Patenkinau jo norus

tumblr_nmcw415qUK1sr8zk0o1_1280.jpg
 
Kodėl vyrai ir moterys nežiūri į santykius rimtai neišbandžius vienas kito lovoje? Kartais, net artimi ir mylintis vienas kitą žmonės išsiskiria dėl seksualinių skonių nesutapimo. Vieni vertina švelnumą, artumą, glamonės ir bučinius, o kiti trokšta kažko aistringo, grubaus, valdingo ar net skausmingo. Kaip išsaugoti santykius, pasitenkinti pačiai ir kartu įgyvendinti vyro fantazijas? Apie tai papasakosiu šiandien savo vieno vakaro istoriją.


Mes su vyru labai skirtingi. Nuo pat santykių pradžių buvo nesuderinamumų, kuriuos slėpėm po meile ir bendra buitimi. Su laiku, aišku, pripranti prie žmogaus ir viskas, atrodo, yra taip, kaip turi būt.  Mano gyvenime seksas visada buvo meilės išraiška. Vienas nuo kito neatsiejami dalykai. Švelnumas kiekviename prisilietime, romantiška atmosfera, ilga preliudija, bučiniai į kaklą, sujaudinantis visas kūno ląsteles, lėtas procesas link intymaus veiksmo. Vyrui atvirkščiai – greitas, stiprus, kiek griežtas, parodantis visą jo vyriškumą. Man lytinis aktas – atsipalaidavimo ir suartėjimo akimirka, jam – emocijų, aistros išsiveržimas.

 

Mano gyvenime seksas visada buvo meilės išraiška. Vienas nuo kito neatsiejami dalykai. Švelnumas kiekviename prisilietime, romantiška atmosfera, ilga preliudija, bučiniai į kaklą, sujaudinantis visas kūno ląsteles, lėtas procesas link intymaus veiksmo.Žinojom tai, bet nesitikėjome, kad tai kada nors taps problema. Viena iš įprastu vakarų, kai po darbų pagaliau susitikome namuose, jis pareiškė :“Aš noriu tavęs.  Aš svajoju apie tavo surištą nuogą kūną, apie tavo putlią krutinę, stipriai suspaustą mano rankose, apie tavo užpakaliuką, kurį lies rimbas. Noriu viso to su tavim”.

 

Aš noriu tavęs.  Aš svajoju apie tavo surištą nuogą kūną, apie tavo putlią krutinę, stipriai suspaustą mano rankose, apie tavo užpakaliuką, kurį lies rimbas. Noriu viso to su tavim.Išsigandau. Man tuomet atrodė, kad jis negauna to, ko nori, kad nepaisant artumo, mes toli vienas nuo kito, o aš nieko negaliu padaryti, nes bijau skausmo. Išvis tas jo noras man buvo neaiškus ir nesuprantamas. Kaip galima skriausti mylimą žmogų?
 

Kadangi supratau, kad vyras nebenori ir nebegali slėpti savo poreikių, man teko pasitikėti juo ir paklusti. Pripažinsiu - jis pasiruošė. Turėjome reikalingą inventorių ir, aišku, tinkamą nuotaiką.
 

Pradėjome nuo glamonių, bet kiek kitokių, nei įprastai. Jis visiškai valdė situaciją. Lietė manę šaltomis rankomis, priversdamas aikčioti kaskart kai artėdavo prie lytinių lupų. Ryžtingai suėmė mane už plaukų patempė link savęs ir įteikė botagą. Juodai raudonas, ilgas ir lankstus bausmės įrankis dabar buvo mano rankose. Platėjanti patogi rankena ir tikros odos galiukas žadėjo man aistringus nuotykius. Nieko nelaukdama pradėjau švelniai liesti save. Jis stebėjo. Žaisliukas slydo mano šlaunimis, klubais, tarpukoji užtruko kiek ilgiau, kad sujaudintu partnerį neįprastu jam vaizdu, vėliau perėjau prie krūtinės ir pečių.  Įsikaitinęs vyras vėl perėmė iniciatyvą ir tuo „švelniuoju“ pagaliuku tekštilejo per užpakaliuką.

Ryžtingai suėmė mane už plaukų patempė link savęs ir įteikė botagą. Juodai raudonas, ilgas ir lankstus bausmės įrankis dabar buvo mano rankose. Platėjanti patogi rankena ir tikros odos galiukas žadėjo man aistringus nuotykius. Sekundę negalėjau kvėpuoti, bet staiga supratau – man neskauda. Iš tikrųjų tas botagelis labiau kuria garsą nei skausmą. Atsipalaidavau. Tęsėme tą žaidimą nevengdami net švelniausių kūno sričių. Po keleto smūgių oda parausvėjo, o aš susijaudinau ir jau maldavau jį mane paimti. Patenkintu žvilgsniu pažiūrėjęs į mane, jis liepė užkast botago rankeną, kad kaimynai negirdėtų mano klyksmų, nes tikrieji malonumai tik prieš akis.

 

Sekundę negalėjau kvėpuoti, bet staiga supratau – man neskauda. Iš tikrųjų tas botagelis labiau kuria garsą nei skausmą. Atsipalaidavau. Tęsėme tą žaidimą nevengdami net švelniausių kūno sričių. 

 

Jis nemelavo. Meistriškai išskiedės mano kojas, įėjo. Po sekundes ištraukė savo daikčiuką ir parodė antrą šio vakaro staigmeną – šildantį lubrikantą. Negailėdamas patepė save ir tęsė. Iš pradžių jaučiau lengvą dilgčiojimą, šilumą pasiskirstančią viduje, o galiausiai labai suaštrejusius pojūčius. Jaučiau viską, net mažiausius jo penio išlinkimus. Tas karštis vertė mane norėt jo dar giliau ir dar stipriau. Nepaisant visų atsargumo priemonių mano aimanavimą, tikriausiai, girdėjo visi. Aš baigiau pirma. Širdis plakė, negalėjau pajudinti net rankos iš malonaus nuovargio. Neįtikėtini įspūdžiai. Dabar vergovės žaidimams skirtas botagas tapo mūsų miegamojo pastovus svečias.

 

Tas karštis vertė mane norėt jo dar giliau ir dar stipriau. Nepaisant visų atsargumo priemonių mano aimanavimą, tikriausiai, girdėjo visi. Aš baigiau pirma. Širdis plakė, negalėjau pajudinti net rankos iš malonaus nuovargio. Neįtikėtini įspūdžiai. Dabar vergovės žaidimams skirtas botagas tapo mūsų miegamojo pastovus svečias.

 

Nuo to laiko supratau, kad niekad negalima leisti skirtumams nugalėti. Esame laimingi, nes mūsų laikais kiekvienas gali patenkinti savo seksualinius poreikius neversdamas partnerio jaustis nemaloniai. Tiek skirtingu prietaisų, žaisliukų, aksesuarų sukurta tam, kad kiekvienas rastų sau tinkamą pagalbininką. Skausmas be skausmo – mano atradimas, nesvarbu kaip keistai tai gali nuskabėt. Būkite dėmesingi vienas kitam ir Jūs būtinai rasite išeitį iš, bet kokios santykių krizės. Mylėkitės ir mylėkite.

 

Atvirai Jūsų, Marina


Marinos išbandyti žaisliukai:


Rimbas PasitikėjimasŠildantis lubrikantas Joy Drops


 

 

>> žaisliuką išbandė Marina

AMŽIUS 23
SANTYKIŲ STATUSAS Ištekėjusi
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA heteroseksuali
SEX PRAKTIKA  Esu turėjusi keletą pastovių seksualinių partnerių su kurias esu išbandžiusi nemažai. Santykiuose svarbiausia atvirumas. Tai leidžia įgyvendinti slapčiausius norus ir padeda atrasti save. 


Prisijunk prie žaisliukų testuotojų komandos ir Tu!

 
Komentarai
Naujas komentaras