tas pasivažinėjimas nebus paprastas, tad į rankinę įsimečiau tuos du žaisliukus ir dėl viso pikto lubrikanto, jei kartais prireiktų. Kuo toliau važiavome, tuo smarkesnis virpuliukas kilo viduje. Buvau įsitikinusi, kad šis pasivažinėjimas turės laimingą pabaigą. Privažiavome gana privačią aikštelę, bet kartu ir tokią atvirą, jog bet kas, bet kada galėjo atvažiuoti ar praeinant pamatyti.
 

Kadangi likom abu labai patenkinti penio žiedu „Doble“, man dar ir dabar prisiminus patirtus pojūčius per nugarą perbėga malonus šiurpuliukas, ilgai negalvodami ir per daug nesvarstydami nusprendėm išbandyti dar vieną, kaip sakoma pakaitinį žiedelį „Poros žaidimas“. 

 

- Nagi, trauk tuos žaisliukus, pabandysim čia ir dabar. - su velniška šypsenėle lūpose prabilo jis.
- Bet juk čia labai atvira vieta, bet kas gali pravažiuot ir pamatyt,- su lengva nuostaba, bet nepavykusiu nuslėpti jauduliu atsakiau.
- O tau tai rūpi?- išgirdau klausimą, į kurį jis puikiai žinojo atsakymą.

 

Taip, man tai nė kiek nerūpėjo. Juk mūsų čia niekas nepažįsta, o ir kol šnekėjome nepravažiavo nė viena mašina, niekas nepraėjo. Toks jausmas, kad tai visų pamirštas kampelis. Mūsų artėjančios aistros kampelis. Pasirodo, ne aš viena norėjau būtent tokio pasivažinėjimo.
 

 

Buvau įsitikinusi, kad šis pasivažinėjimas turės laimingą pabaigą. Privažiavome gana privačią aikštelę, bet kartu ir tokią atvirą, jog bet kas, bet kada galėjo atvažiuoti ar praeinant pamatyti.

 

Ištraukiau abu žaisliukus ir priedą prie jų, gražiai tarsi kokioje reklamoje sudėjau ant priekinės panelės su gana per ilgom pertraukom, kad tas dėstymas užtruktų erzinančiai ilgiau. Pažvelgus į jį ir nuleidus žvilgsnį į apačią supratau, jog jis visiškai pasiruošęs žaidimui. Ėmiausi pagrindinio veikėjo laisvinimo misijos. Tai neužtruko ilgai. Nusprendžiau šįkart iniciatyvos imtis pati, tad ilgai nelaukus ir per daug nesigėrėjusi vaizdu, suvilgiau rankas lubrikantu ir ėmiau su ypatingu rūpestingumu glostyti ir padengti jau sukietėjusį jo vyriškumą. Kai jis visas buvo padengtas ir slidus, užmoviau penio žiedą, o tada ir mūsų naujovę, antgalį, kurio pavadinimas man vis dar skambėjo ausyse ir skatino smalsumo jausmą. Taip, vis tik neklydau, kad reikės lubrikanto, nes užmovimas būtų buvęs pakankamai skausmingas jam, jei nebūtų slydimo. Viską atlikusi šiek tiek atsitraukiau pasigrožėti vaizdu. Tas vaizdas kėlė beprotiškai daug fantazijų, o su fantazijom ir vilčių, kad bus nuostabus pojūtis. Pats antgalis buvo skaidrus, jokio specifinio kvapo neturėjo bet taip idealiai prilipo prie penio, tarsi antra oda.
 

 

Nusprendžiau šįkart iniciatyvos imtis pati, tad ilgai nelaukus ir per daug nesigėrėjusi vaizdu, suvilgiau rankas lubrikantu ir ėmiau su ypatingu rūpestingumu glostyti ir padengti jau sukietėjusį jo vyriškumą. Kai jis visas buvo padengtas ir slidus, užmoviau penio žiedą, o tada ir mūsų naujovę, antgalį, kurio pavadinimas man vis dar skambėjo ausyse ir skatino smalsumo jausmą.

 

Mano apmąstymus ir gėrėjimąsi nutraukė nekantrus kostelėjimas. Supratau, kad per ilgai užtrukau savo fantazijose, nors tai buvo tik kelios sekundės, bet mano partneriui tai atrodė tikriausiai kaip valandos. Kadangi buvau irgi pasiruošusi pojūčių išbandymui (likau pati nustebus, kad nuo glostymo ir vaizdo pati sudrėkau) prisiminiau, jog nebandėm žiedelio man esant viršuje.

 

Nieko nelaukdama užsėdau jį. Prie vibracijos pojūčių jau buvau pripratusi,tik šiek tiek mažiau intensyvumo nei buvo prieš tai bandytame žiede.  Bet prie pojūčio, kuris buvo mano viduje....Tai buvo gana keistas jausmas, iš gerosios pusės. Pačio antgalio, kaip kokio  „svetimkūnio“ nesijautė. Pats penis atrodė smarkiai storesnis ir grublėtas. Reikėjo kelių akimirkų, kad apsiprasčiau su jausmu.Po truputį ėmiau judėti. Rodės, kad jaučiu kiekvieną gumbelį, kiekvieną spygliuką esantį ant antgalio ir besiliečiančius į mano sieneles. Nesąmoningai ėmiau judėti vis dažniau, nes norėjau patirti tuos jausmus vis iš naujo. Išorėje vibraciją, kuri magiškai stimuliavo klitorį, o viduje tokį stiprų pilnatvės ir stimuliavimo jausmą, kokio dar nebuvau patyrus.

 

Pats penis atrodė smarkiai storesnis ir grublėtas. Reikėjo kelių akimirkų, kad apsiprasčiau su jausmu. Po truputį ėmiau judėti. Rodės, kad jaučiu kiekvieną gumbelį, kiekvieną spygliuką esantį ant antgalio ir besiliečiančius į mano sieneles

 

Kažkur toli girdėjau pravažiuojančio automobilio,ir ne vieno, garsą, bet man buvo niekas nesvarbu. Susitelkiau į patiriamus pojūčius ir judesių dažnumą. Neilgai trukus susikaupęs malonumo pliūpsnis sprogo ir pagaliau išlaisvino mane. Devintą dangų pasiekėm abu vienu metu.

Atsigavusi po patirto orgazmo, paklausiau kokie jam pojūčiai lyginant su praėjusiais pojūčiais, jis atsakė, kad vibracijos trūkumą (kadangi šis penio žiedas tik su dviem vibruojančiom kulkom) pakeitė gana didelis spaudimas.
 

Galiu pasakyti, jog pavadinimas visiškai atitinka patį žaisliuką. Patirtus pojūčius labai gerai apibūdina šie paprasti du žodžiai Devintas dangus. Tikrai verta įsigyti, o ir kaina tikrai prieinama kiekvienam.

 Penio žiedas Poros Žaidimas


Varpos antgalis Devintas Dangus


>> Žaisliukus išbandė erotinių žaisliukų testuotoja Milana

 

AMŽIUS  23 metai 

SANTYKIŲ STATUSAS  įsipareigojusi

SEXUALINĖ ORIENTACIJA  heteroseksuali

SEX PRAKTIKA   Nesu profesionalė, bet pakankamai patyrus. Su dabartiniu partneriu kartu esame jau 3 metai, tad pakankamai artimi, kad būtume linkę išbandyti vis kažką naujo. Abu mėgstame viešas vietas, seksą automobilyje,  tad pasižymiu ekstremalumu.

 

>> Daugiau apie žaisliukų testuotojų komandą!

 
Komentarai
Naujas komentaras